Jalgpallivõistlustelt I koht

19.05. ja  20.05. toimusid Kalamaja Põhikoolis turniirisüsteemis Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa koolide 3.-5. kl poiste jalgpalli võistlused.
Meie poisid said I koha! Suurepärane koostöö ja võistlusvaim.

Juhendaja Angela Taro

Tublid tulemused kergejõustikus

25. mail toimusid Põhja Tallinna ja Kristiine linnaosa 3.-5.klasside kergejõustikuvõistlused. Meie koolil läks hästi:

3. klassid:
2.koht pendelteatejooksus. Võistkonnas jooksid: Skai Vinkel  3a, Johannes Talmar  3a, Ken Endel Kendra  3a; Roosi Karolina Rüütli  3b, Mirle Sutt 3b, Mirte Kadri Must  3b, Mia - Grete Kapp  3b; Sander Hiiuväin  3b; Karl Raivet  3b; Ragnar Danilson  3c.
Roosi Karolina Rüütli 3b - 2.koht 60m jooksus
Ken Endel Kendra 3a - 3.koht 60m jooksus
Ragnar Danilson 3c - 3.koht kaugushüppes

4. klassid:
Eerik Osolainen 4d - 2. koht kaugushüppes ja 60m jooksus
Ramon Lillemaa 4d - 3. koht kaugushüppes
Mia Scheer 4b - 3. koht kaugushüppes

5. klassid:
Hugo Rajamets 5a - 3. koht kaugushüppes
2. koht pendelteatejooks. Võistkonda kuulusid: Katarina Kivisäk 5a, Katarina Pekkenen 5a, Kirke Asik 5a, Nella Maya Melvin 5a, Elli Arumägi 5a, Dominic Marten Murakas 5a, Hugo Rajamets 5a, Henri Tuur 5a, Chris Samuel Eklöf 5d, Richard Siilivask 5d

Juhendajateks olid Raina Luhakooder, Angela Taro ja Arti Lindvest

Ootame kõiki õpilasi koos peredega õppeaasta lõppu tähistama!

Kergliikuri õpituba

Mis on kergliikurid? Sellest kuulsid täpsemalt tänases õpitoas osalenud õpilased. Toimus lühike koolitus, kus politsei tutvustas elektritõukerataste ja muude sarnaste liikuritega sõitmise reegleid. Selgitati, mida liikluses tähele panna ning kuidas ohte vältida. Räägiti üle, kuidas õigesti kiiver pähe panna ning kus täpsemalt sellise sõiduvahendiga sõita tohib. Vaadati õpetlikke videoid.
Pärast teoreetilist osa sai õues päriselt järgi proovida, kuidas elektritõukerattaga ohutult sõita.
Suur tänu Politsei- ja Piirivalveametile ning Kristiine Noortekeskusele, kes õpitoa organiseerisid!
Kiidusõnad õpilastele, kes koolitusel osalesid!

Põhikooli ja gümnaasiumi lõpukella üritused

Sel nädalal toimusid 9. klasside ja 12. klasside tutipeod ja lõpukella aktused! Lõpuklasside õpilastele korraldasid lõbusaid mänge ning teatevõistluseid 8. klasside ja 11. klasside õpilased. Aktusel esineti meeleolukate etteastetega, kõlasid pidulikud kõned ning lauldi rõõmsaid laule.
Aitäh juhendaja Kadi Vooselile, klassijuhatajatele ning aktiivsetele noortele, kes lõpetajad erinevates tegevustes proovile panid!