EST ENG RUS

 


     


Koolikaaslane andis kutsesoovitusi

Põhikooli kevadel tuleb teha valik, kuhu minna edasi õppima. 2.veebruaril jagas üheksandate klasside reaal- ja loodusainete huvilistele soovitusi läinud kevadel meie kooli lõpetanud Maritta Lehtlaan, kes õpib Nõo Reaalgümnaasiumis. Nõo kool annab võimaluse valida programmeerimise, füüsika ja loodusainete suuna vahel.  Bioloogia ja keemia süvaõpet soovitas Maritta neile, kel plaanis minna arstiks õppima. Maritta julgustas kõiki üles leidma oma tugevusi ja panustama nende arendamisse.

 Täname Marittat oma kooli tutvustamast ja julgustamast neid, kes lisaks laiale matematemaatikale on valmis läbima veel reaalainete lisakursusi.

Õpetaja Piret Vahtra


Eelinfo - vastuvõtt Tallinna Kristiine Gümnaasiumi 10. kassi 2024/2025 õppeaastaks

Dokumentide vastuvõtu lingid ja testi toimumise kuupäevad avaldatakse kooli kodulehel märtsi alguses. Seniks aga soovitame kõikidel õpilastel õppetöösse suhtuda tõsiselt ning kasutada ära iga võimalus õppimiseks oma õpetaja juhendamisel.

Lähemalt loe sisseastumise tingimuste kohta SIIN


PISA 2022

2022. aasta kevadel sooritas 6392 õpilast 196 Eesti koolist PISA testi, mis koosnes matemaatika, lugemise, loodusteaduste ja loovmõtlemise ülesannetest. Rõhkasetus oli seekord matemaatikal. Meie koolist osales 48 õpilast.

Vaata kooli tulemusi SIIT

Õnnitleme õpilasi ja õpetajaid suurepärase tulemuse eest!


Kirjandus paneb tundma ja mõtlema

Kirjandus laseb sügavalt sisse vaadata inimesse ja aega ning nende omavahelisse seotusse, paneb kaasa elama, tundma ja mõtlema. Lisaks luulekonkurssidele ja luulekohvikule on tõendiks meie kooli luulelembusest  ka osavõtt vabariikliku õpilasetlejate Tallinna voorust 1.veebruaril Tallinna 32.Keskkoolis.

Meie kooli esindas edukalt Birgitta Reonda 10.klassist, kes luges Artur Alliksaare luulet ja Lydia Koidula proosat.

Edu edukale etlejale edaspidiseks!

Eesti keele õpetaja Piret Vahtra


7A klass käis Rahvusraamatukogus aardejahil

Eesti kirjanduse päeva puhul osales 7A klass Rahvusraamatukogu poolt korraldatud aardejahil. 

Õpilaste ülesandeks oli täita erinevaid ülesandeid. Näiteks pidi otsima erinevaid raamatute kategooriaid ja ajakirjade pealkirju, otsiti fakte ja luuletusi. Nuputamist ja riiulite vahel kõndimist tuli teha omajagu, kuid põnev jaht sai kõigil edukalt sooritatud. 

Õpilased said tutvuda praegu asenduspinnal oleva raamatukogu võimalustega. Raamatukogus saab lisaks lugemisele kuulata muusikat, kasutada arvutit või mängida lauamänge.

Suur tänu Rahvusraamatukogule toreda võimaluse eest!

Klassijuhataja Tuuli Särekanno

 


Tulevased sündmused:


19.06 Põhikooli lõpuaktused kell 12.00
Gümnaasiumi lõpuaktus 16.00

Rohkem infot: huvitegevus -> sündmuste kalenderLogi sisse

Tunniplaan 

  

Klõpsa Padleti ikoonil ja

vaata näiteid IKT

kasutamisest koolitundides

 

"Aktiivne ja turvaline koolipäev"

 

 

Erasmus+ projektid

Kaasava hariduse põhimõtete rakendamise toetamine Tallinna koolides

Rohelise kooli programm on ülemaailmne ja selles osaleb ligi 60000 õppeasutust rohkem kui 72 maalt. Täpsemalt saab uurida FEE Eco-Schools Global kodulehelt. Programmi tegevusi koordineerib Eestis Tartu loodusmaja, liitunud õppeasutuste ja programmi kohta saab täpsemalt lugeda siit. Programm toob keskkonnahoidliku mõtteviisi õppeasutuse tegemistesse süsteemselt ja terviklikult, aidates lastel ja noortel kujuneda jätkusuutlikult mõtlevateks keskkonnateadlikeks inimesteks. Meie õppeasutus liitus programmiga aastal 2023.