Edukad jalgpallurid

Kristiine Gümnaasiumi 6.-7.kl jalgapallurid võitsid esikoha Kristiine LO ja Põhja-Tallinna LO koolidevahelistel võistlustel.
Võistkonda kuulusid: esireas vasakult Mikk Ralf 6a, Herman Õunas 7b, Frank Varblane 6a, Martel Maesalu 7a, tagareas  Andre-Marti Võrang 7a, Georg-Eric Kurus 7b, Ragnar Metsala 7b, Remys-Bert Ville 7b, Rasmus Meos 7a, Kenneth Moppel 7b

Õnnitleme!

Matemaatikavõistlus Rosin

29. aprillil osalesid 3. ja 4. klassi õpilased ühise võistkonnana
Tallinna sisesel matemaatika nuputamisvõistlusel ROSIN. Pärast pingelist
võistlust saavutati 31 osalenud Tallinna kooli seas auväärne 13. koht.

Kiitus osavõtu eest 3. klassi õpilased Mati Juus (3a) ning Kaur Kulver
(3c), 4. klassi õpilased Gregor Harry Tuul (4b) ja Annabel Kirss (4b)!

Võit üleriigiliselt kunstiolümpiaadilt

25. aprillil toimus Tallinnas, Pelgulinna Gümnaasiumis, üleriigilise kunstiolümpiaadi lõppvoor. Olümpiaad toimus kolmes voorus:

- kodune loovtöö Arvo Pärdi muusika ainetel;

- teooria;

- kohapeal tehtav loovtöö (teemaks tänapäeva inimese nature morte).

Tallinna piirkonnavooru tihedast konkurentsist läbi pääsenud 11. klassi õpilane Anna Lauretta Eespere saavutas vabariiklikul kunstiolümpiaadil gümnaasiumi arvestuses I koha.

Toetas õp Liis Pari.

Palju õnne Anna Laurettale!

Robootikud meedias

Head sõbrad,

Tallinna Kristiine Gümnaasiumi robootikaringi on aastate jooksul külastanud mitmed külalised. Alates lapsevanematest lõpetades Jaapani televisiooniga. Nüüd on meil hea meel tõdeda, et seoses meie lähetamisega suurele rahvusvahelisele võistlusele Austraalias on meie tegemiste vastu huvi tundnud ka kohalikud meediaväljaanded. Artiklit meie tegemiste kohta saate lugeda värskest linnalehest: http://www.linnaleht.ee/674552/robootika-on-otsetee-tulevikku-ja-austraaliasse-

Telesaade „Kapital“ aga pühendas meile pea kolmandiku oma eetriajast. Selle üle on meil siiralt hea meel ja uhke tunne.

Vaata saadet SIIT

Meenutame, et kõikidel Teil on võimalus ka meie osalemist Austraalia suurvõistlusel toetada. Vaata täpsemalt: http://www.hooandja.ee/projekt/aitame-robootikameeskonna-austraaliasse-voistlustele

Inimeseõpetuse olümpiaad

Inimeseõpetuse vabariiklikul olümpiaadil 2014/2015 saavutas 5a klassi õpilane Pilleriin Raidmaa Tallinna piirkonnavoorus I koha ja pääses finaali, mis toimub 12. mail Tervisearengu Instituudis. Palju õnne!