EST ENG RUS

 


     


Koolinoorte teatejooks

Koolinoorte teatejooksu võistlustel esinesid edukalt meie kooli tütarlapsed ja neiud.

Teate edastas Karin Pärtel kehalise kasvtuse õpetaja


Tasuta enesekaitse koolitus Tallinna Vanglas !

Koolitusel õpetatakse enesekaitset, vangla erivahendite ja teenistusrelvade kasutamist. Koolitus tugevdab kehalist vormi ja õpetab eetilist käitumist ning lisaks on iga kuu lisategevused. Võimalus osaleda ka esmaabikoolitusel ja saada tõend, mis kehtib autojuhiloa taotlemisel.

 

Tallinna Vangla ootab registreerima hea käitumisega 10. – 12. klassi õpilasi, kes tunnevad huvi riigi sisejulgeoleku ja aktiivse sportliku tegevuse vastu.

OSAVÕTT TREENINGUTEST JA KOOLITUSTEST ON TASUTA !

Treeningud toimuvad kolm korda nädalas Tallinna Vangla spordisaalis E, T ja N                      kell 17.30 – 19.00 (kohal peab olema 17.00, kuna vanglasse sisenemine võtab aega). Registreerimisel võid kohe ka lisada millistel päevadel soovid treeningutel osaleda. Koolitus kestab kuni maikuuni !

 

Enesekaitse koolitusele registreerimiseks saada oma ees- ja perekonnanimi, isikukood, kooli nimi, klass ja kontakttelefon aadressile Kristi.Dodjak@just.ee või  külasta meie kodulehte www.vabadusevalvur.ee

Treeningud algavad 5. oktoobrist ja treeninguid on võimalik kokkuleppel kooliga vormistada valikursusena.

Täpsema info saamiseks kirjuta Kristi.Dodjak@just.ee või helista +372 5301 8150


Uus tunniplaan

Alates esmaspäevast 14.09 kehtib uus tunniplaan.

 

Tutvu uue tunnplaaniga SIIN


Spordinädal

 

Eesti kooliealistest noortest liigub soovitatud normi jagu ehk vähemalt tund aega iga päev vaid 14 protsenti. Viimase kümne aastaga on ülekaaluliste ehk rasvunud laste arv kasvanud 5-6 korda. Konkreetne peegel meie noorte tervisele, lisaks kehakaalule ja teistele näitajatele, on Eesti noormeeste aina halvenevad tulemused kohustuslikus ajateenistuse eelses arstlikus ja ka kehaliste võimete kontrollis.

Euroopa Komisjon on liikumisharrastusele ja spordile laiema leviku ja kõlapinna loomiseks ellu kutsunud üleeuroopalise kampaania European Week of Sport. Selle algatuse nurgakivi pandi eelmisel aastal ja esimesed müürid kerkivad nüüd, sellel sügisel, kui 7.-13. septembrini toimuvat spordinädalat tähistavad kõik Euroopa Liidu riigid. Kuigi iga riik teeb seda veidi isemoodi, on lõppsiht kõigil sama – tervemad, rõõmsamad ja tugevamad inimesed.

Meie koolis tähistatakse spordinädalat kummikeksu näitel. Kummikeks on ideaalne tegevus vahetundideks, arendades osavust, koordinatsiooni, hüppevõimet ja vastupidavust. Meie kooli õpilased on juba 2 nädalat isesesivalt harjutanud (ülesanded videolingil kooli kodulehel) ja valmis üksteiselt mõõtu võtma.

Sellel reedel (11.09) toimub kooli võimlas suur finaal 4.-6. klassidele.

 

AJAKAVA

10.35-10.55  5. klassid

11.40-12.00  4. klassid

12.45-13.05  6. klassid

 

Kõigile teistele vanuseastmetele on samuti reeglid kehalise kasvatuse tunnis selgeks tehtud, harjutused läbi proovitud ja kummid välja jagatud. Seega saavad samadel vahetundidel ka nemad kõikjal koolimajas vabalt omavahel mõõtu võtta! Ametlik arvestus toimub siiski vaid 4.-6. klassidele.

Hüppa rõõmsalt üks ja kaks, tuju läheb paremaks!

 

Tervitustega

kehalise kasvatuse ainesektsioon


Huviringid

Selle õppeaasta huviringide toimumisajad avaldatakse kooli koduleheküljel esmaspäeval, 14. septembril.


Tulevased sündmused:______________________________
16.05 Perepäev
27.05 9. klasside lõpukell
28.05 12. klasside lõpukell
08.06 Kooliaasta lõpuaktused
(v.a. 9. ja 12. klassid)
Kell 11.00 1.-4. klasside aktus
Kell 12.00 5.-8, 10.-11. klasside aktus

08.06 Vilistlaste kokkutulek - piletid Fientast
16.00 avatakse uksed
16.30 juubelipingi avamine
17.00 kontsert
19.00-23.00 Risto Paiste bänd, oksjon/üllatused

19.06 Põhikooli lõpuaktused kell 12.00
Gümnaasiumi lõpuaktus 16.00

Rohkem infot: huvitegevus -> sündmuste kalenderВойти

Tunniplaan 

  

Klõpsa Padleti ikoonil ja

vaata näiteid IKT

kasutamisest koolitundides

 

"Aktiivne ja turvaline koolipäev"

 

 

Erasmus+ projektid

Kaasava hariduse põhimõtete rakendamise toetamine Tallinna koolides

Rohelise kooli programm on ülemaailmne ja selles osaleb ligi 60000 õppeasutust rohkem kui 72 maalt. Täpsemalt saab uurida FEE Eco-Schools Global kodulehelt. Programmi tegevusi koordineerib Eestis Tartu loodusmaja, liitunud õppeasutuste ja programmi kohta saab täpsemalt lugeda siit. Programm toob keskkonnahoidliku mõtteviisi õppeasutuse tegemistesse süsteemselt ja terviklikult, aidates lastel ja noortel kujuneda jätkusuutlikult mõtlevateks keskkonnateadlikeks inimesteks. Meie õppeasutus liitus programmiga aastal 2023.