Tunniplaani muutus

Seoses kehalise kasvatuse välitundidega muutub esmaspäeval, 29.01.2018 tunniplaan.

Uut tunniplaani näeb SIIT.

Kutse minikonverentsile

Juubeliaasta lend sai koolisõrmused

19. jaanuaril sai 11.ab klass kätte Kristiine Gümnaasiumi sõrmused.

Klassisruumis ootas meid pidulikult kaunistatud laud ahvatlevate maiustustega. Meid õnnitles kooli direktor, kes soovis 94.lennule edu oma eesmärkide realiseerimisel ja ettevõtlikkust kooli 100.sünnipäeva ürituste läbiviimisel.Klassijuhataja luges koos heade soovidega kooli juubeliraamatust ette eelmise lennu omaloomingulise luuletuse.
Sõrmused asetati peekrisse ning peale valati lastešampus, kõik õpilased võtsid kordamööda peekrist lonksu, soovisid üksteisele häid soove, lugesid ette rahvatarkusi, mida elus võib tihti vaja minna. Seejärel võttis iga õpilane peekrist sõrmuse ning pani selle omanikule pidulikult sõrme.
Rituaal oli huvitav ja kooli sümboli kättesamine jääb klassile kauaks meelde.

Elizabeth Nadjuk
11.ab

Kehalise kasvatuse välitundide graafik ja kord

Toimuvad 29.jaanuar – 29.märts

HINDAMISE KORD

Õpilane peab selle perioodi jooksul käima 4x välitunnis. Õpilane võib ühe nädala jooksul osaleda mitmes välitunnis. Juhul kui õpilane ei saa tervislikel või mõnel muul põhjusel tundides osaleda, tuleb õpetajat sellest teavitada ning sooritab seejärel kirjaliku töö antud spordiala kohta.

CURLING (Tondiraba jäähall, Varraku 14); Arti Lindvest, Margus Luik 9.-11.kl. Pileti hind 5 €
UISUTAMINE (Harju tänaval); Tene Järvsoo neljapäeviti, Raina Luhakooder teisipäeviti, 6.-11.kl. Laenutus 3 eurot, enda uiskudega tasuta.
SUUSATAMINE (Nõmme Spordikeskus, Külmallika 15a); Arti Lindvest, Margus Luik, 6.-11.kl Kolmapäeviti 15.00, 15.30, 16.00 – tundide algusajad

Reedeti 14.00, 14.30, 15.00, 15.30 – tundide algusajad
Suusalaenutus 2.50 €, oma suuskadega tasuta!

SPORTKEEGEL (Mustamäel, Laki 36); Arti Lindvest, Margus Luik; kolmapäeviti; 6.-10 kl. Pileti hind 2.50 €.
Täpsema info uisutamise, sportkeegli ja curlingu kohta edastame klassiti e-kooli ja kajastame kehalise kasvatuse stendil.

Projekt "Sport kooli"

2017/2018. õppeaastal on 1. klassi õpilased haaratud projekti "Sport kooli", mis on algatatud Tallinna Spordi- ja Noorsooameti poolt koostöös Tallinna Haridusametiga. Projekti eesmärgiks on suurendada kooliõpilastes liikumisharjumusi ja teisalt tutvustada lastele erinevaid spordialasid kvalifitseeritud treenerite käe all ja seda oma kooli juures.
Programm kestab õppeaasta lõpuni ehk 2018. aasta juuni alguseni.

I poolaastal toimusid õpilastele karate (treener Vladimir Domashkevich, Spordiklubi EDU-DO ja akrobaatika (tsirkusetreeningud viib läbi treener Kaupo Pilder, Tsirkusestuudio Folie). II poolaastal  jätkatakse akrobaatika (treener Kaupo Pilder, Tsirkusestuudio Folie) ja judoga (treener Toni Eylandt, Toni Judokool EST).

T 22.01 kell 16.00 8.-12. klassi luulekohvik
N 24.01 kell 14.35 8.-10. klassi maleturniir (ruumis 323)
R 25.01 pärast teist tundi ÕE koosolek
R 25.01 pärast neljandat ja viiendat tundi vahetunnidisko