Eelkooli lõpetamine ja kooli tutvustamine

Kolmapäeval, 25.märts 2020, toimub 2019/2020 õppeaasta eelkooli lõpetamine kell 16.25-18.00

Päevakava:

Lapsevanematele

16.30-17.00 Koolikorralduse tutvustus.   direktor Tiina Pall; õppealajuhataja Anu Rannus

17.00-17.15 Eelkooli kokkuvõte. õpetajad Mare Pukk ja Reet Loit

17.15-17.30 Eelkooli õpilaste esinemine. õp. Merlin Jalajas

17.30-18.00 Kooliruumidega tutvumine.

Eelkooli õpilased

Eelkooli tunnid toimuvad 16.25-17.15​

Esinemine Kristiine Tegevuskeskuses

21.veebruaril käisid meie kooli õpilased esinemas Kristiine Tegevuskeskuse eakate päevakeskuses. Eesti Vabariigi aastapäevale pühendatud kontserdil esinesid solistid, luuletuste lugejad ning lastekoor.

Koolikorraldus vaheajal

Koolimaja suletud 24.02-28.02.2020. Probleemide korral palun kirjutage aadressile kristiine@kristiine.edu.ee

Tervitus kooliperele Ukraina 48. koolist

Accept the sincerest congratulations on the Independence Day from the whole teacher staff of Lviv Secondary School 48 and me personally.

We wish you good health, happiness, well-being, home comfort and optimism, confidence in the future.

Let your important work for the benefit of the motherland and Estonian people be always inspired and give you joy and pleasure.

All the challenges your country has faced over the years made you stronger and now you are celebrating your achievements. Estonia serves as an example for others for its unwavering support to Ukraine! All the Ukrainian people are proud for the assistance and friendship Estonia gives to our country!

Our best wishing of success, peace and prosperity.

Happy Independence Day!

Elagu Eesti!

Vabariigi aastapäeva aktused

21.veebruaril tähistasime koolis Eesti Vabariigi aastapäeva. Kõik klassid osalesid sellel päeval pidulikul Eesti Vabariigi aastapäevale pühendatud aktusel. Aktustel esinesid koorid, solistid, pillimängijad, luuletuste lugejad ning ka rahvatantsijad.

Aitäh kõigile esinejatele ja õpetajatele, kes aitasid aktuste õnnestumisele kaasa!

Pilte Eesti Vabariigi aastapäeva aktustest leiab SIIT

Meeleolukat Eesti Vabariigi 102. aastapäeva!

Seoses viiruse levikuga on kõik sündmused hetkel edasi lükatud.