Robootika huviring 2.-3. klassi õpilastele

Meil on hea meel teatada, et koolis alustab 1. oktoobrist tasuta robootika huviring 2.-3. klassi õpilastele.

Ringitunnid toimuvad neljapäeviti kell 12.00- 12.45 ning 13.05-13.50 ruumis 034

Õpilasi juhendab Kristi Zilensk

Kadunud asjade leiunurk!

Lugupeetud lapsevanemad,

Kooli garderoobi on viimastel aastatel kogunenud märgimisväärne kogus erinevaid peenemaid ja vähem peenemaid riideid, jalanõusid jne. 2015. aasta oktoobri alguses lähevad kõik asjad utiliseerimisele! Kui Te arvate, et ka Teie lapse asju võib leiunurgas olla, siis palume, et külastaksite enne oktoobri kuud kooli garderoobi, et kadunud asjad tuvastada!

Koolinoorte teatejooks

Koolinoorte teatejooksu võistlustel esinesid edukalt meie kooli tütarlapsed ja neiud.

Teate edastas Karin Pärtel kehalise kasvtuse õpetaja

Tasuta enesekaitse koolitus Tallinna Vanglas !

Koolitusel õpetatakse enesekaitset, vangla erivahendite ja teenistusrelvade kasutamist. Koolitus tugevdab kehalist vormi ja õpetab eetilist käitumist ning lisaks on iga kuu lisategevused. Võimalus osaleda ka esmaabikoolitusel ja saada tõend, mis kehtib autojuhiloa taotlemisel.

Tallinna Vangla ootab registreerima hea käitumisega 10. – 12. klassi õpilasi, kes tunnevad huvi riigi sisejulgeoleku ja aktiivse sportliku tegevuse vastu.

OSAVÕTT TREENINGUTEST JA KOOLITUSTEST ON TASUTA !

Treeningud toimuvad kolm korda nädalas Tallinna Vangla spordisaalis E, T ja N                      kell 17.30 – 19.00 (kohal peab olema 17.00, kuna vanglasse sisenemine võtab aega). Registreerimisel võid kohe ka lisada millistel päevadel soovid treeningutel osaleda. Koolitus kestab kuni maikuuni !

Enesekaitse koolitusele registreerimiseks saada oma ees- ja perekonnanimi, isikukood, kooli nimi, klass ja kontakttelefon aadressile Kristi.Dodjak@just.ee või  külasta meie kodulehte www.vabadusevalvur.ee

Treeningud algavad 5. oktoobrist ja treeninguid on võimalik kokkuleppel kooliga vormistada valikursusena.

Täpsema info saamiseks kirjuta Kristi.Dodjak@just.ee või helista +372 5301 8150

Uus tunniplaan

Alates esmaspäevast 14.09 kehtib uus tunniplaan.

Tutvu uue tunnplaaniga SIIN

E 29.10 pärast seitsmendat tundi ÕE koosolek