Kristiine Noortekeskus

29.septembril külastasid kooli Kristiine Noortekeskuse töötajad, kes pakkusid õpilastele vahetundide ajal mitmeid põnevaid tegevusi.
Õpilastel oli võimalus näiteks proovida elektritõukeratastega sõitmist, meisterdada endale ise märk ning mängida Kendamadega.

Kõik meie kooli õpilased on oodatud tööpäevadel kell 13.00-19.00 Kristiine Noortekeskusesse!

Eelkool 2021/2022 õppeaastal

Eelkool alustab tööd 6.oktoobrist ja kestab 20.aprillini. Õppetöö hakkab toimuma kord nädalas kolmapäeviti kell 16.25-18.05.

Täpsema info leiad SIIT

Ilusat õppeaasta algust!

Tunnustame

Head uut algavat õppeaastat kõigile!

Mis saab olla toredam kui anda teada meie õpetajate tunnustusest Tallinnas. Õnnitleme!

Aasta klassiõpetaja

Ilotana Haalen

Noor klassijuhataja

Marko Veinbergs

Aasta klassijuhataja

Kadi Voosel

Aasta põhikooli aineõpetaja

Piret Vahtra

Aasta gümnaasiumiõpetaja

Tiina Napsep

1. september

1. septembri õppeaasta avamise ajad:

II - V klass      9:00

VI - XI klass   10:00

II - XI klassi õppeaasta avamised toimuvad klassiruumides klassijuhatajatunnina.

I ja XII klass  12:00

I ja XII klassi aktus toimub kooli staadionil. Territooriumile sisenemiseks tuleb täisealisel isikul esitada COVID-19 vaktsineerimistõend või negatiivse testi tulemus.

14.02 TKG 103

Erasmus+ projektid