1. klassi vastuvõtt 2018/2019 õppeaastaks

Lapsevanemad, kelle lapsed käisid meie kooli eelkoolis, on oodatud dokumente sisse andma:

23.mail 9.00-11.00

25.mail 9.00-10.00 ja 15.00-16.00

28.mail 8.00-9.00  ja  15.00-16.45

1. ja 7.juunil 15.00-16.00

11.; 13; 18. ja 19.juunil 9.00-10.00

õppealajuhataja kabinetis (2. korrus, ruum 213).

Lapsevanemad, kelle lapsed pole meie kooli eelkoolis käinud, on oodatud dokumente sisse andma koos lapsega. Vestluse ja dokumentide sisseandmiseks saab aega registreerida SIIN!

Lapsevanem või tema seaduslik esindaja esitab:

Kirjalik taotlus 1. klassi vastuvõtuks (vorm kooli kodulehel)
Lapse isikut tõendav dokument (sünnitunnistuse, passi või ID-kaardi koopia).
Tervisekaart (võib tuua ka septembris klassijuhataja kätte).
Koolivalmiduskaart (lasteaiast).
Digifoto (õpilaspiletile) saata kulli.kelder@kristiine.edu.ee (foto nimeks lapse isikukood, täpsem juhend foto nõuetele asub SIIN)
Kaasa võtta lapsevanema isikut tõendav dokument (seadusliku esindaja isikut tõendav dokument).
Dokumente võib saata ka digiallkirjastatult kristiine@kristiine.edu.ee

Kaasa võtta 2.35€ õpilaspäeviku ostmiseks!

Kohapeal koopiate tegemine 0,07 eurot lehekülg

Esmaspäeval on kohvikutepäev

Abituuriumi lõpuaktus

Tallinna Kristiine Gümnaasiumi 93. lennu lõpuaktus on kolmapäeval, 20. juunil kell 14.00 kooli aulas.

Iga lõpetaja saab kutse viiele inimesele, kellele on garanteeritud saalis istekoht.

Palume lõpetajatel oma lähedastega kutsete jaotamine eelnevalt läbi arutada.

Aulasse sisenemine algab kell 13:40.

Ülejäänud külalised saavad jälgida aktuse kulgu helis ja pildis koolimaja koridorides paiknevatest teleritest.

Põhikooli lõpuaktus

Tallinna Kristiine Gümnaasiumi põhikooli lõpuaktus on teisipäeval, 19. juunil kell 14.00 kooli aulas.

Iga lõpetaja saab kutse kahele inimesele, kellele on garanteeritud saalis istekoht.

Palume lõpetajatel oma lähedastega kutsete jaotamine eelnevalt läbi arutada.

Aulasse sisenemine algab kell 13:40.

Karjäärinõustamise päevad 8. klassidele

Sellel nädalal toimuvad meie kooli 8. klassidel karjäärinõustamise päevad. Esmalt viisid Rajaleidja karjääriteenistuse spetsialistid läbi sissejuhatava loengu, milles arutati, mis on karjäär ja millised on 9.klassi lõpetamise järel noorte õppimisvõimalused. Loengul ergutati lapsi erinevate koolide kohta lisainfot otsima, et teha põhikooli lõpetamise järel teadlikke valikuid. Järgnevatel päevadel toimuvad õpilaste individuaalsed nõustamised. Lisainfot leiad siit

24.09- 28.09 Liikumisnädal
27.09-28.09 Rebaste ristimine