EST ENG RUS

 


     


Vastuvõtt Tallinna Kristiine Gümnaasiumi 10. klassi 2024/2025 õppeaastaks

Dokumentide vastuvõtu lingi, testi toimumise kuupäevad ning sisseastumise tingimused leiad SIIN


Vilistlaste kokkutulek 8. juunil

 

PILETID SIIT


Veebruari viimane koolinädal

Koolivaheaja eelsel nädalal toimus mitmeid olulisi sündmusi. Kolmapäeval tähistasime kooli juubelit Minikonverentsiga ning pärast seda toimus kooli sünnipäeva üritus õpetajatele. Külla oli tulnud Tallinna Haridusameti juht Kaarel Rundu, kes andis üle tänukirjad meie koolis pikaajaliselt töötanud õpetajatele. Tänati järgmisi õpetajaid: Helmi Kelle, Piret Vahtra, Reet Loit, Tiina Kerem, Eha Hergauk, Arti Lindvest ja Anu Reha. Samuti soovis koolile õnne Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe.

Neljapäeval toimus 9.-12. klassidele viktoriin, mis oli pühendatud kooli juubelile ning Eesti Vabariigi 106. aastapäevale. 11. klassi tüdrukud võitsid 3. koha, 9.a klassi võistkond „Pärdikud“ 2. koha ning esimese koha saavutasid 11. klassi poiste võistkond. Palju õnne! Küsimused koostasid ja korraldamisel olid abiks õpetajad Evelin Amor, Eva-Tiina Põlluste ja Eha Hergauk.

Reedel tähistasime Eesti Vabariigi aastapäeva aktustega. Muusikalise osa eest vastutasid seekord lisaks algklasside õpilastele ka mudilaskoor ja lastekoor. Samuti rõõmustas oma kauni akordionimänguga 8. klassi õpilane Mirko Pihl. 9.-12. klasside aktusel esines vilistlane Matti Maasikas, kes lõpetas meie kooli 1985. aastal kui kool kandis veel Tallinna 4. Keskkooli nime. Ta on töötanud Euroopa Liidu suursaadikuna Ukrainas, kus tema ametiaeg lõppes eelmise aasta septembris. Hetkel töötab ta Brüsselis nõunikuna. Õpilastele meenutas ta oma kooliaega ning andis põgusa ülevaate praegusest olukorrast maailmas. 

Aktuste õnnestumisele aitasid kaasa muusikaõpetajad, Helmi Kelle ning Reet Loit! Suur tänu!


Minikonverents

Kuna on käimas oluline juubeliaasta, siis sel aastal korraldasid 1.-6. klasside õpilased koos klassijuhatajatega suurejoonelise Minikonverentsi. Teemad olid järgmised:

 Meie 1.-3. klassi õpilaste rahvused ja päritolu
- Meie 1.-3. klassi õpilaste hobid
- Meie esimese kooliastme õpetajad ning nende hobid, päritolu ja põnevad lood

- Meie kooli sportlased läbi ajaloo
- Meie kooli kultuuritegelased läbi ajaloo
- Mitmekultuurilisus 4.-6. klassis, meie õpilaste kodumaade tutvustus

Konverents toimus kahes osas. Esimeses osas esinesid etteastetega 1.-3. klasside õpilased, teises osas 4.-6. klasside õpilased. Konverentsi ettevalmistus nõudis suurt pingutust ja aega. Täname tublisid õpilasi ja õpetajaid! Päev õnnestus suurepäraselt!


:Ökula veebruarinumber

Hea uudis, taas on ilmunud järgmine :Ökula number. Ajaleht valmis veebruarikuisteks tähtpäevadeks ja räägib me õpetajate ning maja lugusid.

 

Head lugemist!

Ökula - veebruar 2024.pdf


Tulevased sündmused:


19.06 Põhikooli lõpuaktused kell 12.00
Gümnaasiumi lõpuaktus 16.00

Rohkem infot: huvitegevus -> sündmuste kalenderLogi sisse

Tunniplaan 

  

Klõpsa Padleti ikoonil ja

vaata näiteid IKT

kasutamisest koolitundides

 

"Aktiivne ja turvaline koolipäev"

 

 

Erasmus+ projektid

Kaasava hariduse põhimõtete rakendamise toetamine Tallinna koolides

Rohelise kooli programm on ülemaailmne ja selles osaleb ligi 60000 õppeasutust rohkem kui 72 maalt. Täpsemalt saab uurida FEE Eco-Schools Global kodulehelt. Programmi tegevusi koordineerib Eestis Tartu loodusmaja, liitunud õppeasutuste ja programmi kohta saab täpsemalt lugeda siit. Programm toob keskkonnahoidliku mõtteviisi õppeasutuse tegemistesse süsteemselt ja terviklikult, aidates lastel ja noortel kujuneda jätkusuutlikult mõtlevateks keskkonnateadlikeks inimesteks. Meie õppeasutus liitus programmiga aastal 2023.