EELKOOL!

Head eelkooli tulevate laste vanemad!

Eelkooli rühma  õppetöö hakkab toimuma kolmapäeviti kell 16.25-18.05.

Esimene koolipäev on 07. oktoobril 2015 algusega kell 16.25. Ootame teid 16.15, et laps jõuaks enne õppetegevuste algust panna oma riided garderoobi. Kooli turvatöötaja suunab teid garderoobi.

Garderoobi tulevad vastu õpetajad, kes lähevad lastega koos klassidesse.

Lapsel palume kaasa võtta koolikott koos pinali ja vahetusjalatsitega. Pinalisse palume panna 2 teritatud harilikku pliiatsit, värvilised pliiatsid (mitte vildikad), kustutuskumm, teritaja. Koolikoti suurus peab olema selline, et sinna mahub kooli poolt antavad õppevahendid: A4 suuruses õpimapp, mille vahele pannakse töölehed, aabits, töövihik.

Toredat (eel)kooliaastat soovivad,

Tallinna Kristiine Gümnaasiumi juhtkond ja õpetajad Mare Pukk, Reet Loit, Sille Tuuling, Kai Rei.

Õpetajate päev

Reedel, 2. oktoobril on Tallinna Kristiine Gümnaasiumis õpetajate päev

Päevaplaan

Esimesed kolm tundi toimuvad tavalise graafiku alusel. Tunde annavad õpetajad.

1. tund 08.00 – 08.45
2. tund 08.50 – 09.35
3. tund 09.50 – 10.35

Pärast kolmandat tundi on aulas võimuvahetus. Abituriendid muutuvad kaheks tunniks õpetajateks. Abiturientide läbiviidavate tundide pikkus on 35- minutit. Asendatakse ainult need õpetajad, kellel on reedel neljas ja viies tund.

(PS! Vahetundide pikkused ei muutu)

10.35- 10.50 Võimuvahetus aulas
Avaaktus- osalevad abituriendid, õpetajad ja kooli töötajad.

4. tund 10.55 – 11.30 Õpetajad  on palutud õpetajate tuppa. Abituriendid annavad tunde.
5. tund 11.50 – 12.25 Õpetajad aulas. Abituriendid annavad tunde.

6. tund 12.45 – 13.20 Võimu tagastamine aulas.
Lõpuaktus- osalevad abituriendid, õpetajad ja kooli töötajad.

Robootika huviring 2.-3. klassi õpilastele

Meil on hea meel teatada, et koolis alustab 1. oktoobrist tasuta robootika huviring 2.-3. klassi õpilastele.

Ringitunnid toimuvad neljapäeviti kell 12.00- 12.45 ning 13.05-13.50 ruumis 034

Õpilasi juhendab Kristi Zilensk

Kadunud asjade leiunurk!

Lugupeetud lapsevanemad,

Kooli garderoobi on viimastel aastatel kogunenud märgimisväärne kogus erinevaid peenemaid ja vähem peenemaid riideid, jalanõusid jne. 2015. aasta oktoobri alguses lähevad kõik asjad utiliseerimisele! Kui Te arvate, et ka Teie lapse asju võib leiunurgas olla, siis palume, et külastaksite enne oktoobri kuud kooli garderoobi, et kadunud asjad tuvastada!

Koolinoorte teatejooks

Koolinoorte teatejooksu võistlustel esinesid edukalt meie kooli tütarlapsed ja neiud.

Teate edastas Karin Pärtel kehalise kasvtuse õpetaja

Lõpuaktused