Eelkool 2020/2021 õppeaastal

Eelkool alustab tööd 10.maist. Õppetöö hakkab toimuma kaks korda nädalas esmaspäeviti ja kolmapäeviti kell 16.25-18.05.

Täpsema info leiad SIIT

Lapiteki konkurss

Meie kooli 7. ja 8.klassi õpilased valmistasid kunstitunni raames oma klassi lapiteki.
Lapitekkidega saab tutvuda ja oma lemmiku poolt hääletada SIIN

Vendade Liivide etluskonkurss

9.aprillil toimus XXXIII Juhan ja Jakob Liivile pühendatud koolinoorte etluskonkursi Tallinna eelvoor.
Žürii otsusega sai laureaadi tiitli ja pääsme lõppvooru 7.klassi õpilane Elisabeth Allas, juhendaja Helmi Kelle.

PALJU ÕNNE JA EDU LÕPPVOORUS!

Noor Tegija visuaalikonkurss

12.klassi õpilane Rasmus Lukas saavutas Noor Tegija visuaalikonkursil võidu!
Tallinna Haridusameti korraldatud visuaalikonkursi eesmärgiks oli leida värske ja äge visuaal Noor Tegija Instagrami ja Facebooki kanalitele.

PALJU ÕNNE!

Ita Ever - 90

Täna tähistab oma 90.juubelit Eesti üks armastatuim näitleja ja meie kooli vilistlane Ita Ever.

Kooli 85.juubeli trükises kirjutas toonane 10.klassi õpilane Ita Everi kooliteest, millega on võimalik tutvuda SIIN.
4.keskkooli tüdrukutest on teinud loo Eero Epner, mida saab kuulata SIIT. Üks seitsmest sõbrannast ongi täna tuntud näitleja Ita Ever.

SOOVIME KOGU KOOLIPERE POOLT ITA EVERILE PALJU ÕNNE JA TERVIST!

Erasmus+ projektid