Tasuta enesekaitse koolitus Tallinna Vanglas !

Koolitusel õpetatakse enesekaitset, vangla erivahendite ja teenistusrelvade kasutamist. Koolitus tugevdab kehalist vormi ja õpetab eetilist käitumist ning lisaks on iga kuu lisategevused. Võimalus osaleda ka esmaabikoolitusel ja saada tõend, mis kehtib autojuhiloa taotlemisel.

Tallinna Vangla ootab registreerima hea käitumisega 10. – 12. klassi õpilasi, kes tunnevad huvi riigi sisejulgeoleku ja aktiivse sportliku tegevuse vastu.

OSAVÕTT TREENINGUTEST JA KOOLITUSTEST ON TASUTA !

Treeningud toimuvad kolm korda nädalas Tallinna Vangla spordisaalis E, T ja N                      kell 17.30 – 19.00 (kohal peab olema 17.00, kuna vanglasse sisenemine võtab aega). Registreerimisel võid kohe ka lisada millistel päevadel soovid treeningutel osaleda. Koolitus kestab kuni maikuuni !

Enesekaitse koolitusele registreerimiseks saada oma ees- ja perekonnanimi, isikukood, kooli nimi, klass ja kontakttelefon aadressile Kristi.Dodjak@just.ee või  külasta meie kodulehte www.vabadusevalvur.ee

Treeningud algavad 5. oktoobrist ja treeninguid on võimalik kokkuleppel kooliga vormistada valikursusena.

Täpsema info saamiseks kirjuta Kristi.Dodjak@just.ee või helista +372 5301 8150

Uus tunniplaan

Alates esmaspäevast 14.09 kehtib uus tunniplaan.

Tutvu uue tunnplaaniga SIIN

Spordinädal

Eesti kooliealistest noortest liigub soovitatud normi jagu ehk vähemalt tund aega iga päev vaid 14 protsenti. Viimase kümne aastaga on ülekaaluliste ehk rasvunud laste arv kasvanud 5-6 korda. Konkreetne peegel meie noorte tervisele, lisaks kehakaalule ja teistele näitajatele, on Eesti noormeeste aina halvenevad tulemused kohustuslikus ajateenistuse eelses arstlikus ja ka kehaliste võimete kontrollis.

Euroopa Komisjon on liikumisharrastusele ja spordile laiema leviku ja kõlapinna loomiseks ellu kutsunud üleeuroopalise kampaania European Week of Sport. Selle algatuse nurgakivi pandi eelmisel aastal ja esimesed müürid kerkivad nüüd, sellel sügisel, kui 7.-13. septembrini toimuvat spordinädalat tähistavad kõik Euroopa Liidu riigid. Kuigi iga riik teeb seda veidi isemoodi, on lõppsiht kõigil sama – tervemad, rõõmsamad ja tugevamad inimesed.

Meie koolis tähistatakse spordinädalat kummikeksu näitel. Kummikeks on ideaalne tegevus vahetundideks, arendades osavust, koordinatsiooni, hüppevõimet ja vastupidavust. Meie kooli õpilased on juba 2 nädalat isesesivalt harjutanud (ülesanded videolingil kooli kodulehel) ja valmis üksteiselt mõõtu võtma.

Sellel reedel (11.09) toimub kooli võimlas suur finaal 4.-6. klassidele.

AJAKAVA

10.35-10.55  5. klassid

11.40-12.00  4. klassid

12.45-13.05  6. klassid

Kõigile teistele vanuseastmetele on samuti reeglid kehalise kasvatuse tunnis selgeks tehtud, harjutused läbi proovitud ja kummid välja jagatud. Seega saavad samadel vahetundidel ka nemad kõikjal koolimajas vabalt omavahel mõõtu võtta! Ametlik arvestus toimub siiski vaid 4.-6. klassidele.

Hüppa rõõmsalt üks ja kaks, tuju läheb paremaks!

Tervitustega

kehalise kasvatuse ainesektsioon

Huviringid

Selle õppeaasta huviringide toimumisajad avaldatakse kooli koduleheküljel esmaspäeval, 14. septembril.

Hommikupuder

Alates 07. septembrist 2015 on võimalus süüa kooli söögisaalis hommikuputru kell 07:30 – 08:30 vastavalt ettetellimisele.

Pudru hinnaks on 0,50 € (sisaldab putru (päevade lõikes erinevad), moosi ja võid). Piima saab piimaboksist.

Pudru soovist palume teatada ette vähemalt üks päev ja teha ettemaks. Pudru võib ette tellida ka pikemaks ajaks, nt. 20 päevaks.

Pudru eest saab tasuda kaardimaksega, sularahas koolipuhvetis või ülekandega Koolitoitlustuse OÜ arvele (vt lisa Toitlustamine - Hommikupuder - Pudru eest tasumine).

N 24.05 pärast kolmandat tundi nutimitmevõistlus 4.-6. klassile
R 25.05 pärast teist tundi ÕE koosolek