Matkapäev Käsmus

Meie koolis on saanud toredaks traditsiooniks käia kooliaasta alguses matkal. Merekultuuriaastal külastasid algklasside õpilased koostöös Sagadi looduskooliga vana kapteniküla Käsmut. Kaunis ja vanas meremeeste külas uuriti suuri rändrahne,mõõdeti võimsaid rannamände ning vaadeldi sambla ja samblikuga kattunud kivikülvi.
Lapsed õppisid tundma mereäärset taimestikku ja loomastikku ning tutvusid Käsmu küla ajalooga. Matkapäev lõppes lõbusa ja huvitava keskkonnamänguga.

EELKOOL

Esimene koolipäev on kolmapäeval, 5. oktoobril  kell 16.25-18.05

Ootame teid 16.15, et laps jõuaks enne õppetegevuste algust panna oma riided garderoobi.

Lapsel palume kaasa võtta koolikott koos pinali ja vahetusjalatsitega. Pinalisse palume panna 2 teritatud harilikku pliiatsit, värvilised pliiatsid (mitte vildikad), kustukumm ja teritaja. Koolikoti suurus peab olema selline, et sinna mahub kooli poolt antavad õppevahendid: A4 suuruses õpimapp, mille vahele pannakse töölehed, aabits, töövihik.

4C ja 1C üheskoos matkal.

26. septembril käisid meie kooli 1C ja 4C klass üheskoos matkal. Matkast koostati ka tore videoülevaade millega saate tutvuda SIIN

Kergejõustiklased edukad

Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel 10x60 meetri pendelteatejooksus saavutas meie kooli võistkond teise koha.

Meeskonda kuulusid

Markus- Taiyo Toiger
Frank Varblane
Reimo Trei