Kooli kunstilehekülg

Tallinna Kristiine Gümnaasiumi õpilaste kunstitegevusega on ennast võimalik kursis hoida SELLE lehekülje vahendusel.

Eelkooli lõpetamine 2018/2019 õppeaastal

Kolmapäeval, 17.aprillil toimub eelkooli lõpetamine

16.25-17.00 on lastel  üks tund

16.25-17.00 on aulas lapsevanematele info edastamine:

* kokkuvõte  eelkooli aastast (eelkooliõpetajad)

*1.klassi vastuvõtt  (õppealajuhataja Anu Rannus)

17.00 eelkooli laste esinemine

17.15 soovijatele kooliruumidega tutvumine​

KRÕF pakkus näitlemislusti 2.b klassi õpilastele

30. märtsil 2019 toimus Tallinna Ühisgümnaasiumis pealinna algklasside õpilaste XII Kooli Rõõmu ja Õnne festival „KRÕF“, kus lavale astus ligi 300 õpilast 15 koolist.
Festivalil näitetruppe paremusjärjestusse ei pandud. Aukirjadega tunnustati kõiki kollektiive ja toodi välja nende tugevad küljed. Iga esineja sai mälestuseks KRÕF-i logoga meene ja maiustuse. Anti välja etenduste eripreemiad.

Meie kooli 2.b klassi õpilaste poolt esitatud näidend Alf Preiseni järgi „Kitsetall, kes oskas lugeda kümneni“ pälvis eripreemia rõõmsameelse ja nakatava esitluse ning imeliste kostüümide eest. Kingituseks saime Jaak Juske kirjutatud raamatu „ Eesti kummituslood“.

2.B klassi etlejaid juhendas õpetaja Mare Pukk ja klaveril saatis laulude muusika autor Merlin Jalajas.

Suured tänud kõikidele lastele lõbusa ja julge esinemise eest. Aitäh vanematele kaasaelamise ja toetuse eest!

Kristiine gümnaasium võõrustas nutisportlasi

22. märtsil toimus meie koolis Nutispordi Tallinna piirkonna finaal. Finaali pääses 87 õpilast. Esindatud oli 14 Tallinna kooli. Meie koolist sai finaali 6 õpilast: Anders Raestik (3. c), Mariette Koppel (5.b), Jaagup Tõrs(5.a) ja Kaspar Meos (5.a,) Hugo Kaiv (8.a) ja Oskar Kask (12. b).

Meie kooli õpilased olid kõik väga tublid, aga eraldi vajab ära märkimist Jaagup Tõrs, kes saavutas kõrge 3. koha.

Võitluse korraldamisele aitasid kaasa 10.b klassi õpilased.

Vendade Liivide etluskonkursi koolivoor

XXXI vendade Liivide etluskonkursi klassivoorude parimad võrdlesid oma esinemisoskust koolivoorus 26.märtsil.

5.-8.klassid lugesid vabalt valitud Juhan või Jakob Liivi luuletuse. Vanemad klassid esitasid proosapala Juhan Liivi luuleauhinnaga pärjatud autorite loomingust. Nauditav oli aastast aastasse püsiv õpilaste luulehuvi ja ajas kasvas esinemisoskus. Gümnasistid pakkusid kirjanduslikku elamust sisukate tekstide ja nende meisterliku esitusega.

Vendade Liivide etluskonkursi linnavoorus 15.aprillil esindavad meie kooli
Oliver Kruuspan (8.b klass), Killu Issak (10.klas) ja Angelina Dolgopolaja (11.klass).

E 27.05 abituuriumi tutipäev
T 28.05 kell 12.50 abituuriumi viimase koolikella aktus