logo logo tallinna kristiine gümnaasium

Aktiivne õpetaja, Margus Luik

Kehalise kasvatuse õpetaja, Margus Luik, on viimase nelja kuu jooksul esinenud neljal seminaril ettekannetega kehalisest kasvatusest. Õpetaja on esinenud sellistel seminaridel ja koosviibimistel nagu „Terve elu kompass”, „Noorsportlane ja tervis”, Eesti Koolispordi Liidu aastakonverents ning Raplamaa kehalise kasvatuse õpetajate jõuluõhtu.

Aasta tegija

6. detsembril 2014 tunnustas Eestimaa spordiliit „Jõud” meie kooli õpetajat, Karin Pärtelit, „Aasta Tegija” tiitliga Pärnumaal, Kabli rannavolle turniiri eduka korraldamise eest. Turniir leidis aset juba 20. korda.

TV-10 Olümpiastart´i vabariikliku etapi tulemused

TV-10 Olümpiastart´i vabariiklikul etapil saavutas Oliver Kruuspan B-finaali võiduga kokkuvõttes kõrge 9. koha (69 võistleja seas).

Andi Olop lõpetas B-finaali kolmandana, saavutades kokkuvõttes 13. koha.

Vanemate poiste seas oli parim Kenro Tohter 60-meetri distantsil, saavutades 24. koha.

Robootikapäev „Tuleviku kool“

21.11.2014 toimus tallinna Kristiine Gümnaasiumis ülelinnaline robootikapäev „Tuleviku kool“, kus osales nelja kooli viis võistkonda.

Võistondi tunnustati järgnevalt:

Robotimängu parim - Ristiku Põhikool;

Parim projekt - Tallinna Kristiine Gümnaasium;

Võimsaim robot - Tallinna Südalinna Kool (5. klass);

Parim uustulnuk - Tallinna Lilleküla Gümnaasium;

Fantaasiarikkaim esitlus - Tallinna Südalinna Kool (3.-4.klass).

Vabaneb inglise keele õpetaja ametikoht!

Tallinna Kristiine Gümnaasium pakub tööd inglise keele õpetajale (põhikooli- ja gümnaasiumiastme klassid) alates jaanuarist 2015.

Lisainformatsioon telefonil 6513 032 või 5164 531.

Tallinna Kristiine Gümnaasium
     Nõmme tee 32