EST ENG RUS

 


Viimati lisatud


eTwinningu projekt "European Day Of Languages“

5.b klass osales eTwinningu projektis „European Day Of Languages“. Projekti olid kaasatud kooliõpilased Soomest, Leedust, Ukrainast, Saksamaalt, Prantsusmaalt, Hispaaniast, Itaaliast, Horvaatiast, Slovakkiast, Tšehhist, Ühendkuningriigist, Iirimaalt, Poolast, Austriast, Rumeeniast, Bulgaariast, Belgiast ja Reunioni saarelt.

Projekti raames valmistasid õpilased omaloomingulised kaardid, kirjutasid kaardile pöördumise oma emakeeles ning saatsid kaardid projektkoolidesse 26.septembriks, mil tähistatakse Euroopa keeltepäeva.

5.b klassi õpilased meisterdasid ja saatsid laiali kokku 30 kaarti. Meie kooli jõudis erinevatest Euroopa riikidest 24 kaarti.

Projekt oli seotud 5. klassi eesti keele õppekavaga. Koostöö üheks eesmärgiks oli väärtustada oma emakeelt ning teadvustada, et Euroopa riikides kõneldakse emakeelena erinevaid keeli.


Rahvusvaheline muusikapäev

1.oktoobril tähistati rahvusvahelist muusikapäeva ning selle raames tähistas muusikapäeva ka meie kool. Kõikidel klassidel oli palutud valida muusikapala, mis võiks neid esindada või kõige paremini iseloomustada. Sellel päeval mängis vahetundide ajal kooli siseraadios õpilaste enda poolt valitud muusika. Muusikavalik oli väga mitmekülgne, alustades Vivaldist, Queenist ning Beatlitest, lõpetades tänapäeva kõige popimate hittidega. Rahvusvaheline muusikapäev Kristiine Gümnaasiumis oli väga meeleolukas ning koridorid olid täis tantsu ja laulu.


Esinemine Nõmme Vanameeste Klubis

1.oktoobril, mis on juhtumisi muusikapäev ja eakate päev, ühendasime need kaks ja esinesime 12. klassi neidudega Vanameeste klubi 10. juubelil. Kõlas laul ja esitati kauneid luuletusi. Südantsoojendav oli näha sära väärikate härrade silmis. Järjekordne näide sellest, et vanus on kõigest number! Soovime Nõmme Vanameeste klubile palju seiklusi ja rõõmsat meelt!

Triinu Tähe, 12ab klass

Suur tänu õpilaste juhendajale Kadi Vooselile!

 

 


Õpetajate päeva tunnustamine

Tallinn tunnustab 2019

Aasta põhikooli aineõpetaja

Jana Kosk

Aasta tugispetsialist

Katrin Kõiv

   

Tallinna Kristiine Gümnaasium tunnustab 2019

Aasta gümnaasiumiõpetaja

Aivar Kauge

Aasta põhikooli õpetaja

Reet Loit

Aasta põhikooli õpetaja

Saila Kiik

Aasta põhikooli õpetaja

Elo Orav

Innovaatiline õpetaja

Kertu Saare

Tegus klassijuhataja

Raina Luhakooder

Tegus klassijuhataja

Lemme Kitsing

Tegus klassijuhataja

Marika Ritso

Õpilase innustaja ja arengu toetaja

Tiiu Kasearu

Õpilase innustaja ja arengu toetaja

Kadi  Voosel

Noor õpetaja

Karmen Aasma

Aasta üllataja

Merlin Jalajas

Toetav kolleeg

Külli Kelder


Muusikapäev puhkpillimuusikaga

Rahvusvahelisel muusikapäeval, 1.oktoobril käis 5.c klass Politsei- ja Piirivalveorkestri kontserdil Kaja kultuurikeskuses. Meile esines 34 muusikut. Kavas oli erinevate ajastute  filmimuusika. Avalooks oli meeleolukas pala filmist „Viimne reliikvia“. Järgnesid katkendid itaalia, hispaania ja vene filmidest. Saime teada, et kultuurikeskuse kõrval elas kuni 1980.aastani helilooja Arvo Pärt. Kontserdi lisapalaks mängiti tema „Ukuaru valssi“.

Tore oli muusikatunnis õpitavaid pillirühmi ka tegelikult mängimas näha.

 


Tulevased sündmused:
Rohkem infot: huvitegevus -> sündmuste kalenderLogi sisse

 

Tunniplaan

 

  

Klõpsa Padleti ikoonil ja

vaata näiteid IKT

kasutamisest koolitundides

 

"Aktiivne ja turvaline koolipäev"

 

 

Erasmus+ projektid