Robootika huviring 3.-4. klassi õpilastele

Meil on hea meel teatada, et koolis alustab 7. novembrist tasuta robootika huviring 3.-4. klassi õpilastele.

Ringitunnid toimuvad esmaspäeviti ning teisipäeviti ruumis 034

Toimumisajad

3.a ja 3.b teisipäeviti 14.00-14.45
3.c ja 3.d teisipäeviti 13.05-13.50
4.klassid esmaspäeviti 14.00-14.45

Õpilasi juhendab Kristi Zilensk

9.A klassi poisid saavutasid keemiavõistlusel II koha

31. oktoobril toimus Nõo Reaalgümnaasiumis keemiavõistluse "Kolb" üleriigiline lõppvoor, Meie kooli esindanud võistkond saavutas II koha.​ Võiskonda kuulusid IX A klassi õpilased Antero Thomas Allesfeld, Allar Liivlaid ja Artur Pärg.

II koht ettelugemise võistluse Tallinna voorus

Õnnitleme ja tunnustame

Rannet Kalmet 4.c klassist

kes saavutas Tallinna koolide 4.klasside ettelugemise võistlusel “Meri raamatulugudes” hinnatava II koha. Tulemus on tunnustuseks meie kooli õpilaste heale lugemisoskusele.  Tänusõnad juhendajale Elo Oravale

Ettelugemispäev meie koolis

Ettelugemispäev on austusavaldus asendamatule sõbrale- raamatule.Sel eesmärgil on sündinud ka ettelugemispäev, mida Eestis tähistatakse lastekirjanduse keskuse algatusel alates 1994. aastast. Merekultuuriaasta puhul oli selle aasta lugemisteemaks “Meri lastelugudes”.

Lugemishuvi virgutamisele meie koolis andsid hoogu oktoobris toimunud klasside tublimate lugejate väljaselgitamised.Iga klassi parim poiss ja parim tüdruk käisid täna kolmanda tunni ajal ette lugemas oma koolikaaslastele,näiteks 12.klass esines 1.klassile ja vastupidi.Iga esineja sai tänukirja ja šokolaadimedali. Organiseerimistiimi eesotsas oli õpetaja Mare Pukk.
Ettelugemisega üllatasid õpilasi ka paljud õpetajad. Näiteks Aime Beres luges 3.klassis, Seila Jermann 2.a ja 4.a klassis,Helmi Kelle 11.klassis.Õppealajuhataja Tiina Kerem sidus 8.a klassis oskuslikult Hemingway “Vanamees ja mere” loodusõpetusega. Kirjaniku sõna illustreerisid teemakohased slaidid mereelanikest.

Eesti Lastekirjanduse Keskusel on pikaajaline tava tähistada ettelugemise päeva ka vabariikliku 4. klasside õpilaste võistulugemisega. Ettelugemise võistlus toimub lastekirjanduse keskuses 22. oktoobril kell 12.

Meie kooli 4.klasside võistulugemine toimus 10.oktoobril. Mõõtu võtsid omavahel kaks parimat igast klassist:Jan Martin Metsla ja Lotta Tolmats 4.a klassist, Sander Erik Loodsalu ja Melissa Niitov 4.b klassist, Rannet Kalmet ja Marta Merilo 4.c klassist.Meie kooli esindab võistulugemise Tallinna voorus Rannet Kalmet 4.c klassist koos oma õpetaja Elo Oravaga.

Põhjusi mittelugemiseks oskame me kõik loetleda. Kuigi on kiire ja aega vähe, saab ettelugemisest teha perega mõnusa koosveetmise traditsiooni kas argiõhtuteks või pühapäevadeks.

Kuldset sügist kirevate raamatutegelaste seltsis kogu kooliperele!

Abiks lapsevanemale

Seoses viiruse levikuga on kõik sündmused hetkel edasi lükatud.