Loovtööde näitus

Korvpallipoiste suur võit

Meie gümnaasiumi noormehed saavutasid Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel korvpallis kolmanda koha, mis on viimase 25 aasta parim saavutus! Seni oli TKG parimaks tulemuseks koht kuue hulgas.

Koosseisu kuulusid:

Ken Erik Kalme
Ragnar Kramm
Aron Liiva
Kristjan Paloots
Reijo Põllu
Ragnar Pruuns
Stiven Vatin
Daniel Krevald
Aleksander Jänes
Creiton Kojalo
Mihkel Nõel
Markus Veerme

Palju õnne!

Särav tulemus sportakrobaatikas

Sirelin Mihkelson (9.b) võitis AkroKarika võistlustel sportakrobaatikas juuniorklassi 11-16 aastaste vanuseklassis I koha.

Edukad lugemisprogrammis „Loeme valmis oma raamatu“

Meie kool I ja II kooliastme õpilased on aktiivsed osalejad Tallinna Keskraamatukogu ja koolide ühises lugemisprogrammis, mis võimaldab õpilasel vabalt valida tunnivälist lugemisvara ja oma arvamuse loetu kohta vormistada lugemislehel.

Täna said 7.b klassi õpilased tunnustuseks lugemisaktiivsuse eest võistulugemise programmi esimeses etapis Sääse raamatukogult rinnamärgid „Tubli lugeja!“

Jätkuvat lugemislusti kõigile!

Suurepärane esinemine algklasside teatrifestivalil KRÕF

Ülelinnaline koolirõõmu ja -õnne festival KRÕF tõi laupäeval,17. märtsil juba üheteistkümnendat korda kokku noored teatrihuvilised pealinna 1.-4. klassidest. Festivali korraldas Tallinna Ühisgümnaasium õpetaja Liivia Kiviti eestvedamisel.

Lühinäidendeid hindas asjatundlik žürii, kuhu kuulus ka festivali patroon filmioperaator ja -lavastaja Janno Põldma.

Lavale astus ligi 160 õpilast 11 koolist. Nende seas juba neljandat korda ka meie kooli 4.b klass. Sel aastal toodi lavale O. Lutsu „Nukitsamees“. Näidendi kohaldas ja seadis lavaküpseks õpetaja Mare Pukk.

Publik võttis etenduse hästi vastu ning žürii hindas meid kõrgelt: konkursilt toodi koju peapreemia. Lisatunnustused pälvisid:

4.B klass - aukiri suurepäraselt esitatud karakterite ja humoorika ning särava lavastuse eest;

Johann Marten Holst - aukiri parima poissosatäitja Kusti rolli eest;
Elisabeth Allas - eripreemia Iti rolli eest;
Mariette Koppel - eripreemia vanamoori rolli eest.

Täname kõiki väga tublisid näidendi tegelasi: Teele Leppmaa, Elisabeth Allas, Johann Marten Holst, Mariette Koppel, Karl Erik Rüütli, Uku Pettai, Oskar Greg Veski, Tauri Tammiku, Susanna Raud, Riko Magnus Pärn, Helin Olivia Ševtšenko, Mirtel Hinno, Hanna Reiljan, Kaylin Moller, Anni Kukk, Keeli Pant, Kirke Pettai, Susanna Liplik, Marek-Adrian Mäsak

Palju õnne, võrratud lapsed ja toetavad vanemad!

Kristiine Gümnaasiumi trupp sai õiguse esindada Tallinna Eesti Kooliteatrite riigifestivalil algklasside arvestuses 11.-12. mail 2018 Rõngus.

Etenduse salvestust saab vaadata siit

24.09- 28.09 Liikumisnädal
27.09-28.09 Rebaste ristimine