logo logo tallinna kristiine gümnaasium

URBACT II projekt „Lapsevanemate kaasamine koolist väljalangemise ennetamiseks – PREVENT“

Tallinna Kristiine Gümnaasiumil on hea meel teavitada, et oleme liitunud projektiga

Lapsevanemate kaasamine koolist väljalangemise ennetamiseks – PREVENT

Projekti eesmärk on teadmiste omandamine ja kogemuste jagamine seoses lapsevanemate kaasamisega koolist väljalangemise ennetamisel ning saadud vajalike heade kogemuste rakendamine.

Projekti tegevused:

1. Projekti töörühma (URBACT Local Support Group) loomine ja seminarid, mille käigus analüüsitakse hea praktika näiteid seoses lapsevanemate kaasamisega koolist väljalangemise ennetamisel
  2. Partnerlinnade vahelised seminarid ja õppevisiidid
  3. Hea praktika kogumiku ja tegevuskava koostamine iga partnerlinna tasandil projekti teemaga seotud kestlike lahenduste pakkumiseks. Projekti sisu tutvustamine sihtgruppidele.

Projekti koduleht asub SIIN

Tutvu ka projekti tutvustava videoga:

Edukad tumemused võimlemises

Õnnitleme Tallinna Kristiine Gümnaasiumi 6B klassi õpilast Anastasia Gorbunovat, kes saavutas Itaalias, Verbania linnas toimunud iluvõimlemisvõistlusel Altair Cup 2015, teise koha! Anastasia esindas Eestit Tip-Top klubi kaudu.
Palju õnne!

Kristiine gümnaasium on heade õpioskustega kool

11. aprillil 2015  Tallinna Reaalkoolis toimunud 5. klasside Tallinna piirkonnavooru õpioskuste võistlusel saavutasid Kristiine gümnaasiumi võistkond koosseisus: Felix Oliver Kuuse, Regiita Müür, Mia Erika Peterson, Pilleriin Raidma ja Kristina Suumann tubli 7. koha.

Õpilasi saatis õp Kristel Jürgenson.

Kristiine gümnaasiumi etlejaid saatis edu

13. aprillil toimus Eesti Lastekirjanduse Keskuses XXVII Juhan ja Jakob Liivile pühendatud koolinoorte etluskonkursi Tallinna eelvoor. Kristiine gümnaasiumi esindasid edukalt Liisbeth Kala, Christine Gabriela Kiipus ja Grete Paiste.

Žürii koosseisus: luuletaja Triin Soomets, lastekirjanik Ilmar Tomusk ja ajakirja Hea Laps toimetaja Anna-Magdaleena Kangro valisid välja kolm laureaati ning eripreemia saaja.

Laureaadid

• Laura Jaansen- Gustav Adolfi Gümnaasium, 10.kl juh Katre Pelisaar;
• Liisbeth Kala- Tallinna Kristiine Gümnaasium, 12.kl juh Helmi Kelle;
• Anna-Maria- RüütmannTallinna Inglise Kolledž, 9.kl  juh Karin Muller.

Eripreemia
• Sofi Karnetski-Lasnamäe Gümnaasium, 3.kl juh Margarita Klimova

Au esindada Tallinna linna  18. aprillil Alatskivil Liivi Muuseumis toimuvas vabariiklikus voorus on teiste laureaatide hulgas ka meie kooli abituriendil Liisbeth Kalal. Palju õnne talle senise võiduka esinemise puhul ja edu lõppvoorus!

Eelkooli lõpetamine

Eelkooli lõpetamine toimub kolmapäeval, 29.aprillil

Kell 17.30- 18.00 aulas lastevanemate infotund

·         Tagasiside eelkooli õpetajatelt laste õpitegevusest