EST ENG RUS

 


     


Kullo Lastegaleriis meie kooli kunsti- ja käsitöönäitus

Veel selle nädala lõpuni saab teiste koolide hulgas näha ka meie õpilaste kunsti- ja käsitööd. Näitus on avatud Kullo Kunstigaleriis Tallinna Vanalinnas. Olete oodatud külastama!

Juhendajad Riina Neemela ja Epp Korp


Tähistasime Eesti Vabariigi sünnipäeva

23. veebruaril tähistasime meie kodumaa sünnipäeva aktustega. Meid külastas olümpiavõitja Gerd Kanter, kes andis häid soovitusi, kuidas julgelt unistada ja endale pandud eesmärke edukalt täita.

Suuremad õpilased matkasid looduses ning selle käigus tehti GPS kunsti ja osaleti QR koodide viktoriinil.


Kingitus päästetöötajatele

Lisaks aktustele jõudis täna lõpule meie kooli suurprojekt. Soovisime meeles pidada ja tänada päästetöötajaid, tänu kellele tunneme end turvaliselt ja hoituna. Eesmärgiks oli igale Lilleküla Päästekomando töötajale kinkida omanäoline tass. Tasse kaunistused vahvate joonistustega nii õpetajad kui õpilased ning usin tasside kujundamine toimus lausa kahe kuu vältel. Täna sõitiski kooli õuele päästeauto ning päästeametnikud näitasid lastele oma uhket suurt masinat ning mis selle küljest ja seest kõik leida võib. Mundris meestele tuli üllatusena, kui ühel hetkel õpilased kokku kogunesid ning 3. klassist Otto Robert luges neile ette järgmise sõnumi:

"Teame, et teie töö on raske ja vahel isegi eluohtlik, aga see on väga tänuväärne! Aitäh teile selle eest, et meid hoiate ja kaitsete! Soovime teile kinkida meie õpilaste ja õpetajate poolt joonistustega kaunistatud tassid, et teil oleks vahepeal mõnus jõudu kogudes teed või kohvi rüübata."

Suur tänu Lilleküla Päästekomando, et meile külla tulite ja oma tööd tutvustasite!

Projekti idee autor ja eestvedaja õpetaja Epp Korp


Eesti Vabariigi aastapäevale pühendatud viktoriin

Täna said 9.-11. klassid näidata oma teadmisi Eesti ajaloost ning ühiskonnast. Igast klassist oli oodatud võistlema kaks võistkonda. Küsimused koostasid ajalooõpetajad Eha Hergauk ja Evelin Amor ning ühiskonna-alaste küsimustega panustas õpetaja Aileriin Lelov. Peaauhinnaks on tasuta sissepääs okupatsioonide ja vabaduse muuseumisse Vabamu. Viktoriin pakkus palju põnevust ning kindlasti saadi juurde nii mõnigi uus tarkus. Suur tänu osalejatele!


Tähistasime vastlapäeva

Täna toimus algklassidele vastlatrall, kus mängiti vahvaid mänge. 1. klasside õpilased said harjutada mattidel võimalikult pika liu laskmist, hoburakendiga sõitmist ning pehmete pallidega täpsuse viskamist. Suuremad õpilased harjutasid "sea karjast koju ajamist", hoburakendiga sõitmist ning rongis liikudes pidi läbima erinevaid punkte ning täitma ülesandeid. Söögivahetunnil maiustasime vastlakuklitega.

Toredat vastlapäeva kõigile!

 


Tulevased sündmused:


29.01-04.02 Digikoristusnädal
30.01 Eesti kirjanduse päev
Veebruar - kooli juubeli puhul külalistunnid vilistlastega
09.02 8. a, 9. ja 11. klassid VAT teatris "Kauka jumal"
13.02 Meie kool saab 105 aastaseks!
Tordivõistlus ja koolipere kogunemine õues. Külas kooli vilistlane Ragne Värk.
14.02 Sõbrapäev. Võrkpall saunalinadega: õpilased vs õpetajad
17.02 Vilistlaste korvpalliturniir (registreeri oma võistkond hiljemalt 9. veebruariks)
21.02 Kooli sünnipäevale pühendatud minikonverents. Korraldavad 1.-6. klasside õpilased ja klassijuhatajad.
7.-12. klassidel koostööpäev
22.02 EV aastapäevale ja kooli juubelile pühendatud viktoriin
23.02 Eesti Vabariigi aastapäevale pühendatud aktused

08.06 Kooliaasta lõpuaktused
(v.a. 9. ja 12. klassid)
08.06 Vilistlaste kokkutulek (täpsem info tuleb peagi)
19.06 Põhikooli lõpuaktused kell 12.00
Gümnaasiumi lõpuaktus 16.00

Rohkem infot: huvitegevus -> sündmuste kalenderLogin

Tunniplaan 

  

Klõpsa Padleti ikoonil ja

vaata näiteid IKT

kasutamisest koolitundides

 

"Aktiivne ja turvaline koolipäev"

 

 

Erasmus+ projektid

Kaasava hariduse põhimõtete rakendamise toetamine Tallinna koolides

Rohelise kooli programm on ülemaailmne ja selles osaleb ligi 60000 õppeasutust rohkem kui 72 maalt. Täpsemalt saab uurida FEE Eco-Schools Global kodulehelt. Programmi tegevusi koordineerib Eestis Tartu loodusmaja, liitunud õppeasutuste ja programmi kohta saab täpsemalt lugeda siit. Programm toob keskkonnahoidliku mõtteviisi õppeasutuse tegemistesse süsteemselt ja terviklikult, aidates lastel ja noortel kujuneda jätkusuutlikult mõtlevateks keskkonnateadlikeks inimesteks. Meie õppeasutus liitus programmiga aastal 2023.