Tallinna Koolinoorte Võrkpalli Meistrivõistlused

18. ja 20. novembril toimusid Mustamäe Humanitaargümnaasiumis Tallinna Koolinoorte Võrkpalli Meistrivõistlustluste 1. alagrupi mängud. Meie kooli gümnaasiumi neidude võistkond võitis oma alagrupis kõik 4 mängitud mängu ning pääsesid edasi järgmisesse ringi!

Võistkonda kuulusid 10ab klassist Kristina Suumann, Merilin Raamat, Selina Juul ja Laura Kann ning 11ab klassist Kirke Leming, Eva-Lotta Kutsar, Emily Sabre ja Anete Saarna.

Suur kiitus ja palju edu järgmises ringis!

Koidulauliku konkursi koolivoor

20.novembril toimus Koidulauliku etluskonkursi koolivoor. Klassivoorude parimad 5.-8.klassini esitasid Koidula luulet. 9.-12. klasside edukamate etlejate vahendusel saime osa Karl Martin Sinijärve inimeste ja ühiskonna valukohti puudutavast omanäolisest ja paiguti üsna iroonilisest luuleloomingust.

Nooremast vanuserühmast tõsteti esile Loore Lisette Aas 5.a, Karl Johannes Talts 5.d, Elisabeth Allas ja Mariette Koppel 6.b, Roosi Terese Hindreks 6.c,Henri Telling ja Magnus Loss 7.b ja Richard Jerbach 8.a klassist.
Vanema astme edukamad olid Triinu Tähe ja Ketlin Kruse 12.ab, Andi Olop, Erik Marcus Saarep ja Oliver Kruuspan 9.b klassist.

Tallinna linnavoorus esindavad meie kooli Elisabeth Allas  6.b, Erik Marcus Saarep 9.b ja Triinu Tähe 12.ab klassist.

Täname kõik etlejaid! Kohtume 9.-12. klasside luulesõpradega luulekohvikus 5.detsembril kell 16.00.

Külalised Jaapanist

14.novembril külastas meie kooli 24-liikmeline delegatsioon Jaapanist. Õpetaja Lauri Vilibert tutvustas külalistele meie kooli ja Eesti koolisüsteemi.
Külalistele pakkus väga palju huvi digivahendite kasutamine õppetöös, programmeerimine ning robootika.

Isadepäev

Tallinna Kristiine Gümnaasiumi õpilased kutsuvad kõiki neljapäeval, 7.novembril tähistama isadepäeva. Tegevustoad alustavad kell 17.00 ning sellele järgneb kell 17.30 väike kontsert.
Tegevustubadesse saab registreeruda SIIN
Palun registreerida ennast sobivasse tegevustuppa hiljemalt 6.novembriks.

Halloween

31.oktoobril tähistati meie koolis Halloweeni. Õpilasesindus kutsus üles kõiki tulema kooli kostüümides ning kaunistama klasse. Kostüümides õpilasi oli väga palju ning ka klasside kaunistamisega oli nähtud suurt vaeva.
Vahetundides toimus aulas Halloweeni disko, kus jagati kommi ning autasustati parimaid kostüüme.
Õpilasesinduse žürii käis vahetundides vaatamas kaunistatud klasse ning võitjateks osutusid 3.a klass, 7.c klass ning 9.b klass.

Õpilasesindus tänab kõiki aktiivse osavõtu eest!

Seoses viiruse levikuga on kõik sündmused hetkel edasi lükatud.