Eelkool 2020/2021 õppeaastal

Seoses COVID-19 kiire levikuga ja Tallinna linnas kehtestatud piirangutega oleme kahjuks sunnitud eelkooli alguse edasi lükkama.

Loodame pakkuda turvalist eelkooli teenust veebruar-aprill 2021

Täpsem info on leitav kooli kodulehel jaanuari keskpaigast 2021

Eesti meister motokrossis

Tallinna Kristiine Gümnaasiumi 8B klassi õpilane Tanel Põdra tuli juba 3-aastat järjest Eesti meistriks motokrossi Quad Junior klassis, oleme rõõmsad Taneli pühendumise ja suurepäraste sportlike saavutuste eest.
Õnnitleme!

Huviteatmik

Tallinna spordi- ja noorsooameti ja haridusameti eestvedamisel on valminud huvitegevuse infot koondav erileht, kuhu on kokku koondatud 150 Tallinnas huvitegevust pakkuvat organisatsiooni.

Huviteatmik koosneb seitsmest kategooriast: sport, tants, muusika, tehnika ja kultuur, kunst ja käsitöö, keeleõpe ning mudilased. Teatmikus on kirjas üldine info tegevuste, vanuserühma ja hindade kohta.

Huviteatmikuga saab tutvuda Tallinna noorteinfo lehel: https://www.tallinn.ee/huviteatmik

COVID-19 reeglid ja põhimõtted

Reeglid ja põhimõtted, mis aitavad meie koolis COVID-19 riske maandada, leiad SIIT

Tervise tegu 2020

Tallinna Haridusameti korraldatud "Tallinn tänab ja tunnustab" konkursil raames valiti Tallinna Kristiine Gümnaasium "Tervise tegu 2020" auhinna saajaks.

21.-25.09 spordinädal
2.10 õpetajate päeva tähistamine