Turvalise interneti päeva veebiseminar

8.veebruaril tähistatakse rahvusvahelist Turvalise interneti päeva, mille raames on võimalik osaleda veebiseminaril.
"Probleemsed olukorrad, millega lapsed ja noored internetis kokku puutuvad. Kuidas aidata ja toetada?" veebiseminar lapsevanematele ja õpetajatele toimub 8.veebruaril kell 18.00.
Veebiseminaril käsitletakse juhtumeid, mis on jõudnud veebipolitseinike, lasteabitelefoni ja õpetajateni.
Veebiseminaril esineb veebipolitseinik Andro Sepp, kes annab ülevaate, millistes olukordades lapsed ja noored on abi vajanud. Lasteabitelefoni esindaja räägib juhtumitest, mis on nendeni jõudnud ning samuti arutatakse, kuidas kool saab toetada õpilasi internetis kogetud probleemide puhul.

Veebiseminarile saab registreerida SIIN
Targalt internetis veebileht lapsevanematele asub SIIN

Tervisliku toitumise kuu

Jaanuarikuu oli tervisliku toitumise kuu.
Selle raames kogusime õpilaste ja kollektiivi lemmikuid tervislikke retsepte, millega on võimalik tutvuda SIIN
3b klassi õpilased tutvusid tervisliku toitumise kuu raames toidupüramiidiga ning sellest lähtudes märkisid üles oma ühe päeva menüü.

Eelkool II poolaastal 2021/2022

Lugupeetud lapsevanemad

Seoses Covid-19 suure levikuga ei toimu eelkooli veebruarikuus. Pikendame eelkooli aega ning lõpetame 25.mail.

Eelkooli ei toimu koolivaheaegadel, 2.märtsil ja 27.aprillil

Meeldivat koostööd!

Kehalise kasvatuse välitunnid

24.01.2022 - 25.03.2022

HINDAMISE KORD
Õpilane peab selle perioodi jooksul käima vähemalt 4x välitunnis. Juhul, kui õpilane ei saa tervislikel või mõnel muul põhjusel tundides osaleda, tuleb õpetajat sellest teavitada.

SPORTKEEGEL (Laki põik 4, Decora ehitusmaterjalid maja, Mustamäe keegel); 6.-9.klass; Arti Lindvest, Margus Luik.
Hind 2,50€ (1 tund). Sportkeegli tundidel on kindel graafik klasside kaupa.

KURLING (Tondiraba jäähall, Varraku 14); 10.-11.klass; Arti Lindvest, Margus Luik.
Hind 5€ (2 tundi). Kurlingu tundidel kindel graafik klasside kaupa.

UISUTAMINE (Harju tänaval); 6.-11.klass; Angela Taro, Raina Luhakooder.
Laenutus 3€ (1 tund), isiklike uiskudega tasuta. Uisutamine teisipäeviti ja neljapäeviti kindla graafiku alusel klasside kaupa.

SUUSATAMINE (Nõmme Spordikeskus, Külmallika 15a); 6.-11.klass; Arti Lindvest, Margus Luik.
Suusalaenutus 2.50€, isikliku suusavarustusega tasuta. Suusatamine reedeti kell 14.00-15.30 (selles ajavahemikus tuleb alustada), kestvus 1 tund.

Täpsem info uisutamise, kurlingu ja sportkeegli kohta edastatakse õpilastele eKooli ja kajastatakse kehalise kasvatuse stendidel.

Lumememmed koolihoovis

Möödunud nädala lõpus kasutasid õpilased ära head sulailma ning koolihoovi kogunenud lund, et ehitada lumememmesid.

20.06.2022 Põhikooli lõpuaktus - algab kell 14.00
21.06.2022 Gümnaasiumi lõpuaktus - algab kell 14.00