Kergejõustikus võidukalt!

Kristiine Gümnaasiumi staadionil toimusid Kristaiine ja Põhja-Tallinna LO koolide 6.-7.kl kergejõustikuvõistlused.

Võistkondlikult saavutati esikoht kaheksa kooli konkurentsis.

Individuaalselt võitsid Birgit Pärtel (7a) kaugushüppe 4.30 ja Frank Varblane (7a) palliviske 59m.
Kaks teist kohta võitis Markus-Taiyo Toiger (7c) kaugushüppes 5.17 ja 60m jooksus.
Kolmanda koha omanikeks said Katariina Raudsepp (7a) ja Reimo Trei (7a) 60m jooksus ning Eva-Lotta Kutser palliviskes.

Tubli tulemuse geograafia olümpiaadil

On ütlemata tore, et meil on nii tubli õpilane nagu Allar Liivlaid 8a kl, kes saavutas vabariiklikul geograafia olümpiaadil 3 koha. Õnnitleme

Nutikuu

Lastevanemate kool “Nutisõltuvus”

Ootame lapsevanemaid 04.05.2016 kell 17.00 kooli, et

- saada ülevaade olukorrast koolis ja tutvuda õpilaste ettepanekutega;

- kuulata Kätlin Konstaabeli ettekannet “Nutikalt netis”;

- osaleda aktiivselt ja edastada oma arvamus koolielu paremaks

korraldamiseks.

Konkurss

Avatud on konkurss järgmiste ametikohtade täitmiseks täitmiseks:

• klassiõpetaja;
  • inglise keele õpetaja;
  • sotsiaalpedagoog/psühholoog/eripedagoog;
  • sekretär;
  • raamatukogutöötaja.

Otsime oma rõõmsasse ja toetavasse töökollektiivi kogemustega õpetajaid, kes lisaks teadmistele omaks ka sisemist soovi anda oma teadmisi edasi õppuritele. Omalt poolt pakume inspireerivat töökollektiivi ning oleme veenudnud, et saame mõlemapoolselt teineteist arendada ning pakkuda pikaajalist koostöö võimalust.

Kandideerijal tuleb avaldus, motivatsioonikiri, CV, soovituskirjad ja haridust tõendavad dokumendid esitada hiljemalt 25. maiks 2016 aadressil Nõmme tee 32, 13426 Tallinn või e-posti aadressil kristiine@kristiine.edu.ee.

Vaba ametikoha täitmiseks korraldatava avaliku konkursi läbiviimise kord asub SIIN!

Eelkooli lõpetamine

Eelkooli lõpetamine toimub kolmapäeval, 27. aprillil 2016 kell 16.30-17.00 kooli aulas. Toimub lastevanemate infotund (lastel toimub samal ajal õppetegevus). Infotunni raames annavad õpetajad Reet Loit, Mare Pukk ja Sille Tuuling tagasisidet laste õpitegevuse kohta eelkoolis 2015/2016. õppeaastal.

Kooli vastuvõtuga ja koolikorraldusega seotud küsimustes pöörduda õppealajuhataja Anu Rannuse poole.

N 24.05 pärast kolmandat tundi nutimitmevõistlus 4.-6. klassile
R 25.05 pärast teist tundi ÕE koosolek