Põhikooli lõpuaktus

Tallinna Kristiine Gümnaasiumi põhikooli lõpuaktus on reedel, 17. juunil kell 14.00 kooli aulas.

Iga lõpetaja saab kutse kahele inimesele, kellele on garanteeritud saalis istekoht.

Palume lõpetajatel oma lähedastega kutsete jaotamine eelnevalt läbi arutada.

Aulasse sisenemine algab kell 13:40.

Ülejäänud külalised saavad jälgida aktuse kulgu helis ja pildis koolimaja koridorides paiknevatest teleritest.

Õnnitluste jagamiseks palume 9.a klassi lähedastel koguneda 3. korrusele ning 9.b klassi külalistel 2. korrusele.

Kohvikutepäev

Olete palutud Tallinna Kristiine Gümnaasiumi kohvikutepäevale neljapäeval, 2. juunil.

Kohvikutepäeval pakuvad õpilased ja õpetajad oma kaupa igale maitsele. Kohvikutepäeva teemaks on sel aastal keskkonnasäästlikus.

Traditsiooniliselt on kohvikutepäeval meelelahutusprogramm ning külastajatele esinevad Kristiine gümnaasiumi kollektiivid.

KAVA

16.00 Tallinna Kristiine Gümnaasiumi 2.B klassi lavastus "12 kuud" (S. Maršak). Juhendaja Mare Pukk. Lavastust mängitakse aulas.
16.30 Kohvikutepäeva avamine
16.35-17.00 Õpilaste ja õpetajate vaheline sõpruskohtumine jalgpallis
17.00-18.00 Kultuuriprogramm (esinevad Kristiine gümnaasiumi õpilased ja õpetajad ning külalisesinejad)
19.30 Kohvikutepäeva lõpetamine

Kergejõustikus võidukalt!

Kristiine Gümnaasiumi staadionil toimusid Kristaiine ja Põhja-Tallinna LO koolide 6.-7.kl kergejõustikuvõistlused.

Võistkondlikult saavutati esikoht kaheksa kooli konkurentsis.

Individuaalselt võitsid Birgit Pärtel (7a) kaugushüppe 4.30 ja Frank Varblane (7a) palliviske 59m.
Kaks teist kohta võitis Markus-Taiyo Toiger (7c) kaugushüppes 5.17 ja 60m jooksus.
Kolmanda koha omanikeks said Katariina Raudsepp (7a) ja Reimo Trei (7a) 60m jooksus ning Eva-Lotta Kutser palliviskes.

Tubli tulemuse geograafia olümpiaadil

On ütlemata tore, et meil on nii tubli õpilane nagu Allar Liivlaid 8a kl, kes saavutas vabariiklikul geograafia olümpiaadil 3 koha. Õnnitleme

Nutikuu

Lastevanemate kool “Nutisõltuvus”

Ootame lapsevanemaid 04.05.2016 kell 17.00 kooli, et

- saada ülevaade olukorrast koolis ja tutvuda õpilaste ettepanekutega;

- kuulata Kätlin Konstaabeli ettekannet “Nutikalt netis”;

- osaleda aktiivselt ja edastada oma arvamus koolielu paremaks

korraldamiseks.