Anet Koskeli tennisehooaeg oli edukas

Mai viimastel päevadel toimus Kadriorus rahvusvaheline noorteturniir Estonian Junior Open. Seal jõudsin üksikmängus finaali ja võitsin paarismängu turniiri

Juulis toimusid Kalevi tenniseväljakutel Eesti täiskasvanute meistrivõistlused. Tulin koos Helena Narmontiga Eesti täiskasvanute meistriks paarismängus. Üksikmängus jõudsin poolfinaali.

Seejärel lendasin rahvusvahelisele Junior ITF turniirile Poola, Poznanisse. Seal õnnestus mul väga rasketes tingimustes võita 2 mängu ja jõuda veerandfinaali, kus kaotasin turniiril teisena paigutatud tšehhi mängijale.

Augusti alguses toimusid Eesti Noorte Meistrivõistlused, kus võitsin 5 medalit – neli kulda ja ühe hõbeda. Minu saavutuseks oli:

Eesti noorte meister üksikmängus vanuserühmas 16
Eesti noorte meister segapaarismängus vanuserühmas 16 ja teine koht paarismängus
Eesti noorte meister üksikmängus vanuserühmas 18
Eesti noorte meister paarismängus vanuserühmas 18

Pärast meistrivõistlusi toimusid veel Klubide karikavõistluste finaalid. Olin osalenud aasta jooksul kõigil kolmel etapil settigi kaotamata. Saavutasime oma klubiga (Tallink City Spordiklubi) kindla esikoha.

Aasta koostööpartnerid

(Fotol Epp Korp ja Karel Korp)

Õpetajate päeval tunnustas Tallinna Kristiine Gümnaasium parimaid koostööpartnereid.

Koostööpartner 2018

Disainikorp OÜ

Pajunes OÜ

Käesoleval aastal tunnustatud koostööpartnerid on teinud kooliga koostööd alates 2002. aastast. OÜ Pajunes on valmistanud kooli koridoridesse ja ruumidesse mööblit. Pidevalt on olnud vaja olemasolevat mööblit parandada.

Alati, kui koolil on mure kas rattahoidjate paigaldamisega või kiirete keevitustöödega, on kooli vilistlane Mart Pajuste kiirelt tegutsenud.

Kooli kapitaalremondi käigus 2008. aastal selgus, et kooli ruumidesse olid planeeritud materjalid ja värvid, mis mitte kuidagi ei oleks muutnud koolimaja mõnusaks ja lastesõbralikuks. Suured vaidlused lõppesid sellega, et Disainikorp OÜ ja kooli vilistlane Epp Korp said õiguse teha koolile sisekujunduse. Järgnevatel aastatel on kujundatud  meie kooli oma tunnistus, kooli koduleht, kaasajastatud logoga kooli lipp. Uuenes ka kooli siseinterjöör.  Karel Korbi suurepärased pildid muudavad kooli koridorid meeleolukaks ja eriilmeliseks.

Külalised Rumeeniast

9.oktoobril külastas meie kooli 41 liikmeline haridustöötajate delegatsioon Rumeeniast. Eesti hariduskorraldus ja tunnikülastused pakkusid palju üllatusi ning andsid külalistele mõtlemisainet.  Külaliste sõnul olid lapsed suhtlemisaltid ja nende silmad särasid, mis näitavat, et nad on õnnelikud.

Õnnitleme!

Külalised Jaapanist

Eesti haridus pakub huvi külalistele kogu maailmast.
5.septembril külastas Tokio, Shibuya linnaosavalitsuse delegatsioon meie kooli.
Külalised olid eelkõige huvitatud IT vahendite kasutamisest õppetöös.

T 22.01 kell 16.00 8.-12. klassi luulekohvik
N 24.01 kell 14.35 8.-10. klassi maleturniir (ruumis 323)
R 25.01 pärast teist tundi ÕE koosolek
R 25.01 pärast neljandat ja viiendat tundi vahetunnidisko