logo logo tallinna kristiine gümnaasium

Laulufestival „Vene laul“

9.veebruaril 2017 toimus Pärnu Ühisgümnaasiumis vabariiklik laulufestival „Vene laul“, millel osalesid Iiris Rodin 8b, Killu Isak 8c ja Kaisa Vilu 12ab ning lapsevanem Kadi Vilu. Meie kooli õpilased esitasid M. Blanteri „Hälliluaulu“ viiulite saatel. Juhendaja M. Ling

Pärnu Ühisgümnaasiumi kiri:
Suur tänu teile, osalemise eest meie üritusel.
Meil kõigil oli siiralt hea meel!
Teie esitlus oli eriline, seda märkis ära ka Pärnu Kontserdimaja direktriss pr M. Pärk (hariduselt koorijuht).
Sel aastal oli üritus mõeldud festivalina, aga kindlasti oli teie kooli esituses "Hällilaul" nii vokaalselt kui ka kahe viiuliga üks meeldejäävamaid.

Tallinna Kristiine Gümnaasiumi 98. sünnipäeva õpilaskonverents

Oliver Kruuspan tõkkejooksus teine

TV 10 Olümpiastarti sarjas saavutas Oliver Kruuspan 60 meetri tõkkejooksu finaalis teise koha. Finaali jõudis Kruuspan eeljooksude parima tulemusega (9.28). Finaaljooksus segas konkurent teisel tõkkel kogemata Kruuspani rütmi ning seetõttu tuli leppida teise kohaga. Vaatamata ebaõnnele õnnestus parandada eeljooksu aega nelja sajandikuga (9.24). Osales 52 jooksjat üle Eesti.

Vastuvõtt gümnaasiumi 10. klassi 2017

Tallinna Kristiine Gümnaasiumis komplekteeritakse vastuvõtukatsete tulemuste ja 9. klassi lõputunnistuse alusel 10. klassi lend järgmistele õppesuundadele:

humanitaarsuund

reaalsuund

Täpsem info siin

Vastuvõtukatsetel sooritavad gümnaasiumis õppida soovijad testid inglise keeles, matemaatikas ja eesti keeles.

Katsed toimuvad 4. aprillil 2017, kell 15.00.

Vastuvõtukatsetel saavad osaleda õpilased, kes on end hiljemalt 2 päeva enne katsete toimumist registreerinud, täites vastava registreerimislehe internetis.

Täpsem info katsete kohta siin

Turvalise interneti päev

7.veebruar on turvalise interneti päev

Seoses saabuva rahvusvahelise turvalise interneti päevaga pöörame ka oma koolis antud teemale suuremat tähelepanu.

1.-7.veebruarini 2017 toimuvad ainetundides erinevad praktilised tegevused, arutelud, mängud ja meeskonnatööd eesmärgiga, et iga õpilane mõtleks ja arutleks oma internetikäitumise üle. Püüame arendada oskusi märgata ja ennetada võimalikke ohtusid internetis ning julgustada tekkinud murede korral teadlikult abi küsima.

Aadressilt http://www.targaltinternetis.ee/ saavad paljudele küsimustele vastuseid ka lapsevanemad.

Tallinna Kristiine Gümnaasium
     Nõmme tee 32