EST ENG RUS

 


Viimati lisatud


Õppeaasta avamine

Esmaspäeval, 2. septembril on Tallinna Kristiine Gümnaasiumis õppeaasta avaaktused.

10.00- 2.-11. klass
12.00- 1. ja 12. klass

Aktused toimuvad kooli staadionil. Halva ilma korral toimuvad aktused aulas.


Töökorraldus suvel

Kollektiivpuhkus 01.07.2019-21.08.2019

Info kristiine@kristiine.edu.ee või +372 6513032

Päikselist suve!


Uus rekord teatejooksus

9b klassi õpilane Sten Hendrik Vokk saavutas 2.06 oma võistkonnaga Eesti meistrivõistlustel teatejooksus esikoha ehk sai Eesti Meistriks 2019 3x800m teatejooksus oma vanuseklassis. Ühtlasi püstitati ka uus Eesti rekord.

Lähem info siin: http://www.ekjl.ee/uudised/teatejooksude-eesti-meistrivoistlustel-sundisid-rekordid-2049

Õnnitleme!


1. klassi vastuvõtt 2019/2020 õppeaastaks

Lapsevanemad, kelle lapsed käisid meie kooli eelkoolis, on oodatud dokumente sisse andma:

5.juunil  13.00-15.00

6.juunil 16.-17.00

13. juuni 09:00-10:00

14. juuni 09:00-10:00

19.juuni 09:00-10:00

õppealajuhataja kabinetis (2. korrus, ruum 213).

Lapsevanemad, kelle lapsed pole meie kooli eelkoolis käinud, on oodatud dokumente sisse andma koos lapsega. Vestluse ja dokumentide sisseandmiseks saab aega registreerida SIIN!

Lapsevanem või tema seaduslik esindaja esitab:

  • Kirjalik taotlus 1. klassi vastuvõtuks (vorm kooli kodulehel) 
  • Lapse isikut tõendav dokument (sünnitunnistuse, passi või ID-kaardi koopia).
  • Tervisekaart (võib tuua ka septembris klassijuhataja kätte).
  • Koolivalmiduskaart (lasteaiast).
  • Kaasa võtta lapsevanema isikut tõendav dokument (seadusliku esindaja isikut tõendav dokument)
  • Kaasa võtta 2.45€ õpilaspäeviku ostmiseks!

Dokumente võib saata ka digiallkirjastatult kristiine@kristiine.edu.ee.

Kohapeal koopiate tegemine 0,07 eurot lehekülg

Juhendi esmase e-õpilaspileti tellimiseks leiate SIIT.


Tublid tulemused kergejõustikus

Kristiine Linnaosa ja Põhja-Tallinna Linnaosa koolidevaheline võistlus

3. klass
Kirsika Laide 3c - 3.koht 60 m jooks

Mikk Laarmaa 3a - 3. koht 60 m jooks, 3. koht kaugushüpe

4. klass
1. koht pendelteatejooks - Hanna Mia Lehesaar 4a, Marleen Hulkko 4a, Joanna Loss 4b, Karoliina Ljadov 4c, Cassandra Järv 4c, Mark Hendrik Kukk 4a, Kaur Kann 4a, Andry Vichterstein 4c, Andreas Birk 4c

Hanna Mia Lehesaar 4a - 1. koht 60 m jooks
Anni Torop 4b - 3. koht kaugushüpe
Mark Hendrik Kukk 4a - 3. koht 60 m jooks

5. klass
2. koht pendelteatejooks - Karin Missik 5a, Marian Väli 5a, Mariette Koppel 5b, Laura Maria Lilleoks 5c, Carola Ranniku 5d, Hugo Mattias Arumägi 5a, Oskar Greg Veski 5b, Uku Pettai 5b, Lukas Jääger 5d

Tallinna Koolinoorte MV


Põhikool

Oliver Kruuspan 8b - 1. koht 100m jooks, 1. koht 110 m tõkkejooks

Ralph Kirsipuu 8b - 2. koht odavise
Robert Grintšuk 9b - 4. koht kuulitõuge


Gümnaasium

​Remys-Bert Ville 11b - 4. koht kõrgushüpe, 5. koht kuulitõuge


Õnnitleme!


Tulevased sündmused:


Rohkem infot: huvitegevus -> sündmuste kalender



Logi sisse

 TKG 100 INFO

Tunniplaan

 

  

Klõpsa Padleti ikoonil ja

vaata näiteid IKT

kasutamisest koolitundides

 

"Aktiivne ja turvaline koolipäev"