Emdaepäeva ettasted Kristiine sotsiaalmaja perekeskuses

Tere Kristiine Gümnaasiumi kooli pere!

Meil on rõõm teie kooli taas kiita ja tänada emadepäeval väga-väga vahva  esinemise eest Kristiine Sotsiaalmaja päevakeskuses.
Õpetajad Kai Rei ja Mare Pukk on taas lastega suurt tööd teinud. Hämmastav näha, kuidas terve I klassi lapsed lapsed näitlevad, on julged, ilmekad ja samas distsiplineeritud!

Teie kooli õpilased ja õpetajad pakkusid taas nauditava üllatuse!

Soovime teile head tööindu, olgu õpitulemused ikka rõõmu toovad!

Pildigaleriiga saate tutvuda SIIN

"Kooliteater 2015 JÕGEVA"

8.-9.mail 2015 toimus Jõgeval algklasside kooliteatrite riigifestival "Kooliteater 2015 JÕGEVA". Kooliteatrite festival tõi kokku 17 kooliteatrit, 18 lavastusega.

Laureaatide hulka valiti Tallinna Kristiine Gümnaasiumi 1. b klass: „Punamütsike“ (muinasjutt), juhendaja Mare Pukk.

Eripreemiad meeldejäävate rollide eest olid järgnevad:

ELISABETH ALLAS Punamütsikese rolli eest lavastuses „Punamütsike“ Tallinna Kristiine Gümnaasiumi 1. b klass;

OSKAR GREG VESKI Hundi rolli eest lavastuses „Punamütsike“ Tallinna Kristiine Gümnaasiumi 1. b klass;

KEELI PANT Jänese rolli eest lavastuses „Punamütsike“ Tallinna Kristiine Gümnaasiumi 1. b klass.

Edukad jalgpallurid

Kristiine Gümnaasiumi 6.-7.kl jalgapallurid võitsid esikoha Kristiine LO ja Põhja-Tallinna LO koolidevahelistel võistlustel.
Võistkonda kuulusid: esireas vasakult Mikk Ralf 6a, Herman Õunas 7b, Frank Varblane 6a, Martel Maesalu 7a, tagareas  Andre-Marti Võrang 7a, Georg-Eric Kurus 7b, Ragnar Metsala 7b, Remys-Bert Ville 7b, Rasmus Meos 7a, Kenneth Moppel 7b

Õnnitleme!

Matemaatikavõistlus Rosin

29. aprillil osalesid 3. ja 4. klassi õpilased ühise võistkonnana
Tallinna sisesel matemaatika nuputamisvõistlusel ROSIN. Pärast pingelist
võistlust saavutati 31 osalenud Tallinna kooli seas auväärne 13. koht.

Kiitus osavõtu eest 3. klassi õpilased Mati Juus (3a) ning Kaur Kulver
(3c), 4. klassi õpilased Gregor Harry Tuul (4b) ja Annabel Kirss (4b)!

Võit üleriigiliselt kunstiolümpiaadilt

25. aprillil toimus Tallinnas, Pelgulinna Gümnaasiumis, üleriigilise kunstiolümpiaadi lõppvoor. Olümpiaad toimus kolmes voorus:

- kodune loovtöö Arvo Pärdi muusika ainetel;

- teooria;

- kohapeal tehtav loovtöö (teemaks tänapäeva inimese nature morte).

Tallinna piirkonnavooru tihedast konkurentsist läbi pääsenud 11. klassi õpilane Anna Lauretta Eespere saavutas vabariiklikul kunstiolümpiaadil gümnaasiumi arvestuses I koha.

Toetas õp Liis Pari.

Palju õnne Anna Laurettale!

15.10 Ettelugemisvõistluse koolivoor -
igast klassist on eelnevalt valitud 2 õpilast, kes sellel päeval loevad teistele õpilastele.