Tubli tulemuse geograafia olümpiaadil

On ütlemata tore, et meil on nii tubli õpilane nagu Allar Liivlaid 8a kl, kes saavutas vabariiklikul geograafia olümpiaadil 3 koha. Õnnitleme

Nutikuu

Lastevanemate kool “Nutisõltuvus”

Ootame lapsevanemaid 04.05.2016 kell 17.00 kooli, et

- saada ülevaade olukorrast koolis ja tutvuda õpilaste ettepanekutega;

- kuulata Kätlin Konstaabeli ettekannet “Nutikalt netis”;

- osaleda aktiivselt ja edastada oma arvamus koolielu paremaks

korraldamiseks.

Konkurss

Avatud on konkurss järgmiste ametikohtade täitmiseks täitmiseks:

• klassiõpetaja;
  • inglise keele õpetaja;
  • sotsiaalpedagoog/psühholoog/eripedagoog;
  • sekretär;
  • raamatukogutöötaja.

Otsime oma rõõmsasse ja toetavasse töökollektiivi kogemustega õpetajaid, kes lisaks teadmistele omaks ka sisemist soovi anda oma teadmisi edasi õppuritele. Omalt poolt pakume inspireerivat töökollektiivi ning oleme veenudnud, et saame mõlemapoolselt teineteist arendada ning pakkuda pikaajalist koostöö võimalust.

Kandideerijal tuleb avaldus, motivatsioonikiri, CV, soovituskirjad ja haridust tõendavad dokumendid esitada hiljemalt 25. maiks 2016 aadressil Nõmme tee 32, 13426 Tallinn või e-posti aadressil kristiine@kristiine.edu.ee.

Vaba ametikoha täitmiseks korraldatava avaliku konkursi läbiviimise kord asub SIIN!

Eelkooli lõpetamine

Eelkooli lõpetamine toimub kolmapäeval, 27. aprillil 2016 kell 16.30-17.00 kooli aulas. Toimub lastevanemate infotund (lastel toimub samal ajal õppetegevus). Infotunni raames annavad õpetajad Reet Loit, Mare Pukk ja Sille Tuuling tagasisidet laste õpitegevuse kohta eelkoolis 2015/2016. õppeaastal.

Kooli vastuvõtuga ja koolikorraldusega seotud küsimustes pöörduda õppealajuhataja Anu Rannuse poole.

Esinemine teatrifestivalil KRÕF

Laupäeval, 2. aprillil toimus Tallinna Ühisgümnaasiumis juba 9. korda pealinna algklasside õpilaste koolirõõmu ja õnne- festival KRÕF. Esinemas oli 11 truppi ja laval mängis üle 200 õpilase. Meie kooli 2.B klass esitas S. Maršaki muinasjutu "12 kuud".Juhendaja oli õpetaja Mare Pukk.

2.B klassi näitetrupp esines koosseisus Elisabeth Allas, Mariette Koppel, Mirtel Hinno, Teele Leppmaa, Anni Kukk, Helin Olivia Ševtšenko, Tauri Tammiku, Johann Marten Holst, Kaylin Moller, Karl Erik Rüütli, Susanna Raud, Crislin Maar, Liisa Laarmaa, Uku Pettai, Hanna Reiljan, Kaspar Kukk, Romi-Ly Tolli, Kaspar Sepp, Oskar Greg Veski, Kirke Pettai, Geete Liis Kaljurand, Keeli Pant, Susanna Liplik.

Žürii autasustas aukirjaga huvitavate kostüümide ning ühtlase ansamblimängu eest.  Näitetrupp sai veel eripreemia klassikalise muinasjutu huvitava lavastamise eest.

E 27.05 abituuriumi tutipäev
T 28.05 kell 12.50 abituuriumi viimase koolikella aktus