EST ENG RUS

 


     


Tubli saavutus teatejooksus

Meie kooli põhikooli tüdrukud said Tallinna koolinoorte XLI spordimängude võistkondlike meistrivõistluste teatejooksus 43 kooli hulgast 8. koha!


Avatud koolisööklate nädal

Avatud koolisööklate nädal. Tulge koolitoitu sööma.

Aeg: 03.10-07.10.2022 kell 12.00-12.30 ja 13.00-13.30

05.10 toitlustust ei toimu (õpetajate päev)

Palun arvestada sellega, et söömiseks on aeg piiratud!

Koolilõuna hind 1.56

Koolitoitlustaja sooviks on Avatud koolisööklate nädala raames anda lastevanematele võimalus näha ja maitsta toiduvalikut, mida igapäevaselt lastele pakutakse ning kuidas on üleüldiselt korraldatud koolilõuna pakkumine. Lisaks koolitoiduga tutvumisele on see hea võimalus keset tööpäeva soodsalt täisväärtuslikku lõunasööki nautida.

Avatud koolisööklate nädala raames pakutakse lastevanematele täpselt samasugust toitu nagu igapäevaselt õpilastele.

Lõuna saab ette tellida ja tasuda veebilehelt www.toitkooli.ee

Veebilehelt tellides palun lisage lehel minu andmed uus laps. Uus laps lahtreid täites täitke enda (lapsevanema andmed) lahtrisse klass märkige avatud koolisööklad. Tellides valige toode õpetajate lõunasöök ja valige kalendrist kuupäevad millal soovite koolilõunat sööma tulla.


Sügisandide näitus

Sügis on vahva aeg, sest siis leiab aiast, põllult ja metsast maitsvaid ning ilusaid sügisande! Algklasside õpilased korraldasid neist toreda näituse, mida koolipere imetleda sai. Suur tänu korraldajatele ja osalejatele!


Asfaldi joonistusvõistlus "Tiivuliste kirjud kuued"

20. septembril oli meie kooli esine täis siginat-saginat, sest toimumas oli asfaldi joonistusvõistlus. Osalejad joonistasid suure innuga ning tulemus sai imekaunis!  

Žüriil oli küll raske otsust teha ning võistlus oli väga tasavägine, kuid järjestus kujunes selliseks:

I koha saavutas 8.c klassi võistkond "Kunstnikud". Võistkonda kuulusid Marii Maide, Mai Roosi, Katarina Maricic, Mia Kullerkupp.

II koha saavutas 8.a klassi võistkond "Linnujumal". Võistkonnaliikmed olid Amanda Rahuoja, Loore Lisete Aas, Lilly-Elisabeth Pungar ja Marleen Hulkko

III koha saavutas 6.a klassi võistkond "Kuuendikud". Joonistajad olid Jana Suvorova, Kirke Asik, Elis Mikk, Kristin Piirsalu

Palju õnne võitjatele ning suur tänu kõigile osalejatele!

Ürituse eestvedajad olid kunstiõpetaja Epp Korp ning huvijuht Tuuli Särekanno


Meie gümnaasiumi õpilase Marek-Adrian Mäsaki suurepärased sportlikud saavutused

9.b klassis õpib tubli spordipoiss Marek-Adrian Mäsak. 

Marek tegeleb JUDO’ga. Alates selle aasta algusest hakkas toimuma kiire areng, märtsikuus Eesti Meistrivõistlustel vanuseklassis U16 ta saavutas III koha.
Tema järgmised saavutused:
  • siis võitis enamuse Eesti judo karikasarja etappidest;
  • Mai/2022 Kyodai (LV Open) I koht;
  • Juuni/2022 karjääri tähtsaim pronks – Holland OPEN III koht (Hollandi lahtised meistrivõistlused), juba järgmises vanuseklassis U18 (kuigi Marek ise oli alles 14. aastane)
  • Laupäeval toimus Narvas judo 2022 a. karikasarja võitjate autasustamine, kus Marek sai oma vanuseklassis U16 absoluutkaalus kõrgeima I koha.                                Järgmised suured võistlused on Baltic Open (detsembri kuus) ja European CUP võistlused, mis toimuvad terve järgmise aasta jooksul ja kui kõik läheb plaanipäraselt, siis Marek saab esindada Eestit Noorte Olümpial (07/2023).


Tulevased sündmused:


01.12-15.12 Jõulumuusika vahetunnid
07.12 Liikumiskavade show 7.-12. klassile
13.12 Luutsina päeva tähistamine
15.12 Jõulukampsuni päev
18.12 Algklasside jõulupeod 9.00 ja 11.00
18.12 5.-6. klasside jõulupeod 13.00
20.12 7.-12. klasside jõulupeod; jõululaat

Rohkem infot: huvitegevus -> sündmuste kalenderLogi sisse

 

 

 

Tunniplaan

 

  

Klõpsa Padleti ikoonil ja

vaata näiteid IKT

kasutamisest koolitundides

 

"Aktiivne ja turvaline koolipäev"

 

 

Erasmus+ projektid

Kaasava hariduse põhimõtete rakendamise toetamine Tallinna koolides

Rohelise kooli programm on ülemaailmne ja selles osaleb ligi 60000 õppeasutust rohkem kui 72 maalt. Täpsemalt saab uurida FEE Eco-Schools Global kodulehelt. Programmi tegevusi koordineerib Eestis Tartu loodusmaja, liitunud õppeasutuste ja programmi kohta saab täpsemalt lugeda siit. Programm toob keskkonnahoidliku mõtteviisi õppeasutuse tegemistesse süsteemselt ja terviklikult, aidates lastel ja noortel kujuneda jätkusuutlikult mõtlevateks keskkonnateadlikeks inimesteks. Meie õppeasutus liitus programmiga aastal 2023.