Vabariigi aastapäeva aktused

21.veebruaril tähistasime koolis Eesti Vabariigi aastapäeva. Kõik klassid osalesid sellel päeval pidulikul Eesti Vabariigi aastapäevale pühendatud aktusel. Aktustel esinesid koorid, solistid, pillimängijad, luuletuste lugejad ning ka rahvatantsijad.

Aitäh kõigile esinejatele ja õpetajatele, kes aitasid aktuste õnnestumisele kaasa!

Pilte Eesti Vabariigi aastapäeva aktustest leiab SIIT

Meeleolukat Eesti Vabariigi 102. aastapäeva!

Esinemine Eesti Vabariigi aastapäeva kontserdil

20.veebruaril toimus Tallinna Tööstushariduskeskuse saalis Kristiine Linnaosa Valitsuse Eesti Vabariigi aastapäeva kontsert. Meie kooli 5.klassi õpilased Emma Arumägi ja Johanna Piir ning 10.klassist Chatrine Põder esitasid Eesti Vabariigi hümni.

4 kulda ja 1 hõbe

Oliver Kruuspan (9.b) võitis U-18 Eesti sisemeistrivõistlustel 4 kuldmedalit ja 1 hõbeda.

60m - 7,08 ( I koht )
60m tõkkejooks - 8,15 ( I koht )
200m - 22,50 ( I koht )
4 x 200m teatejooks  ( I koht )
kaugushüpe - 6,78 ( II koht )

Kõigis alades saavutas ta ka meie kooli rekordid.

PALJU ÕNNE!

Õpilastööde näitus

Meie kooli õpilastest on esindatud 9.a , 9.b ja kunstiring.

Tallinna Kristiine Gümnaasium 101

13.veebruar tähistasime Tallinna Kristiine Gümnaasiumi 101. sünnipäeva. Päeva alustasime kooli hümni laulmisega ning sellele järgnes viktoriin kooli ajaloo, õpilaste ja õpetajate kohta. Vahetundides oli aulas ühistantsimised ning esines kooli bänd.

Rohkem pilte kooli sünnipäevast leiab SIIT

Viktoriini küsimused ja vastused leiab siit: TKG 101 viktoriin.pdf