EST ENG RUS

 


Viimati lisatud


Halloween

31.oktoobril tähistati meie koolis Halloweeni. Õpilasesindus kutsus üles kõiki tulema kooli kostüümides ning kaunistama klasse. Kostüümides õpilasi oli väga palju ning ka klasside kaunistamisega oli nähtud suurt vaeva.
Vahetundides toimus aulas Halloweeni disko, kus jagati kommi ning autasustati parimaid kostüüme.
Õpilasesinduse žürii käis vahetundides vaatamas kaunistatud klasse ning võitjateks osutusid 3.a klass, 7.c klass ning 9.b klass. 

Õpilasesindus tänab kõiki aktiivse osavõtu eest!


Tasakaalurõngas

Tallinna Haridusameti toetusel paigaldati kooli hoovi Supernova tasakaalurõngas, mida õpilased saavad kasutada kehalise kasvatuse tundides, õuevahetundides ning tunnivälisel vabal ajal.  

See suur, kaldus, pöörlev rõngas motiveerib lapsi avastama lugematuid mänguvõimalusi üksi või koos sõpradega: keerutamine, tasakaalustamine, istumine, lamamine, seismine. Seitsmeks osaks jaotatud ring annab võimaluse luua erinevaid mänge ja reegleid. Supernova tasakaalurõngas treenib tasakaalu ning ruumitunnetust, mis on oluline nii paigal istumiseks kui ka liikluses ohutuks liikumiseks. Supernova juhib tähelepanu üksteise aitamisele ja annab võimaluse leiutada mänge, mis arendavad sotsiaalseid oskusi, tunnetust, empaatiat, koostöövõimet ning loogilist mõtlemist.

Tutvustavat videot Supernova tasakaalurõnga kohta näeb SIIN


Vilistlaste 4-võistlus

Oktoobris toimus Kristiine Gümnaasiumis 9.vilistlaste 4-võistlus.
Oskused pandi proovile neljas erinevas alas: 60m jooks, kaugushüpe, odavise ning 1000m jooks.
Osa võttis Andy Gebruk, kes saavutas I koha (2043 punkti), Allan Pilt II koht (1798 punkti), Karl-Erik Jakobsoo III koht (1550 punkti), Tõnis Lomper (1414 punkti), Taavi Kivimaa (1385 punkti) , Taavi Pajuste (1371 punkti) , Ragnar Lipstok (1230 punkti) ning Marten Mänd.


Heal meelel ja ilusal keelel

  

15.oktoobril toimus Kristiine Gümnaasiumis ettelugemise päev. Ettelugemispäev on Eesti Lastekirjanduse Keskuse korraldatav üle-eestiline võistlus, mille finaal toimub 20.oktoobril. 26.ettelugemise päeva teemaks on „Heal meelel ja ilusal keelel“. 7.kuni 11.oktoobrini loeti kõikides klassides lastekirjanduse klassikat või pärimuslikke murdelugusid ja selgitati välja ilmekamad ettelugejad.  Iga klassi kaks parimat käisid ettelugemispäeval lugemas klassikalise kirjanduse menulugusid oma koolikaaslastele erinevates kooliastmetes. Suur tänu õppealajuhataja Tiina Keremile, kes luges 4.c ja 9.b klassile lustakaid lugusid  muhu murrakus. Täname kõiki ettelugejaid ning õpetaja Lauri Viliberti, kes  osalistele lõiminguprojekti raames võtmehoidjad valmistas.

17.oktoobril läheb ettelugemise võistluse Tallinna piirkonnavooru Eesti Lastekirjanduse Keskusesse võistlema Rom Mikli 4.d klassist, juhendaja Kadri Toming. Palju edu!


Tubli tulemus karates

Markus Kanter (8A) osales edukalt Portugalis EM-il, kus tuli Euroopa meistriks boys cadet kumite lightweight võistlusklassis.

ÕNNITLEME!


Tulevased sündmused:


Rohkem infot: huvitegevus -> sündmuste kalenderLogi sisse

 TKG 100 INFO

Tunniplaan

 

  

Klõpsa Padleti ikoonil ja

vaata näiteid IKT

kasutamisest koolitundides

 

"Aktiivne ja turvaline koolipäev"