Toimus Koidulauliku konkursi koolivoor

20.novembril toimus Koidulauliku konkursi koolivoor, kus klasside parimad deklamaatorid esitasid Lydia Koidula ja Kristiina Ehini luulet.

Täname kõiki etlejaid luuleelamuse eest.

Soovime edu luulekonkursi Tallinna linnavoorus , mis toimub 29.novembril.

Nooremas vanuserühmas esindavad meie kooli

Elisabeth Allas 5.b ja Maribel Vääna 9.a klassist.

Gümnaasiumi au kaitsevad

Eva-Lotta Kutser 10. ja Oskar Kask 12.klassist.

Palju õnne, Oskar!

Abiturient Oskar Kask pälvis 15.novembril Tallinna Lastekaitse Ühingu ja Rootsi sotsiaalfondi B.O.B. tänukirja ja stipendiumi.

Õpilastoetus “Hooliv kaaslane” antakse abivalmis, töökale ,vastutustundlikule ja väärika käitumisega õpilasele esitatud nominentide hulgast.
Kaaslaste silmis on Oskar tõusnud nähtamatuks liidriks, kellele võib alati loota, kui on vaja võtta vastutus või täita ülesanne, mis teistele kiires elutempos üleliigsena tundub. Õppetöös tagavad Oskarile head ja väga head tulemused järjekindlus, põhjalikkus ja töökus.

Oskar on väga hea deklamaatorina korduvalt esinenud konkurssidel ja luulekohvikus.Oskar on lõpetanud akordioni eriala Nõmme Muusikakoolis, esinenud kooli üritustel, riigikogus, televisioonis ja osalenud vabariiklikus programmis „Igale lapsele oma pill”. Kiidusõnu pälvis Oskari väga põhjalik uurimistöö .Viimasel koolivaheajal osales ta keelehuvilisena Eesti Emakeele Seltsi vabariiklikus keelelaagris Väike-Maarjas.

Oskar on oma hoolivusega meile kõigile eeskujuks.

Vaba Lava

Üheksandikud külastasid raamatukogusid

Üheksandal ja kümnendal oktoobril külastas meie kooli 9.b klass Kännukuke raamatukogu ning Tallinna keskraamatukogu. Õpilased kohtusid Rootsi kirjaniku Ida Lindega ning osalesid loomingulise kirjutamise töötoas. Osalejad joonistasid endast portree ning kirjutasid luuletuse. Õpilasi juhendas Denis Bozzi.

Töökorraldus vaheajal

Koolimaja suletud 24.10.-26.10.2018.

Probleemide korral palun saatke e-kiri: kristiine@kristiine.edu.ee

T 22.01 kell 16.00 8.-12. klassi luulekohvik