logo logo tallinna kristiine gümnaasium

Garderoobi puhastus

Lugupeetud lapsevanemad,

Kooli garderoobi on kogunenud märkimisväärne kogus erinevaid, peenemaid ja vähem peenemaid jopesid, riideid, jalanõusid jne. Pärast jaanipäeva lähevad kõik asjad utiliseerimisele! Kui Te arvate, et ka Teie lapse asju võib leiunurgas olla, siis palume, et külastaksite kiiresti garderoobi, et kadunud asjad tuvastada!

Head tulemused olümpiaadilt

Allar Liivlaid (9.a) saavutas geograafia vabariiklikul olümpiaadil teise koha ja on kutsutud osalema Klaipedasse Balti geograafia olümpiaadile.

Edukas koostööprojekt

2. mail lõpetasid mitmed Tallinna Kristiine Gümnaasiumi 11. klassi õpilased ja õpetajad Tallinna Haridusameti ja Tallinna Ülikooli koostööprojekt, mille raames said gümnaasiumi õpilased omale kaasjuhendaja ülikoolist. Läbi õppeaasta osalesid õpilased seminarides ja suhtlesid ülikoolipoolsete kaasjuhendajatega saavutades nii mitmekülgsemad ja põhjalikumas uurimistööd. Õpetajad osalesid paralleelselt uurimistööde juhendajate kursusel, kust endile uusi teadmisi kõrva taha pandi.

Osalesid Anett Saare, Loren Mendes, Venno Leidorp ja Kai-Liisel Tammeväli. Õpetajatest Anu Rannus, Piret Vahtra, Elo Orav, Jana Kosk, Reet Loit ja Gerda Peets.

Kiidame kõiki osapooli aktiivse osalemise ja õnnestunud projekti eest!

MÕK

Koostööprojekt “Kolleegilt kolleegile” Ristiku Põhikooli õpetajatega toimub 24.aprillist kuni 04.maini.

Eesmärk on külastada teises koolis erinevaid ainetunde ja õppida kolleegide kogemustest.

Tallinna Kristiine Gümnaasiumi õpetajad on pakkunud väga suures mahus avatud tunde nii digivaldkonnas, kui ka lõimingute osas.

Nutikuu

“Nutivõimaluste süsteemne arendamine alushariduses ja I kooliastmes”.

25. aprillil kohtusid Tallinna Kristiine Gümnaasiumi õpetajad  Kullatera, Linnupesa, Haraka Kristiine ja Tihase lasteaedade õpetajad.

Kohtumise eesmärgiks oli kooskõlastada laste infotehnoloogia alane õpetus nii lasteaias kui ka algklassides.

E 30.10 pärast kolmandat ja neljandat tundi vahetunnikino
K 01.11 pärast kolmandat tundi 5.-7. klassi mälumäng