Robootikud meedias

Head sõbrad,

Tallinna Kristiine Gümnaasiumi robootikaringi on aastate jooksul külastanud mitmed külalised. Alates lapsevanematest lõpetades Jaapani televisiooniga. Nüüd on meil hea meel tõdeda, et seoses meie lähetamisega suurele rahvusvahelisele võistlusele Austraalias on meie tegemiste vastu huvi tundnud ka kohalikud meediaväljaanded. Artiklit meie tegemiste kohta saate lugeda värskest linnalehest: http://www.linnaleht.ee/674552/robootika-on-otsetee-tulevikku-ja-austraaliasse-

Telesaade „Kapital“ aga pühendas meile pea kolmandiku oma eetriajast. Selle üle on meil siiralt hea meel ja uhke tunne.

Vaata saadet SIIT

Meenutame, et kõikidel Teil on võimalus ka meie osalemist Austraalia suurvõistlusel toetada. Vaata täpsemalt: http://www.hooandja.ee/projekt/aitame-robootikameeskonna-austraaliasse-voistlustele

Inimeseõpetuse olümpiaad

Inimeseõpetuse vabariiklikul olümpiaadil 2014/2015 saavutas 5a klassi õpilane Pilleriin Raidmaa Tallinna piirkonnavoorus I koha ja pääses finaali, mis toimub 12. mail Tervisearengu Instituudis. Palju õnne!

Viskevõrkpall

Põhja-Tallinn ja Kristiine linnaosa viskevõrkpalli võistlustel saavutasid 6.-7. klasside tütarlaste võistkond III koha. Võistkonda kuulusid:
Sugul  L., Sugul S., Jürima M. , Kadakas K., Sabre E., Kutsar E_L,  Tõnso L.

Laulukonkurss "Vene laul"

Vene Keele Õpetajate Seltsi poolt korraldatud üleriigilisel laulukonkursil "Vene laul" 17.04.2015 võitsid meie 6.klassi õpilased

KILLU ISSAK ja IIRIS RODIN 3.koha.

Õpilased valmistasid ette Malle Ling ja Kai Rei

Koolilõpu laat

Teisipäeval, 2. juunil kell 16.30- 19.30 korraldab Tallinna Kristiine Gümnaasium kooli hoovis esimest korda koolilõpu laada. Koolilõpu laadal  pakuvad kooli õpilased ning õpetajaid oma tooteid igale maitsele.

Traditsiooniliselt on laadal meelelahutusprogramm ning külastajatele esinevad erinevad Kristiine gümnaasiumi kollektiivid. Laadapäeval toimuvad võistlused nii lastele kui  ka täiskasvanutele.

Laadal võib kaubelda ainult enda tehtud/loodud asjadega

Kauplemiseks registreeru klassijuhataja juures hiljemalt 14. maiks. Palun müüjal lisada info millega kaubeldakse.

Kauplejale garanteeritakse müügilaud.

Laadale oodatakse ka esinejaid. Esinemissoovist palun teata klassijuhatajale 14. maiks.

Kuulutame välja nimekonkursi koolilõpu laadale nime leidmiseks. Nime ettepaneku koos põhjendusega palume saata huvijuhi e- posti aadressile huvijuht@kristiine.edu.ee

Nimekonkursi tähtaeg on 27.  aprill 2015.

Ootame kõiki laadale!

15.10 Ettelugemisvõistluse koolivoor -
igast klassist on eelnevalt valitud 2 õpilast, kes sellel päeval loevad teistele õpilastele.