QR-koodi jaht

Sellest nädalast on õpilastele koolimajja ja -hoovi üles pandud QR-koodidega orienteerumise mäng.
Mängu eesmärgiks on skanneerida QR-kood ning sealt saadud vihje põhjal leida üles järgmise QR-koodi asukoht. Mängu saab mängida nii üksi kui ka meeskonnaga.
Head jahtimist!

Vikerkaar-2020

Meie kooli õpilased Adele Niinas ja Katariina Lipp osutusid maali- ja tarbekunsti konkursi "Vikerkaar-2020" võitjateks. Konkursi teemaks oli "Meie linna tänavad". Kokku osales sellel aastal konkursil umbes 200 tööd.

Adele Niinas - graafika
Katariina Lipp - installatsioon (eriauhind)

Ära märgiti ka meie kooli õpilased Sofie Tiffin ja Berit Britt Värbu.

Täname juhendajaid, Epp Korpi ja Liis Tarast!

Palju õnne!

Kehalise kasvatuse välitunnid

25.01.2021 - 26.03.2021

HINDAMISE KORD
Õpilane peab selle perioodi jooksul käima vähemalt 4x välitunnis. Juhul, kui õpilane ei saa tervislikel või mõnel muul põhjusel tundides osaleda, tuleb õpetajat sellest teavitada ning õpilane sooritab seejärel kirjaliku töö antud sporidala kohta.

CURLING (Tondiraba jäähall, Varraku 14): Arti Lindvest ja Margus Luik 9.-11.kl. Pileti hind 5€ (arvestuslikult 2 tundi).

UISTUTAMINE (Harju tänaval): Angela Taro ja Raina Luhakooder esmaspäeviti ja neljapäeviti 6.-11.kl. Laenutus 3€, isiklike uiskudega tasuta. Uistutundidel on kindel graafik.

SUUSATAMINE (Nõmme Spordikeskus, Külmallika 15a): Arti Lindvest ja Margus Luik 6.-11kl.
teisipäeviti 15.00, 15.30, 16.00 - tundide algusajad
kolmapäeviti 15.00, 15.30, 16.00 - tundide algusajad
Suusalaenutus 2.50€, enda suuskadega tasuta.

Täpsem info uisutamise ja curlingu kohta edastatakse klassiti e-kooli ja kajastatakse kehalise kasvatuse stendil.

Tallinna spordisõbralik õpetaja

"Tallinna aasta spordisõbralik õpetaja 2020" tunnustuse sai meie kooli õpetaja Raina Luhakooder! Palju õnne!

Lõppenud aasta novembris kuulutas Tallinna Haridusamet esmakordselt välja konkursi "Tallinna aasta spordisõbralik õpetaja 2020", mille eesmärk on tunnustada Tallinna üldhariduskoolide õpetajate tööd õpilaste igakülgse kehalise ja vaimse arengu toetamisel. Aasta spordisõbraliku õpetaja kandidaate iseloomustab oskus õpilastele kehalise kasvatuse aine arusaadavaks teha ning aine vastu huvi äratada, pakkudes õppekavaväliseid tegevusi ja rakendades oma tunnis muutunud õpikäsituse põhimõtteid.

Eelkool 2020/2021 õppeaastal

Seoses COVID-19 levikuga ja Tallinna linnas kehtestatud piirangutega oleme kahjuks sunnitud eelkooli alguse edasi lükkama.

Loodame pakkuda turvalist eelkooli teenust aprill-mai 2021

Täpsem info on leitav kooli kodulehel märts 2021