logo logo tallinna kristiine gümnaasium

Oliver Kruuspan tõkkejooksus teine

TV 10 Olümpiastarti sarjas saavutas Oliver Kruuspan 60 meetri tõkkejooksu finaalis teise koha. Finaali jõudis Kruuspan eeljooksude parima tulemusega (9.28). Finaaljooksus segas konkurent teisel tõkkel kogemata Kruuspani rütmi ning seetõttu tuli leppida teise kohaga. Vaatamata ebaõnnele õnnestus parandada eeljooksu aega nelja sajandikuga (9.24). Osales 52 jooksjat üle Eesti.

Vastuvõtt gümnaasiumi 10. klassi 2017

Tallinna Kristiine Gümnaasiumis komplekteeritakse vastuvõtukatsete tulemuste ja 9. klassi lõputunnistuse alusel 10. klassi lend järgmistele õppesuundadele:

humanitaarsuund

reaalsuund

Täpsem info siin

Vastuvõtukatsetel sooritavad gümnaasiumis õppida soovijad testid inglise keeles, matemaatikas ja eesti keeles.

Katsed toimuvad 4. aprillil 2017, kell 15.00.

Vastuvõtukatsetel saavad osaleda õpilased, kes on end hiljemalt 2 päeva enne katsete toimumist registreerinud, täites vastava registreerimislehe internetis.

Täpsem info katsete kohta siin

Turvalise interneti päev

7.veebruar on turvalise interneti päev

Seoses saabuva rahvusvahelise turvalise interneti päevaga pöörame ka oma koolis antud teemale suuremat tähelepanu.

1.-7.veebruarini 2017 toimuvad ainetundides erinevad praktilised tegevused, arutelud, mängud ja meeskonnatööd eesmärgiga, et iga õpilane mõtleks ja arutleks oma internetikäitumise üle. Püüame arendada oskusi märgata ja ennetada võimalikke ohtusid internetis ning julgustada tekkinud murede korral teadlikult abi küsima.

Aadressilt http://www.targaltinternetis.ee/ saavad paljudele küsimustele vastuseid ka lapsevanemad.

Märgi kujundamise konkurss

Eesti Meestelaulu Selts

Eesti Meestelaulu Seltsi üle-eestiline poistekoor KALEV (dirigendid Indrek Vijard ja Kuldar Schüts) võitis 6.-9. jaanuaril 2017 Peterburis rahvusvahelise festivali „Youth of the Planet“ raames toimunud XI koorikonkursi „Laulud Neeva kohal“ Grand Prix. Konkurss toimus Peterburi Riiklikus Akadeemilises Koorikapellis. Kalevi poistekoori kavasse kuulusid teosed Andres Lemba, Pjotr Tšaikovski, Cyrillus Kreegi ja Tom Fettke sulest. Lisaks esines koor Kaasani katedraalis ja lõpetamisel Jaani kirikus. Koorikonkursil osales akadeemiliste kooride kategoorias 22 koori Valgevenest, Lätist Eestist ja erinevatest Venemaa linnadest. Žüriisse kuulusid Dmitri Stefanovitš (esimees), Pjotr Potšinštšikov Helsingist, Igor Solovjov, Jelena Ptšelintseva ja Boris Vorontsov.

Täname Tallinna Kristiine Gümnaasiumi laulupoissi HENRI HAUGAST.

HIRVO SURVA         INDREK VIJARD                    KULDR SCHÜTS

Eesti Meestelaulu      üle-eestilise poistekoori        üle-eestilise poistekoori

Seltsi juhatuse          KALEV dirigent                     KALEV dirigent

Tallinna Kristiine Gümnaasium