Õpetajate tunnustamine 2017

Haridus- ja teadusministeerium „Eestimaa õpib ja tänab 2017“

Aasta põhikooliõpetaja 2017      Lauri Vilibert

Tallinn tunnustab

Noor õpetaja 2017                     Marika Ritso

Tallinna Kristiine Gümnaasium tunnustab

Lemmikõpetaja 2017 Seila Jermann
Tegus klassijuhataja 2017 Kristel Jürgenson
Üllataja 2017 Denis Bozzi
Toetav kolleeg 2017 Janno Puks
Õpilaste innustaja 2017 Kadi Voosel
Mainekujundaja 2017 Ilotana Haalen
Mainekujundaja 2017 Anne-Ly Sarapuu

Õnnitleme!

Särav tulemus sportakrobaatikas

9.b klassi õpilane Sirelin Mihkelson osales Tallinna lahtistel meistrivõistlustel sportakrobaatikas „Open Tallinn 2017“ ja saavutas juuniorklassi paaride arvestuses 2. koha!

Lõiminguprojektiga Sankt-Peterburis

10.klassis toimus eelmisel õppeaastal ainetevaheline lõiminguprojekt, mille käigus õpiti tundma Peterburi kultuuri ja ajalugu ning esitleti kogutud teavet inglise, saksa, vene ja eesti keeles.

Lõiminguprojekti jätkuna toimus 29.septembrist 1.oktoobrini 10. Ja 11.klassi õpilastele 3-päevane õppeekskursioon Peterburi. Õpilastel oli hea võimalus laiendada silmaringi, arendada oma kunsti- ja ajalooteadmisi ning praktiseerida vene keele tundides õpitut.

Suursuguse kultuuritaustaga maal tutvuti põgusalt Venemaa tsaaride ja tsaarinnade paleedega. Katariina palees sai nautida arhitekt Rastrelli meistritöid ning imetleda Merevaigutuba. Mihhaili palees saadi aimu, milline oli kõrgklassitsismi ajastu Venemaal. Väisati ka maailma üht kaunimat purskkaevude parki Peterhoffis ning maailmas suuruselt kolmandat kunstimuuseumi Ermitaaži, mille kuulsad ning vähemkuulsad teosed ei jäta külmaks isegi kõige kunstivõõramaid inimesi.

Tutvuti nii eestlaste Jaani kirikuga kui ka vene kuulsate kirikutega, nagu Verelunastuse kirik, Iisaku katedraal ja Kaasani katedraal.

Õpilased ning õpetajad jäid projekti praktilise osaga igati rahule.

Silvia Kirillov
11AB

Tallinn tänab

Õpetajate päeval, 5. oktoobril tunnustab Tallinn pidulikul vastuvõtul Raekojas oma parimaid õpetajaid.

Tallinna tunnustuse saab  ja riiklikule konkursile „Eestimaa õpib ja tänab“ esitatakse:

Aasta põhikooliõpetaja 2017:  Lauri Vilibert (Tallinna Kristiine Gümnaasium).

Tallinna linn tunnustab aasta õpetajaid ka linna tasandil:

Noor õpetaja 2017: Marika Ritso (Tallinna Kristiine Gümnaasium)

Õnnitleme!

Õpetaja Margus Luik esines spordinädala raames Taebla kooli õpilastelele

28. septembril rääkis meie kooli õpetaja Margus Luik Taebla kooli lastele oma sportlaskarjäärist, õpetajatööst ja kõigest sellest, mis teekonna vältel õpitud ning kõrvataha pandud. Nutikamad ja kiiremad lapsed said õigete vastuste eest kaela kuldmedalid. Oli igati tore ja meeleolukas hommikupoolik!

Lõpuaktused

T 19.06 kell 14.00 9. klassi lõpuaktus