EST ENG RUS

 


     


Meie edukad õpilased

6.c klassi õpilased Laura Lisette Rosenberg ja Melissa Maria Rosenberg osalesid 18. mail  Tartus, Variku spordihoones 2024 a. Eesti meistrivõistlustel trampoliinvõimlemises ehk täpsemalt batuudi- ja topelt-trampetihüpetes.  Laura Lisette võitis noorteklassis meistritiitli topelt-trampetihüpetes ning Melissa Maria batuudihüpetes. Mõlema tüdruku jaoks oli tegemist kolmanda Eesti Meistritiitliga, kahe peale kokku on tüdrukutel juba 6 kuldmedalit. 
 
Alaga on võimalik huvilistel tegeleda siinsamas Kristiines, Akrobaatikaklubis Twister https://www.facebook.com/sktwister 


Vabad õppekohad

Võtame vabadele kohtadele 1. - 12. klassini õpilasi. Palume saata allkirjastatud avaldus ja väljavõte 2023/2024 õppeaastast (eKool, Stuudium) kooli üldmeilile kristiine@kristiine.edu.ee 


Liikumispäev

Reedel, 31. mail, oli pea kogu koolipere õues mängimas või muid sportlikke tegevusi tegemas. 9. klassid tegid aulas eesti keele lõpueksamit ning teised õpilased said sel ajal nautida suvist ilma klassiruumidest väljas. 

Juba teist aastat toimub algklassidele mängude päev, kus peakorraldajad on 6. klasside õpilased. Suurematest õpilastest moodustati meeskonnad, kelle juures käisid väiksemad erinevaid mänge mängimas. Näiteks oli kavas vanad ja tuntud "Mädamuna", "Kalamees" ja "Haned-luiged". Tore oli vanu mänge meelde tuletada ja suveks uusi õppida. Päeva saatis tõeline mängulust ning 6. klasside õpilased said mängujuhi rollides suurepäraselt hakkama. 

Ülejäänud õpilased tutvusid Tondiraba pargiga. Õpilased said teha erinevaid tegevusi - sõita ratta, rula või tõuksiga, kiikuda, jalutada ja välijõusaalis jõuharjutusi teha. 

Oli tore päev!

Pildid: Tuuli Särekanno ja Gert-Ott Kuldpärg


Suurepärased tulemused kergejõustikuvõistlustelt

Teisipäeval 21.05. toimusid Tallinna Lilleküla Gümnaasiumis Põhja – Tallinna ja Kristiine linnaosa koolide 3. - 5.klasside kergejõustiku võistlused. 
3.klasside võistkond saavutas pendelteatejooksus 3.koha. Sander Harak 3c saavutas 60m jooksus 3.koha ja Simo Lemsalu 3a saavutas kaugushüppes 3.koha. Kõik võistlejad olid tublid!
 
4. klasside arvestuses  saavutas Karina Kuusnõmm 60m jooksus 1. koha ja Claudia Mets 3. koha.
 
5. klassid saavutasid pendelteatejooksus 1.koha. Lisaks saavutas Roosi Rüütli kaugushüppes 1. koha ja Mirle Sutt 60m jooksus 2. koha.


Meie õpilased ujumisvõistlustel

Kolmapäeval, 10.aprillil toimusid Põhja – Tallinna ja Kristiine linnaosa ujumisvõistlused Audentese ujulas. Meie kooli 3.-5.klasside võistkond saavutas teise koha, samuti meie kooli 6.-7.klassi võistkond saavutas teise koha. Võistkondadesse kuulusid:
Richard Siilivask   7d
Torm Vinkel  7a
Robin Nikolajev  6d
Roosi  Karoliina Rüütli 5b
Karina  Kuusnõmm 4a
Bruno  Aasa 5b
Karl Raivet  5b
Armin Staruhhin  4b
Thor Kristen Krist  5c
Mirtel Pommer 5a
Mirtel Üle 6a
Isabel Kivi 6b
Elisabeth Solotilov 6d


Tulevased sündmused:


19.06 Põhikooli lõpuaktused kell 12.00
Gümnaasiumi lõpuaktus 16.00

Rohkem infot: huvitegevus -> sündmuste kalenderLogi sisse

Tunniplaan 

  

Klõpsa Padleti ikoonil ja

vaata näiteid IKT

kasutamisest koolitundides

 

"Aktiivne ja turvaline koolipäev"

 

 

Erasmus+ projektid

Kaasava hariduse põhimõtete rakendamise toetamine Tallinna koolides

Rohelise kooli programm on ülemaailmne ja selles osaleb ligi 60000 õppeasutust rohkem kui 72 maalt. Täpsemalt saab uurida FEE Eco-Schools Global kodulehelt. Programmi tegevusi koordineerib Eestis Tartu loodusmaja, liitunud õppeasutuste ja programmi kohta saab täpsemalt lugeda siit. Programm toob keskkonnahoidliku mõtteviisi õppeasutuse tegemistesse süsteemselt ja terviklikult, aidates lastel ja noortel kujuneda jätkusuutlikult mõtlevateks keskkonnateadlikeks inimesteks. Meie õppeasutus liitus programmiga aastal 2023.