Lugemistund Sääse raamatukogus

18.märtsil oli 5.b klass külaliseks Sääse raamatukogus. Külastus oli tänuks eduka osalemise eest Tallinna Keskraamatukogu lugemisprogrammis. Meie kooli 5.b klass oli Sääse piirkonna aktiivseim lugeja nii võistulugemise esimeses voorus kui ka aasta kokkuvõttes.

Sääse raamatukogu juhataja Piret Heinsaar tutvustas eakohast uudiskirjandust, õpetas kasutama raamatukogu teabekataloogi ESTER, näitas, kuidas laenutada e-raamatuid.

Rühmatöös pidid õpilased ette valmistama raamatute tutvustused. Selleks tuli kasutada teoste sisukokkuvõtteid, autori teksti kui ka leida arvutist vastav treiler. Kõik rühmad said esitlustega hästi hakkama.

Saime kaasa lugemiseks soovitatud raamatute nimekirja ja lapsevanema nõusoleku ankeedi, mis tuleb igal õpilasel esitada enne raamatukogu lugejaks registreerimist.
Sääse raamatukogu ootab lugema kõiki meie kooli õpilasi.

Loovtööde näitus

Korvpallipoiste suur võit

Meie gümnaasiumi noormehed saavutasid Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel korvpallis kolmanda koha, mis on viimase 25 aasta parim saavutus! Seni oli TKG parimaks tulemuseks koht kuue hulgas.

Koosseisu kuulusid:

Ken Erik Kalme
Ragnar Kramm
Aron Liiva
Kristjan Paloots
Reijo Põllu
Ragnar Pruuns
Stiven Vatin
Daniel Krevald
Aleksander Jänes
Creiton Kojalo
Mihkel Nõel
Markus Veerme

Palju õnne!

Särav tulemus sportakrobaatikas

Sirelin Mihkelson (9.b) võitis AkroKarika võistlustel sportakrobaatikas juuniorklassi 11-16 aastaste vanuseklassis I koha.

Edukad lugemisprogrammis „Loeme valmis oma raamatu“

Meie kool I ja II kooliastme õpilased on aktiivsed osalejad Tallinna Keskraamatukogu ja koolide ühises lugemisprogrammis, mis võimaldab õpilasel vabalt valida tunnivälist lugemisvara ja oma arvamuse loetu kohta vormistada lugemislehel.

Täna said 7.b klassi õpilased tunnustuseks lugemisaktiivsuse eest võistulugemise programmi esimeses etapis Sääse raamatukogult rinnamärgid „Tubli lugeja!“

Jätkuvat lugemislusti kõigile!

N 24.05 pärast kolmandat tundi nutimitmevõistlus 4.-6. klassile