Emadepäeva töötoad ja kontsert

Tallinna Kristiine Gümnaasium kutsub kõiki emasid neljapäeval, 9. mail kell 16.00 -16.45 töötubadesse ning kell 17.00 algavale kontserdile.

Palun registreeri ennast sobivasse töötuppa hiljemalt 7. maiks. Kohtade arv on piiratud. Töötubasid viivad läbi Kristiine kooli suured ja väikesed õpilased ning õpetajad.

Töötubades osalejatel palume koguneda 9. mail hiljemalt kell 15.55 võimlasse.

VALIDA SAAB AINULT ÜHE TÖÖTOA!
Valikus on

Esmaabi töötuba
Robootika töötuba
Mikroskoopiline maailm
Mölkkly (Mölkky on Soomes leiutatud viskemäng.Mängus on kaksteist nummerdatud kurikat ja kolmeteistkümnes kurikas (mölkky), millega visatakse nummerdatud kurikate pihta)
Quillingu õpituba ( Tegemist on paberikunstiga, mille sooritamiseks kasutatakse peenikesi paberiribasi)
Kuldlõige ja selle seos eluga (saab natukene joonestada, vaatame kuldlõike seost looduse ja arhitektuuriga)

Registreeruda saab SIIN

Töökorraldus vaheajal

22. - 26. aprill 2019 on koolimaja kevadisteks hooldustöödeks suletud.

Küsimuste korral palume helistada numbril +372 651 3032 või kirjutada aadressil kristiine@kristiine.edu.ee

Päikeselist kevadet!

Vabariiklik majandusolümpiaad

6. aprillil toimus vabariiklik majandusolümpiaad, kus meie kooli 11. klassi õpilane Artur Pärg saavutas 8.-9. koha. Teda tunnustati III järgu diplomiga.

Õpilast juhendas õpetaja Henton Figueroa

Võit etluskonkursi linnavoorus

15.aprilli toimus vendade Liivide etluskonkursi Tallinna linnavoor, kus esinesid kiiduväärselt kõik meie kooli esindajad.

8.b klassi tubli spordipoiss Oliver Kruuspan näitas suurepärast taset ka etlemises. Eriti väljapaistva etteaste eest pälvis ta laureaaditiitli Tallinna linnavoorus. Oliver esindab Tallinna õpilasetlejaid vabariiklikus voorus 20.aprillil Alatskivil. Tallinna Haridusameti tunnustuse pälvis juhendaja Piret Vahtra.
Oliveri edu on kogu luulet väärtustava koolipere panus meie ilusa emakeele hoidmisse ja säilimisse.

Palju õnne, Oliver!

Head tulemused lauatennises

Lauatennise Tallinna Koolinoorte meistirvõistlustel saavutasid Susanna Raud (5B) tütarlaste ja Erik Nüüd (4D) poeglaste kuni 6. klassi arvestuses väga tubli 3. koha.

15.10 Ettelugemisvõistluse koolivoor -
igast klassist on eelnevalt valitud 2 õpilast, kes sellel päeval loevad teistele õpilastele.