Loquiz maastikumäng "Talvevõlud"

Sellel reedel on veerandi viimase koolipäeva ning peagi saabuva Eesti Vabariigi aastapäeva puhul planeeritud õpilastele tavapärasest natuke teistsugune koolipäev.
Õpilased lähevad etteantud ajal koolihoovi mängima Loquiz maastikumängu. Loquiz on asukohapõhine viktoriin, mis on üles ehitatud veebikeskkonda. Mängu on koostanud Eesti Koolispordi Liit koos erinevate õppeainete õpetajatega, kes on loonud viktoriini küsimused.

Mõnusat liikumist!

TKG 102 ja sõbrapäev

12.veebruaril tähistasime kooli 102. sünnipäeva ning peagi saabuvat sõbrapäeva.
Koolipäeva alustasime koolihümniga. Vahetundides mängis koolimajas sõbrapäeva muusika ning aulas toimus vahetunnikino, kus näidati sõbrapäeva filmi.
Kooli sünnipäevaks valmisid 3 puslet, mida saavad kõik huvilised kokku panna SIIN

Palju õnne meie koolile ja meeleolukat saabuvat sõbrapäeva!

Koolilt-lasteaiale

Meie kooli õpetajate Riina Neemela ja Lauri Vilibert juhendamisel valmisid õpilaste töödena lasteaedadele avastusõppe tunnetuskast.
Täname ning tunnustame tehtud tööd!

Noorte Luuleprõmm 2021 Tallinna eelvoor

Jaanuaris toimus Vabariiklik Noorte Luuleprõmm 2021 Tallinna eelvoor, mis sel aastal toimus veebis.
Luuleprõmm on võistlus, kus noored autorid esitavad oma luuletusi. Võistleja tohib kasutada ainult oma häält, lubatud pole kostüümid ja muud abivahendid.

Meie koolist osales sellel aastal 3 õpilast: Timmo Heering (5.d) , Romi-Ly Tolli (7.b) ning Mariette Koppel (7.b).
Mariette koppel saavutas 12-15aastaste vanusegrupis 3.koha! Palju õnne!
Täname juhendajaid Helmi Kelle ja Kadri Toming!

Mariette Koppel:

Romi-Ly Tolli:

Õpilastööde näitus "Ootus"

Kullo Lastegaleriis on avatud õpilastööde näitus "Ootus", kus on üleval ka meie kooli õpilaste tööd.

Erasmus+ projektid