Emadepäeva tervitusvideo

Tervitus kooliperele peagi saabuva emadepäeva puhul!

Emadepäeva kunstinäitus

"Laste kunst Kristiine Gümnaasiumis" Facebooki lehel on üleval meie kooli 5. , 6. ja 7.klasside emadepäeva näitus.

Näitusega saab tutvuda SIIN

Tööpakkumised

Seoses õpilaste arvu pideva suurenemisega ootavad Tallinna Kristiine Gümnaasiumi toredad õpilased ja sõbralik kollektiivi tööle uusi vahvaid inimesi.

Täpsema info leiad SIIT

Vastuvõtt gümnaasiumi 10. klassi 2020/2021

Tallinna Kristiine Gümnaasiumi avatavasse 10 . kassi toimuvad vastuvõtukatsed e-testina.

E-testid toimuvad 18.05.2020

Eksamitele registreeritakse õpilased, kes on 30. aprilliks edastatnud elektrooniline väljavõte oma 9. klassi õpitulemustest.

E-testid koosnevad matemaatika ja eesti keele ainetestidest ning nende tegemiseks on aega kaks astronoomilist tundi.

Testid sooritatakse kodus, Eksamite infosüsteemis EIS https://eis.ekk.edu.ee/.

Testi sooritamiseks on vajalik internetiühendusega laua- või sülearvuti.

Tahvelarvuti või nutitelefon testi lahendamiseks ei sobi

Umbes nädal enne katsete päeva saab kandidaat tutvuda selleks otstarbeks EISi loodava ja mais avalikustatava näidistestiga.

Järelkatseid ei toimu.

E-testide tulemustega tutvub kõigepealt kool, seejärel on sooritajal võimalik tulemusega tutvuda.

Täpsema info katsete ja vastuvõtu kohta leiad SIIT

Õnnitlused!

Vabariikliku majandusolümpiaadi lõpp-protokolli tulemuste põhjal on Tallinna Kristiine Gümnaasiumi õpilased esimese viie parima hulgas.

Õnne Aleksander, Artur ja õpetaja Henton Figueroa.

Tubli töö!