EST ENG RUS

 


Viimati lisatud


Vabariiklik Õpilasetlejate konkurss

6.b klassi õpilane Elisabeth Allas sai Tartus toimunud Vabariiklikul Õpilasetlejate konkursil noorema vanuseastme (4. - 6.kl) eripreemia. 
Elisabeth esitas Lydia Koidula luuletuse ja Karl-Martin Sinijärve proosapala. 

PALJU ÕNNE!


Öökullide Roboakadeemia

10.veebruaril avati Tallinna Kristiine Gümnaasiumis Öökullide Roboakadeemia. Tegemist on esimese Lego Spike klassiga Eestis.
Robootikat on Kristiine Gümnaasiumis lõimitud põhikooli õppeainetesse ja õpetatud ka valikainena gümnaasiumiastmele peagi juba 10 aastat. Lisaks on huvilistele loodud mitmeid robootika huviringe, mille õpilased on saavutanud kõrgeid tulemusi nii Eestis kui ka välismaal. Uue labori missiooniks on arendada ja rakendada robootika lõimingut I ja II kooliastme erinevatesse ainetundidesse.
EduInnoLab egiidi all avatud uus robootikalabor on varustatud 48 Spike Prime robotikomplektiga, olles sellega ainulaadne terves maailmas.

Rohkem pilte Öökullide Roboakadeemia avamisüritusest leiab SIIT

TTV - https://www.tallinnatv.eu/klipp/16822/10022020-kristiine-gumnaasiumis-alustas-tood-ookullide-roboakadeemia

Kristiine Linnaosavalitsuse FB - https://www.facebook.com/kristiine.linnaosavalitsus/photos/pcb.2240441786257420/2240433072924958/?type=3&theater

Pressiteade - https://www.tallinn.ee/est/haridus/Uudis-Tallinna-Kristiine-Gumnaasium-avab-maailmas-ainulaadse-Ookullide-Roboakadeemia?fbclid=IwAR2cr6jNECxba7ij658t75nVE3RagJDioywweAz-Q-uiuklxCgMWJ50f_ag


Õpioskuste võistlus õpetab õppima

13.jaanuarist 3.veebruarini osalesid meie kooli 5.klasside viieliikmelised võistkonnad õpioskuste võistluse koolivoorus.
Ülesanded olid erinevate õppeainete kohta ja nõudsid meeskonnatööd, teabe otsimist, arvutioskust, korrektset vormistust ja viitamist. Lisaks koostööpäevale täideti individuaalselt ülesandeid nii kodus kui koolis. Tunnustati iga klassi parimate õpioskustega võistkonda.
Kõige enam punkte kogus 5.c klassi 2.võistkond, kelle töö saadeti edasi Tallinna piirkonnavooru. Võistkonda kuulusid Andri Vichterstein, Grete Mia Kopli, Marii Maide, Laura Hade ja Cassandra Järv.


Hea tulemus teatevõistlustel!

30. jaanuaril toimusid Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa koolide 4. - 5.klasside teatevõistluste võistlused. Kavas oli 4 teatevõistlust.
Meie kooli võistkond saavutas 1.koha!
Võistkonda kuulusid Vanessa Marili Mets (4.c), Anders Raestik (4.c), Mattias Erikson (4.c), Marleen Hulkko (5.a), Claudia Gasmann (5.a), Sarah Rohula (5.d), Karl Johannes Talts (5.d), Lisa Liselle Metsla (5.b), Amura Jurkin (5.c), Andri Vichterstein (5.c), Andreas Birk (5.c) ja Gregor Vent (5.c).

PALJU ÕNNE!


Õpilasetlejate Tallinna eelvoor

28.jaanuaril võistlesid pealinna koolide etlejad 32. Keskkoolis võimaluse eest pääseda üleriigilisele konkursile Tartus.
Elisabeth Allas (6.b klass) esindas meie kooli 4.-6.klassi vanuserühmas. Ta esitas Lydia Koidula luuletuse ja Karl-Martin Sinijärve proosapala.
Elisabeth pälvis laureaaditiitli ja õiguse esindada Tallinna linna üleriigilisel etlejate konkursil Tartus 7.veebruaril.

Õnnitleme Elisabethi ja soovime talle jätkuvat edu!


Tulevased sündmused:


Rohkem infot: huvitegevus -> sündmuste kalenderLogi sisse

 TKG 100 INFO

Tunniplaan

 

  

Klõpsa Padleti ikoonil ja

vaata näiteid IKT

kasutamisest koolitundides

 

"Aktiivne ja turvaline koolipäev"