Tundide ajad 2023/2024 õppeaastal

2023-2024 õppeaasta tundide alguse-lõpu, vahetundide ja söögivahetundide ajad leiad SIIT

Koolimaja on avatud tööpäevadel kell 07.45-17.00

Tallinn tunnustab

Head uut algavat õppeaastat kõigile!

Mis saab olla toredam kui anda teada meie õpetaja tunnustusest Tallinnas. Õnnitleme!

Aasta huvialaõpetaja 2023: Lauri Vilibert

Täpsemalt, kuidas töö käib Kristiine Gümnaasiumi keldrikorrusel saab lugeda Postimehe artiklist.

Täiendav vastuvõtt gümnaasiumisse

Avatakse täiendav vastuvõtt 10. klassi vabadele kohtadele ajavahemikul 16.08.2023 - 30.08.2023

Kandideerimiseks esitada:

• avaldus (avaldus asub SIIN)
  • põhikooli lõputunnistus ja hinneteleht.

Dokumendid saata aadressile sisseastumine@kristiine.edu.ee

Täinedavate küsimuste korral võtta ühendust:

õppejuht Tiina Kerem
tiina.kerem@kristiine.edu.ee

Õpikute väljastamine

Õpikute väljastamiste ajad leiad SIIT

Õpikute kättesaamiseks kaasa võtta õpilaspilet!

Tallinna aasta õpilane 2023 on Tallinna Kristiine Gümnaasiumi 10. klassi õpilane Sander Erik Loodsalu

Sander Erik on üheaegselt nii silmapaistev, kuid samas tagasihoidlik noormees. Meie kooli õpilasesinduse president, robootikaringi kauaaegne liige ning samuti võib teda pea igal kooliüritusel näha heli- ja valguspuldis toimetamas. Sander Erikut huvitabki kõige rohkem tehnoloogia.

Nagu ikka, saavad paljud head asjad alguse juhustest. Kord ühes Tõstamaa suvelaagris juhtus nii, et plaanis oli läbi viia disko, kuid tehnika tõrkus. Sander Erik suutis tehnika tööle panna ning sellest väljakutsest tekkiski huvi lähemalt uurida, kuidas selline tehnika täpsemalt töötab. Juhus oli ka see, et just sel sügisel alustas koolis helitehnika huviring ning paljud küsimused said vastuse.

Järgnevatel laagrisuvedel usaldati Sander Erikule juba kogu heli- ja videotehnika ning tema vastutas sündmuste tehnilise poole ja temaatiliste videote valmimise eest.

Teine suur Sander Eriku huvi on robootika. Kristiine Gümnaasiumi robootika meeskonnaga Öökull on saavutatud märkimisväärseid tulemusi. Juhendaja Lauri Viliberti käe all on meeskond toonud kõrgeid kohti nii Eestis kui välismaal. Just õpetaja Lauri oli see, kes Sander Eriku robootikasse kutsus ning on motiveerinud jätkama ja edasi pingutama.

Viimane oluline võit First Lego League 2022/2023 võistlussarjas, kus pingelise võistluse järel võideti Eesti Meistritiitel. See viis meeskonna võistlema Marokosse, kus 66 meeskonna seas saavutati kõrge 26. Koht.

Sander Erik on sõbralik ja abivalmis noormees, kes panustab aktiivselt kooliellu ning on eeskujuks oma õppimisvõime ja ettevõtlikkuse poolest.

Tekst: Tuuli Särekanno

Tallinna Kristiine Gümnaasiumi huvijuht