Tänuavaldus MTÜ Vanurite Eneseabi- ja Nõustamisühingult

Mul on taas meeldiv põhjus Teie poole pöörduda ning tänada Teie kooli abituriente suurepärase etteaste eest. Kuigi noorte esinemisest on juba poolteist nädalat möödas ning vahepeal on toimunud mitmeid teisi meeldejäävaid üritusi, räägitakse sellest südantsoojendavast ja hingeminevast pärastlõunatunnist endistviisi. Olime taas tunnistajaks, millise tulemuseni võib jõuda, kui õpetajate ja õpilaste vahel valitseb üksteisemõistmine ja harmoonia. Teie gümnaasiumi õpetajad Helmi Kelle ja Kai Rei ning 12. klassi neiud ja noormehed on võitnud meie eakatest liikmete suure sümpaatia. Suur tänu ka Teile, sest selline loominguline õhkkond ei teki ju iseenesest, vaid ikka juhtkonna, kõigi õpetajate ja kogu koolipere vahelises edukas koostöös. Kristiine Gümnaasiumi rahvas on meie juures Kadriorus alati oodatud ja teretulnud. Elurõõmsaid kordaminekuid ka edaspidiseks.

Südamlikult

Heino Hankewitz

VENÜ juhatuse esimees

Suusatajaid saatis edu

Nõmme spordikeskuses toimunud Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa koolide suusatamise meistrivõistlustel võitis meie kooli võistkond 3.-5. klasside arvestuses esikoha, 6.-7. klassi tüdrukud olid teised ning 6.-7. klasside poisid oma arvestuses kolmandad.

Meie parimana võitis Oliver Kruuspan 3.-5. klasside poiste arvestuses esikoha! 6.-7. klasside arvestsuses oli Henri Haugas kolmas!

Õpilastööde uurimistööde konkursi esikoht

2016. aasta üleriigilise õpilaste keskkonnaalaste uurimistööde konkursi Tartus võitis Tallinna Kristiine Gümnaasiumi 12B õpilane Laura Lukk, kes oli koostanud oma uurimistöö keemia valdkonnas: "C-vitamiin apelsinimahlades". Uurimistöö jõudis edasi II vooru, kus Laura seda 10. märtsil ettekandena esitles.
Õpilaste üleriigilist keskkonnaalaste uurimistööde konkurssi korraldab alates 2009. aastast SA Tartu Keskkonnahariduse Keskus  koostöös Haridus- ja Teadusministeeriumiga. Õpilase uurimistöö juhendajaks oli õpetaja Janno Puks.

Õnnitleme!!

Koolipäev 18.03.2016

3. 9.20 - 9.50 söövad II - III klass
  4. 10.05 - 10.35 söövad I ja IV klass
  5. 10.50 - 11.20 söövad V - VII klass
  6. 11.35 - 12.05 söövad VIII - XII klass

13.00 UURIMISTÖÖDE KAITSMINE

Võrkpalli kooliliiga

Tallinna  võrkpalli 2016 aasta kooliliigas saavutas meie võistkond IV koha. Võistkonnas mängisid:

Kristi Kadakas
Elis Eelma
Eliina Orgla
Sandra Lasn
Angelina Dolgopolaja
 Eva-Lotta Kutsar
Grete Valtin
Iris Raig
Annabel Kirs
Elerin Varblane

Õpetaja Karin Pärtel

27.05 9. klasside lõpukell
28.05 12. klasside lõpukell
29.05 Loov- ja uurimistööde kaitsmine
31.05 1.-4. ja 6. klassidel TORE mängude päev; Ülejäänud klassidel (v.a lõpuklassid) liikumispäev
03.-04.06 Algklasside robootikapäevad
06.06 Algklasside seiklusmäng
08.06 Kooliaasta lõpuaktused
(v.a. 9. ja 12. klassid)
Kell 11.00 1.-4. klasside aktus
Kell 12.00 5.-8, 10.-11. klasside aktus

08.06 Vilistlaste kokkutulek - piletid müügil Fientas
16.00 avatakse uksed
16.30 juubelipingi avamine
17.00 kontsert
19.00-23.00 Risto Paiste bänd, oksjon/üllatused

19.06 Põhikooli lõpuaktused kell 12.00
Gümnaasiumi lõpuaktus 16.00

Erasmus+ projektid

Kaasava hariduse põhimõtete rakendamise toetamine Tallinna koolides

Rohelise kooli programm on ülemaailmne ja selles osaleb ligi 60000 õppeasutust rohkem kui 72 maalt. Täpsemalt saab uurida FEE Eco-Schools Global kodulehelt. Programmi tegevusi koordineerib Eestis Tartu loodusmaja, liitunud õppeasutuste ja programmi kohta saab täpsemalt lugeda siit. Programm toob keskkonnahoidliku mõtteviisi õppeasutuse tegemistesse süsteemselt ja terviklikult, aidates lastel ja noortel kujuneda jätkusuutlikult mõtlevateks keskkonnateadlikeks inimesteks. Meie õppeasutus liitus programmiga aastal 2023.