Emadepäev

Tallinna Kristiine Gümnaasium kutsub kõiki emasid neljapäeval, 10. mail kell 16.00 -16.45 töötubadesse ning kell 17.00 algavale kontserdile.

Palun registreeri ennast sobivasse töötuppa hiljemalt 6. maiks. Kohtade arv on piiratud. Töötubasid viivad läbi Kristiine kooli suured ja väikesed õpilased ning õpetajad.

Töötubades osalejatel palume koguneda 10. mail hiljemalt kell 15.55 võimlasse.

Valikus on

Bioloogia töötuba

Gomoku töötuba (Gomoku ehk "Viis nuppu ritta" on Jaapani lauamäng)

Petanki töötuba (toimub õues, halva ilma korral kooolimajas)

"Mõistatamine ja nuputamine" töötuba

Kuldvillaku töötuba

Origami töötuba

Registreerida saab siin

Võidukad nuputajad

17. aprillil toimus Jakob Westholmi Gümnaasiumis Tallinna koolide teiste klasside õpilastele matemaatika–nuputamisvõistlus „ROSIN“. Rõõmus-Osav-Sõbralik-Innukas-Nuputaja-Võistlusel osales 15 võistkonda.

Meie kooli nuputajad: ARTUR PINDING (2.a), ANDERS RAESTIK (2. c) ja ANNILIIS RAIDMA (2.d) saavutasid esimese koha.

Õpilasi juhendasid Elo Orav, Sille Tuuling ja Reet Loit.

Head tulemused ujumises

Esmaspäeval, 16. aprillil toimusid Audentese ujulas Kristiine ja Põhja-Tallinna linnaosa koolide ujumisvõistlused.

Tallinna Kristiine Gümnaasiumi 3.-5. klasside teateujumisvõistkond saavutas I koha.

Koosseisus: Greete-Liis Ratt 5a, Maarja Lyadov 5c, Mariette Koppel 4b, Marek-Adrian Mäsak 4b, Edvard Villems 4d, Karl-Joosep Hallismaa 5c.

6.-7. klasside teateujumisvõistkond saavutas III koha.

Koosseisus: Andra Hallaste 7b, Cathy Kertu Kaljuraid 7b, Karolina Kruuk 6b, Hugo Kaiv 7a, Mihkel Põdra 7a, Kaur Kulver 6a

Särav tulemus minivõrkpallis

Neljapäeval, 12. aprillil toimus Lilleküla gümnaasiumis Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa koolide 6.-7 klasside tütarlaste minivõrkpalli turniir.

Meie kooli võistkond koosnes 7.b klassi tüdrukutest ning saavutasime tubli II koha

Koosseisu kuulusid:

Grete Valtin
Stella Maria Pertens
Anete Aurelie Aas
Mia Saar
Katriin Sartakov
Laura Taklaja
Cathy Kertu Kaljuraid

World Scholar’s Cup 2018

Meie kooli õpilased pääsesid edasi võistluse World Scholar’s Cup 2018 ülemaailmsesse vooru, mis leiab aset kas Melbourne’s, Kuala Lumpuris või Barcelonas.
Võistlus koosneb väitlemisest, kirjandist, erinevatest testidest ning küsimustikest.

Võisteldakse inglise keeles. Meie koolist pääses edasi kuus kolmeliikmelist meeskonda koosseisus:

Elis Lisete Kostabi, Trine Elise Metsla, Sandra Lasn, Rasmus Lukas, Kirke Kasemaa, Anette Berendsen, Tuuli Torop, Evelin Vohta, Marju Zõbin, Sten Loo, Tristan Kupenko, Jarmo Nõgel, Tuuli Alliksaar, Karl Markus Vallner, Mihkel Havakats, Gerten Gorobinski, Emil Helder, Katarina Raud.

Õpilasi juhendas Denis Bozzi.

E 10.12 pärast seitsmendat tundi ÕE koosolek
T 11.12 pärast neljandat tundi 3.-4. klassi mälumäng