Retseptikorje

Jaanuarikuu on tervisliku toitumise kuu. Seoses sellega soovime kokku korjata meie õpilaste ja kollektiivi lemmikud tervislikud retseptid. Lisa oma põnev või lemmik soolase ja/või magusa tervislik retsept Padeltisse, mille leiad SIIT

NB! Retsepti saab lisada nii fotona kui ka tekstina. Postitus ei ilmu nähtavaks kohe peale lisamist vaid peale kinnitust.

Kehalise kasvatuse välitunnid

24.01.2022 - 25.03.2022

HINDAMISE KORD
Õpilane peab selle perioodi jooksul käima vähemalt 4x välitunnis. Juhul, kui õpilane ei saa tervislikel või mõnel muul põhjusel tundides osaleda, tuleb õpetajat sellest teavitada.

SPORTKEEGEL (Laki põik 4, Decora ehitusmaterjalid maja, Mustamäe keegel); 6.-9.klass; Arti Lindvest, Margus Luik.
Hind 2,50€ (1 tund). Sportkeegli tundidel on kindel graafik klasside kaupa.

KURLING (Tondiraba jäähall, Varraku 14); 10.-11.klass; Arti Lindvest, Margus Luik.
Hind 5€ (2 tundi). Kurlingu tundidel kindel graafik klasside kaupa.

UISUTAMINE (Harju tänaval); 6.-11.klass; Angela Taro, Raina Luhakooder.
Laenutus 3€ (1 tund), isiklike uiskudega tasuta. Uisutamine teisipäeviti ja neljapäeviti kindla graafiku alusel klasside kaupa.

SUUSATAMINE (Nõmme Spordikeskus, Külmallika 15a); 6.-11.klass; Arti Lindvest, Margus Luik.
Suusalaenutus 2.50€, isikliku suusavarustusega tasuta. Suusatamine reedeti kell 14.00-15.30 (selles ajavahemikus tuleb alustada), kestvus 1 tund.

Täpsem info uisutamise, kurlingu ja sportkeegli kohta edastatakse õpilastele eKooli ja kajastatakse kehalise kasvatuse stendidel.

Lumememmed koolihoovis

Möödunud nädala lõpus kasutasid õpilased ära head sulailma ning koolihoovi kogunenud lund, et ehitada lumememmesid.

Uudiskirjandus raamatukogus

Kooli raamatukokku on tulnud mitmeid uusi raamatuid. Ootame kõiki õpilasi uudistama!

Nimekirja uutest raamatutest leiate SIIT

Töökorraldus talvisel koolivaheajal

Koolimaja suletud 23.12.-07.01.2022. Murede korral palun saatke e-kiri: kristiine@kristiine.edu.ee

14.02 TKG 103