NOVA

ETV2 noortesaade NOVA külastas meie kooli. 3.klasside õpilastelt uuriti, milline on kõige parem õpetaja ning mida teatakse meie eelmise ja uue presidendi kohta. Videoklippides arutavad teemade üle lisaks meie kooli õpilastele ka Pelgulinna Gümnaasiumi õpilased.
Nova saate videoklippe saab vaadata siin:
 "Mida teavad lapsed uue presidendi kohta?"
 "Milline on sinu arvates kõige parem õpetaja?"

Õpetajate päev

5.oktoobril tähistasime õpetajate päeva.
5. ja 6.tunni ajal said ennast õpetaja rollis proovile panna  11. ja 12.klassi õpilased ning õpetajad said samal ajal nautida kohvi ja kooki.
Peale tundide lõppu korraldasid 12.klassi õpilased õpetajatele aulas 80ndate stiilis õpetajate päeva peo. Üllatuskülalisena oli kutsutud esinema ansambli Tuberkuloited solist Indrek Raadik.

Suur aitäh 12.klassi õpilastele toreda päeva eest!

Meie kooli direktor ja õpetajad Õnneliku Õpetaja galal. Foto: Erlend Štaub

Vaktsineerimine koolis 10.10.2021

Augustis esimese doosi saanud inimesed tulevad teist vaktsiinisüsti saama, kuid lisaks on vaktsineerima oodatud ka kõik teised huvilised.
16 Tallinna koolis on 12-aastastel õpilastel ja kõigil täiskasvanutel taas kord võimalus eelregistreerimata vaktsineerida Pfizer-BioNTech Comirnaty vaktsiiniga.
Vaktsineerimist koolides viivad läbi Ida-Tallinna Keskhaigla ja Lääne-Tallinna Keskhaigla tervishoiutöötajad.

Rahvusvaheline muusikapäev

1.oktoobril tähistatakse ülemaailmselt muusikapäeva. Sellel aastal osalesime muusikapäeva haridusprogrammis, mille raames külastavad muusikavaldkonnaga igapäevaselt seotud inimesed koole üle Eesti, et õpilastega ühiselt arutleda muusikast ja mõtestada selle tähenduslikkust.
Meie kooli 10.klassi muusikatundi külastas flötist Tarmo Johannes.

Ilusat rahvusvahelise muusikapäeva jätku!

Spordinädal

23.-30.september tähistatakse juba seitsmendat korda nii Eestis kui ka mujal Euroopas Spordinädalat.
Spordinädala raames toimus ka meie koolis mitmeid erinevaid tegevusi, näiteks spordiviktoriin, saalihoki väljakutse õppejuhtidega, jalgpalli võistlus vahetundide ajal ning liikumisväljakutse kooli kollektiivile.
27.septembril tähistatakse üleeuroopalist koolispordipäeva. Sellel päeval toimus kooli staadionil 1.-6.klassi õpilastele teatejooks ja krossijooks ning 7.-12.klassi õpilaste krossijooksu võistlus.

Liikumist täis õppeaasta jätku kõigile!

14.02 TKG 103

Erasmus+ projektid