Spordinädal

23.-30.september tähistatakse juba seitsmendat korda nii Eestis kui ka mujal Euroopas Spordinädalat.
Spordinädala raames toimus ka meie koolis mitmeid erinevaid tegevusi, näiteks spordiviktoriin, saalihoki väljakutse õppejuhtidega, jalgpalli võistlus vahetundide ajal ning liikumisväljakutse kooli kollektiivile.
27.septembril tähistatakse üleeuroopalist koolispordipäeva. Sellel päeval toimus kooli staadionil 1.-6.klassi õpilastele teatejooks ja krossijooks ning 7.-12.klassi õpilaste krossijooksu võistlus.

Liikumist täis õppeaasta jätku kõigile!

Kristiine Noortekeskus

29.septembril külastasid kooli Kristiine Noortekeskuse töötajad, kes pakkusid õpilastele vahetundide ajal mitmeid põnevaid tegevusi.
Õpilastel oli võimalus näiteks proovida elektritõukeratastega sõitmist, meisterdada endale ise märk ning mängida Kendamadega.

Kõik meie kooli õpilased on oodatud tööpäevadel kell 13.00-19.00 Kristiine Noortekeskusesse!

Eelkool 2021/2022 õppeaastal

Eelkool alustab tööd 6.oktoobrist ja kestab 20.aprillini. Õppetöö hakkab toimuma kord nädalas kolmapäeviti kell 16.25-18.05.

Täpsema info leiad SIIT

Ilusat õppeaasta algust!

Tunnustame

Head uut algavat õppeaastat kõigile!

Mis saab olla toredam kui anda teada meie õpetajate tunnustusest Tallinnas. Õnnitleme!

Aasta klassiõpetaja

Ilotana Haalen