7.c klass Lennusadama projektitunnis " Kiirteed ookeanis"

Lennusadama projektitunnis "Kiirteed ookeanis" sai 7.c klass teada, kuidas orienteeruti merel enne tänapäevaseid navigatsioonivahendeid. Tutvuti väliekspeditsiooni laevaga Valvas. Praktilises õppetunnis tehti katseid vee tiheduse määramiseks, tutvuti hoovuste tekke ja nende mõjuga Euroopa kliimale Golfi hoovuse näitel.
Õpilasi saatis õpetaja Piret Vahtra

Pakume tööd vahvatele õpetajatele

Seoses õpilaste arvu pideva suurenemisega ootavad Tallinna Kristiine Gümnaasiumi toredad õpilased ja sõbralik kollektiivi tööle uusi vahvaid inimesi.

Vahvas meeskonnas on suurte kogemustega toetavad kolleegid valmis toetama ka noori, kes on alles alustamas õpetajatööd.

Meil töötavad ja samaaegselt omandavad kõrgharidust mitmed noored õpetajad, sest võimaldame neile paindliku töögraafiku ja mentori.

Kuna meie kool on ka ülikoolide praktikakool ja meil on suurepärased õpetajad, siis on võimalus koolis läbida ka praktika.

Täiendava info leiad SIIT

Kergliikuri õpitoad 26. mail

Palun anna osalemissoovist teada klassijuhatajale või huvijuhile! Kiirusta! Kokku saab mõlemas grupis osaleda ainult 10 õpilast!

LEGO Education SPIKE Prime tutvustav koolitus Tallinna Kristiine Gümnaasiumis

21. aprillil külastasid meie kooli Roboakadeemiat Tallinna linna koolide õpetajad ja õpilased. Meie kooli robootika huviringi juhendajad tutvustasid külalistele lähemalt LEGO Education SPIKE Prime komplekti. Õpetajad ja õpilased said usinalt komplektiga ehitada ja programmeerida. Õpetajatega sai arutatud erinevaid LEGO SPIKE lõimingu võimalusi, mida ainetundides rakendada. Huvitav LEGO SPIKE komplekt pani õpilaste silmad särama!

7.c klass ringkäigul apteeker Melchioriga seotud paikades Tallinna vanalinnas

22. aprillil toimus kirjanduse ja ajaloo lõimitud õppepäev. Eelnevalt tutvusid õpilased Indrek Hargla loominguga, filmiõpetuse põhimõistetega, tegid ettekandeid ja esitlusi apteeker Melchioriga seotud paikade kohta keskaegses Tallinnas. Sõpruse kinos toimus filmi "Apteeker Melchior" ühisvaatamine põhikooli vanemale astmele ja 10. klassile. Filmiseansile eelnesid või järgnesid ringkäigud vanalinnas.

20.06.2022 Põhikooli lõpuaktus - algab kell 14.00
21.06.2022 Gümnaasiumi lõpuaktus - algab kell 14.00