TKG 97

Tallinna Kristiine Gümnaasiumi sünnipäeva tähistamine esmaspäeval, 15. veebruaril

Pärast teist tundi pidulik kogunemine aulas 5.-12. klassi õpilastele
Pärast kolmandat tundi pidulik kogunemine aulas 1.-4. klassi õpilastele
Kell 12.30 tänusündmus silmapaistvatele õpilastele
Kell 16.00 gümnasistide kontsert

Küsitlus vilistlaste seas!

Hea vilistlane,

Pöördume Sinu poole seoses kooli 100. sünnipäeva lähenemisega. Palume kaasabi eelmiste põlvkondade koolimälu taastamiseks. Võimalusel vasta väikesele küsimustikule et oskaksime kontakte leida.

Küsimustik asub SIIN!

Muudatused sündmuste kavas

Gripi tõttu ei toimu sel nädalal aabitsapidu, võõrkeeltepäeva sündmuseid ning mälumänge.

TV 10 Olümpiastarti

TV 10 Olümpiastarti Tallinna etapil saavutas Reimo Trei 7A hinnatava teise koha poiste 60m tõkkejooksus.
Tallinna meistrivõistlustel võitis Oliver Kruuspan 5B kaugushüppes 1. koha tulemusega 4.70 ja Erli Meinson 9B 3.koha kuulitõukes.

Õnnitleme!

Robootikute edukas esinemine

23. jaanuaril toimus Jõhvi spordihoones FIRST LEGO League robootikavõistluse Kirde-Eesti poolfinaal, kus osalsesid ka meeskonnad Tallinna Kristiine Gümnaasiumist. Raske töö ettevalmistusperioodil ning pika võistluspäeva tulemusel saavus meeskond "Öökullid"i alavõidu robotimängus ning kõige krooniks pälvis meeskond "Öökullid" ka poolfinaali Meistritiitli, selle tulemusega tagas ka meeskond edasipääsu märtsis toimuvale finaalvõistlusele. Meeskonda kuulusid Henri Haugas, Oliver Sild, Rasmus Lukas, Kristjan Mäetalu, Cevin Caius Koemets, Madli Kaljo ning Reimo Trei. Meeskonda juhendab õpetaja Lauri Vilibert. ÕNNITLEME!

15.10 Ettelugemisvõistluse koolivoor -
igast klassist on eelnevalt valitud 2 õpilast, kes sellel päeval loevad teistele õpilastele.