Tublid tulemused kergejõustikus

Kirsika Laide 3c - 3.koht 60 m jooks

Mikk Laarmaa 3a - 3. koht 60 m jooks, 3. koht kaugushüpe

4. klass
1. koht pendelteatejooks - Hanna Mia Lehesaar 4a, Marleen Hulkko 4a, Joanna Loss 4b, Karoliina Ljadov 4c, Cassandra Järv 4c, Mark Hendrik Kukk 4a, Kaur Kann 4a, Andry Vichterstein 4c, Andreas Birk 4c

Hanna Mia Lehesaar 4a - 1. koht 60 m jooks
Anni Torop 4b - 3. koht kaugushüpe
Mark Hendrik Kukk 4a - 3. koht 60 m jooks

5. klass
2. koht pendelteatejooks - Karin Missik 5a, Marian Väli 5a, Mariette Koppel 5b, Laura Maria Lilleoks 5c, Carola Ranniku 5d, Hugo Mattias Arumägi 5a, Oskar Greg Veski 5b, Uku Pettai 5b, Lukas Jääger 5d

Tallinna Koolinoorte MV

Põhikool

Oliver Kruuspan 8b - 1. koht 100m jooks, 1. koht 110 m tõkkejooks

Ralph Kirsipuu 8b - 2. koht odavise
Robert Grintšuk 9b - 4. koht kuulitõuge

Gümnaasium

​Remys-Bert Ville 11b - 4. koht kõrgushüpe, 5. koht kuulitõuge

Õnnitleme!

Öökullide edukas esinemine rahvusvahelisel võistlusel

22.-25.mail toimus Türgis, Izmiri linnas robootikavõistlus „FIRST LEGO League Turkey Open International“, kuhu oli kutsutud Eestit esindama Tallinna Kristiine Gümnaasiumi robootikaring „Öökullid“. Robootikaringi liikmed pälvisid selle kutse tänu Eesti FIRST LEGO League sarjas saavutatud meistritiitlile.

Turkey Open International võistlus oli üks neljast selleaastasest suurvõistlusest, võistlusel osales enam kui 80 meeskonda 42 riigist. Neljal võistluspäeval tuli meeskondadel rinda pista robotimängus, tutvustada kohtunikele oma hooajateemalist uurimisprojekti ja innovaatilist lahendust. Lisaks dekoreerisid ka kõik meeskonnad oma võistlusboksi kõikvõimalike dekoratsioonidega ning vahetasid omavahel teadmisi ja kogemusi elust olust ja robootikast.
Puudu ei tulnud ka tantsust ja trallist, sest iga võistluspäev lõppes meeleoluka ühistegevusega.

Meeskonna „Öökullid“ robotimängu tulemus jäi sel korral Euroopa keskmistega ühele pulgale, kuid hoolimata pikkadest ja väsitavatest võistluspäevadest ning tagasihoidlikust tulemusest tundsid meeskonnaliikmed suurt rõõmu võistlusel osalemise pärast ja poiste endi hinnangul said nad kaasa suure hulga uusi teadmisi ja kogemusi. Eelpoolmainitut plaanitakse uuel hooajal ka kõikide teiste robootikahuvilistega jagada- just teadmiste jagamine on olnud ka meeskonna eelneva hooaja suurimaks märksõnaks, sest läbi hooaja on pöidlahoidjaid hoitud oma tegemistega kursis Facebooki fännilehe kaudu. Lisaks fännilehel postituste tegemisele alustasid Öökullid ka õppevideote valmistamisega, mille käigus jagati oma teadmisi ja kogemusi teistega- kindlasti soovitakse õppevideote sarjaga oma Youtube kanalil jätkata ka uuel hooajal.

Suurvõistluse lõppakord oli aga meeskonna üllatuslik. Nimelt omistati meeskonna juhendajale- Lauri „Öökullipapa“ Vilibertile Coach/Mentor Awardi tähistav auhinnakarikas. Tegemist on FIRST LEGO League suurvõistlustel juhendajale või mentorile omistatava karikaga pikaajalise ja sihikindla töö eest robootikavaldkonna edendamisel. Palju õnne nii meeskonnala kui ka juhendajale tubli tulemuse puhul!

10. klassi dokumentide vastuvõtt 19. - 28. juuni 2019

1. Otsus õpilaskandidaadi vastuvõtmise/mittevastuvõtmise kohta tehakse õpilasele või vanemale teatavaks hiljemalt 31. maiks ja selle alusel koostatakse 10. klasside eelnimekirjad.
  2. Kui eelnimekirjas olev õpilane ei ole toonud 28. juuniks taotlust ja nõutavaid dokumente, kustutatakse ta eelnimekirjast ja koolil on õigus pakkuda õpilaskohta pingereas järgnevale õpilaskandidaadile.
  3. Digitaalselt allkirjastatud taotlus 10. klassi vastuvõtuks saadetakse kooli meiliaadressile hiljemalt 29. juuniks.
  4. Lisaks taotlusele esitab õpilaskandidaat järgmised dokumendid hiljemalt 29. juuniks:
  • Kooli meiliaadressile digitaalselt allkirjastatud taotlus (vorm kooli kodulehel).
  • Sisseastuja isikut tõendava dokumendi (selle puudumisel sünnitunnistuse või tõendi) ametlikult kinnitatud ärakirja või väljavõtte;
  • Ametlikult kinnitatud väljavõte õpilase tervisekaardist selle olemasolul;
  • Sisseastuja põhiharidust tõendava dokumendi originaal või välisriigi haridustaseme omandamist tõendava dokumendi originaal
    • põhikooli lõputunnistus;
    • Ametlikult kinnitatud väljavõte õpilase tervisekaardist selle olemasolul
  1. Dokumentide alusel registreerib kool õpilase eKooli nimekirja.
  2. Õpilane saab olla ainult ühe kooli nimekirjas. Juhul kui õpilane soovib kooli vahetada, teatab ta oma soovist koolile kirjalikult. Kool arvab taotluse alusel õpilase nimekirjast välja.
  3. Juhendi esmase e-õpilaspileti tellimiseks leiate SIIT.

Koolimaja on avatud:

19.06.2019 - 20.06.2019    kell 09:00 - 15:00

21.06.2019                         kell 09:00 - 12:00

25.06.2019 - 27.06.2019    kell 09:00 - 13:00

28.06.2019                         kell 09:00 - 12:00

Tallinn tänas eesti keele õpetajaid

Emakeele aasta puhul olid eesti keele õpetajad palutud 20.mail vastuvõtule Laululava klaassaali, kus neid tänati selle eest , et nad on vabatahtlikult võtnud suurema vastutuse meie keele ja kultuuri säilimise eest.

Risto Joosti dirigeerimisel esitati klassikalist muusikat, meeleolu lisasid Lenna ja Ivo Linna etteasted.

Kõige suurema tähelepanu osaliseks said viis õpetajat, kes olid eesti keelt õpetanud viiskümmend aastat. Nende hulgas oli ka meie kooli lugupeetud ja armastatud eesti keele õpetaja Helmi Kelle.

Palju õnne Sulle, Helmi!

Kohvikutepäev

15.10 Ettelugemisvõistluse koolivoor -
igast klassist on eelnevalt valitud 2 õpilast, kes sellel päeval loevad teistele õpilastele.