EST ENG RUS

 


     


Abituriendid said inspiratsiooni lõpukirjandiks

29. septembril oli 12.klassi eesti keele tunni külaliseks vaimse tervise suunaja ning arendaja Kristi Jõeorg.

Külaline rääkis inspireerivalt, kuidas endasse uskudes ja südamehäält järgides oma elu ja karjääri planeerida. Kristi Jõeorg kinkis abituuriumile õppetöös kasutamiseks oma raamatu „Julgus luua muutusi“. Kogumik sisaldab Eesti tuntud arvamusliidrite ja oma ala spetsialistide seisukohti elu toetuspunktide- eneseväärtustamise, vaimse ja füüsilise tervise, sõpruse, ettevõtluse ja raha kohta.

Raamat on heaks abivahendiks lõpueksamiks valmistujale. Abiturientidel on võimalus loetu seisukohad omaks võtta, edasi arendada või nendele arutlevas kirjandis vastu vaielda.

Korraldajad eesti keele õpetajad Piret Vahtra ja Marika Ritso


Paide teatri etendus "Udu"

Täna oli meil külas Paide teater ning mängiti etendust "Udu". Eriti uhked oleme selle üle, et etenduses osales ka meie vilistlane Maria Paiste!

 


Muusikapäeva tähistasime koos ansambliga Põhja-Tallinn

1. oktoobril tähistatakse muusikapäeva. Selle tähtsa päeva puhul tuli meile esinema ansambel Põhja-Tallinn. Toimus kolm meeleolukat kontserti ning õpilased said artistidelt küsida autogramme ning koos pilte teha.


8A ja 8C Palmses

Õuesõppe päeval tutvusid 8.a ja 8.c klass Palmse mõisnike ja teenijarahva elu-oluga. Imetlesime  härrasrahva luksuslikku lossi ja aastakümneid tagasi rajatud troopiliste taimedega kasvuhooneid. Lisaks ajaloolistele selgitustele nautisime kaarikusõitu, paitasime koduloomi ja sõime moonakamajas körti.


Osalesime Maailmakoristuspäeval

Maailmakoristuspäev toimus 17.septembril, kuid koole kutsuti üritusel osalema 12.-23.septembril. Haarasime meiegi võimalusest ning sel perioodil käis meie linnaosa erinevates parkides, tänavatel ja mänguväljakutel koristamas 250 õpilast. Koristamas käisid õpilased 2.-10. klassini. Päeva eesmärk oli kokku korjata just väikeprügi, eriti suitsukonid. Loomulikult on koristamise tagamõte ka see, et meie õpilastest kasvaksid keskkonda hoidvad ja väärtustavad inimesed.

Suureks abiks ürituse õnnestumisel oli meile Kristiine Linnaosa Valitsuse peaspetsialist Olly Välk, kes aitas meid asukohtade valimisel ning lisaks organiseeris meile kindaid ja prügikotte. Suur tänu!

Suur tänu ka klassijuhatajatele, kes oma õpilastega osalema tulid! Raina Luhakoorder, Tiiu Kasearu, Karmen Aasma, Angela Taro, Evelin Amor, Julia Makarova, Ruth Lauer, Käthliin Järve, Mare Pukk ja Tuuli Särekanno


Tulevased sündmused:


02.10 Tähistame muusikapäeva kontserdiga "Tik Tok live ansambliga Brassical"
05.10 Õpetajate päev
17.10 Koostööpäev
20.10 Ettelugemispäev
31.10 Halloweeni disko
30.10-03.11 Stiilinädal

Rohkem infot: huvitegevus -> sündmuste kalenderLogi sisse

 

Tunniplaan

 

  

Klõpsa Padleti ikoonil ja

vaata näiteid IKT

kasutamisest koolitundides

 

"Aktiivne ja turvaline koolipäev"

 

 

Erasmus+ projektid

Kaasava hariduse põhimõtete rakendamise toetamine Tallinna koolides

Rohelise kooli programm on ülemaailmne ja selles osaleb ligi 60000 õppeasutust rohkem kui 72 maalt. Täpsemalt saab uurida FEE Eco-Schools Global kodulehelt. Programmi tegevusi koordineerib Eestis Tartu loodusmaja, liitunud õppeasutuste ja programmi kohta saab täpsemalt lugeda siit. Programm toob keskkonnahoidliku mõtteviisi õppeasutuse tegemistesse süsteemselt ja terviklikult, aidates lastel ja noortel kujuneda jätkusuutlikult mõtlevateks keskkonnateadlikeks inimesteks. Meie õppeasutus liitus programmiga aastal 2023.