Benita Kodu elanike tänuavalduse TKG-le

Meie, Benita Kodu elanikud, saime 22. veebruaril 2016 väga meeldiva muusikaelamuse osalisteks. Meid külastas Eesti Vabariigi 98. sünnipäeva tähistamise eel Kristiine Gümnaasiumi 12. klassi kollektiiv, andes meile väga meeldiva kontsert-elamuse.

Kontserdi kava oli koostatud väga sümpaatselt-intelligentselt tänu õpetaja, Helmi Kellele. Tütarlaste ansambel, õpetaja, Kai Rei juhendamisel laulis suurepäraselt, palume edasi anda ekstra tänusõnad lauluõpetajale. Ja noormehed, kes lugesid nii vapralt luulet.

Kogu kooliperele palju tänu ja parimad soovid edaspidiseks!

Loodame ka edaspidi kohtuda.

Kontserdist osavõtjate nimel,

Linda Valgma (97)

Eetla Ein-Soracco (88)

Avatud on konkurss inglise keele õpetaja ametikoha täitmiseks!

Armsad inglise keele õpetajad!

Otsime oma rõõmsasse ja toetavasse töökollektiivi kogemustega inglise keele õpetajat, kes lisaks teadmistele omaks ka sisemist soovi anda oma teadmisi edasi õppuritele. Omalt poolt pakume inspireerivat töökollektiivi ning oleme veenudnud, et saame mõlemapoolselt teineteist arendada ning pakkuda pikaajalist koostöö võimalust.

Ootame teie kandideerimise avaldusi koos CV-ga e-posti aadressil kristiine@kristiine.edu.ee

Leiunurk!

Lugupeetud lapsevanemad,

Kooli garderoobi on kogunenud märgimisväärne kogus erinevaid, peenemaid ja vähem peenemaid jopesid, riideid, jalanõusid jne. Märtsi alguses lähevad kõik asjad utiliseerimisele! Kui Te arvate, et ka Teie lapse asju võib leiunurgas olla, siis palume, et külastaksite kiiresti garderoobi, et kadunud asjad tuvastada!

Suustatamine

Seoses muutlike ja ebasobivate ilmastikutingimustega alates 22. veebruarist 2016 suusa- ja uisutunde ei toimu!

Tööaeg 23.02.2016

Tund