logo logo tallinna kristiine gümnaasium

Viske-võrkpall

Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosade koolide 4.-5. klassi 2015.a tütarlaste viske-võrkpalli võistlustel saavutati II koht. Võistkonnas mängisid  Kaup Johanna, Kann Laura, Suumann Kristiina, Tilk Lissy-Ann, Raud Katariina, Koskel Anet,

Paomees Betti, Lumi Emma. Teate edastas kehalise kasvatuse õpetaja Karin Pärtel

Vendade Liivide luulekonkurss

Aprillikuu esimesel päeval toimus meie koolis Juhan ja Jakob Liivi ning Juhan Liivi luuleauhinna laureaatide loomingule keskendatud etlusvõistluse koolivoor.
5.-8.klasside parimad etlejad pakkusid äratundmisrõõmu Juhan Liivi igihaljaste värsside esitamisega.9.-12.klass õpilased lugesid Juhan Liivi luuleauhinnaga pärjatud autorite loomingut. Meeldivalt üllatasid oma tubli esinemisega  Andri Saaret, Reijo Põllu ja Marten Rõuk 9.klassist, Allar Liivlaid 7.a klassist,  Raili Naissaar ja Jaana Jurkin 10.klassist.Meeldejäävad olid Hedili Ora hea tekstivalik ja Marita Brigitta Monese isikupärane esituslaad.

Laureaatideks osutusid

5.-6.klassidest  Maribel Vääna 5.a klass, Eva-Lotta Kutser 6.b klass,Carmen-Eliise Väinänen 6.c klass
7.-8.klassidest Grete Parve 8.b klass, Aleks Martin Rebane 8.a klass, Triinu Tähe 7.b klass
9.-12.klassidest Sven Erik Siitam 9.a klass, Christine Gabriela Kiipus 10.klass, Siim Potsepp 11.klass,Grete Paiste 11.klass, Liisbeth Kala 12.klass

Tallinna linnavoorus 13.aprillil kell 15.00 Eesti Lastekirjanduse Keskuses esindavad meie kooli  Liisbeth Kala, Christine Gabriela Kiipus. Siim Potsepp ja Grete Paiste.

Suur tänu kõigile esinejatele ja edu linnavoorus!

Rahuloluküsitlus õpilastele

Tallinna Kristiine Gümnaasiumi õpilased saavad anda oma tagasisidet kooli tegevuse kohta 2015/2016. õppeaastal SIIN!

Kool hindeb oma õpilaste arvamust. Head vastamist!

Peapreemia Tallinna koolide teatrifestivalil

Tallinna Kristiine Gümnaasiumi  1. b klass esindas meie kooli Koolirõõmu ja -õnne festivalil laupäeval, 28.märtsil Tallinna Ühisgümnaasiumis.
Õpilased esitasid näidendi „Punamütsike”. Juhendaja oli õpetaja Mare Pukk.

Žürii andis kiitva hinnangu suurepärase teatrimaagia loomise ning imearmsa humoorika esituse eest .Hundi osatäitja  Oskar  Greg Veski sai eripreemia.
Võitsime peapreemia Tallinna koolide seas.

Seoses sellega tuleb meil osaleda vabariiklikul teatrifestivalil, mis toimub 8.-9.mail Jõgeval.

TV10 Olümpiastarti

Tallinna TV 10 Olümpiastarti III etapi võistlused toimusid  Lasnamäe kergejõustikuhallis.
Paremaid tulemusi:
3. koht Oliver Kruuspan 4b     kaugushüpe  4.65
5.koht  Kenro Tohter  7a          kuulitõuge (4kg)   9.13
6.koht  Liina Tõnso    6a          kuulitõuge  (3kg)   7.57
7.koht Gregor  Kaur   4b         teivashüpe     1.50
9.koht Angelina Dolgopolaja 7b   kõrgushüpe  1.30

Sellel laupäeval sõidavad parimad meie kooli esindama Võrru vabariiklikele võistlustele

E 30.10 pärast kolmandat ja neljandat tundi vahetunnikino
K 01.11 pärast kolmandat tundi 5.-7. klassi mälumäng