EST ENG RUS

 


     


Spordi- ja matkapäev 2. septembril

2. septembril, sel ajal kui 1. klassi õpilased tutvusid rahulikult õpetaja ja koolimajaga, toimus 2.-3. klassi õpilastele spordipäev ning 4.-12. klassi õpilased käisid matkamas ohutusalastel matkaradadel Politseipargis ning Stroomi rannas. Interaktiivne mäng avastusradadel sisaldas küsimusi, mille koostamisel olid abiks Päästeamet, Elektrilevi, MTÜ Peaasjad, Keskkonnaamet jne. Küsimused ja ülesanded olid põnevad ning õpilased said teada nii mõndagi uut ja kasulikku.

Kel soov minna radasid avastama oma pere- või sõpruskonnaga, siis leiad radade valiku järgmiselt lingilt https://keskkonnaharidus.avastusrada.ee/et/k/paasteamet#maps

Mängu korraldamisel olid abiks kehalise kasvatuse õpetajad Raina Luhakooder, Margus Luik, Arti Lindvest ja Angela Taro


Eesti keele õpetajal Piret Vahtral täitus 50 aastat tööstaaži

Oleme uhked eesti keele õpetaja Piret Vahtra üle, kes on meie koolis töötanud 50 aastat! Piret on särav ning oma ainest vaimustuv õpetaja. Sõbralik, aktiivne ning alati positiivne - sellisena tunnevad teda nii õpilased kui kolleegid. Südamlikud õnnesoovid kogu koolipere poolt!

 


Tallinn tunnustab

Head uut algavat õppeaastat kõigile!

Mis saab olla toredam kui anda teada meie õpetaja tunnustusest Tallinnas. Õnnitleme!

Noor õpetaja 2022: Kertu Saare

 


7. c klass Kristiine Noortekeskuses

Seitsmenda klassi õpilased koos õpetaja Piret Vahtraga tänavad Tallinna Kristiine Noortekeskust hästi ette valmistatud ja sisuka klassihommiku eest. Kooliaastale panid punkti väärtushinnanguid selgitavad grupitööd, kuldvillak erinevate maade toitumistavadest ja silmaringi mõõtev Kahoot. Meeleolu lisasid sportlikud tegevused ja valgusmuusika.


Meie õpilased Rumeenias

Tallinna Kristiine gümnaasiumi 5. ja 7. klasside õpilastel oli võimalus osaleda Erasmus+ projektis "New generation schools in the light of education 4.0 ", mille käigus õpilased ja õpetajad külastasid Rumeeniat. Põhirõhk oli uute STEM (Science, Technology, Engineering, and Mathematics) teadmiste omandamisel ja kogemuste saamisel. Rumeenia kool on tugev just  3D mudeldamise ja 3D printimisseadmete integreerimisel õppetöösse ning sellega meie kooli õpetajad ja õpilased said tutvuda.

Õppetegevus toimus ühes Rumeenia väikelinnas nimega Orșova, mis asub Doonau kaldal, Serbia piiri lähedal. Nädala jooksul tutvusime projektipartneri kultuuri, kooli ja õppekorraldusega. Noored said koostöös teiste  projektipartnerite õpilastega lahendada põnevaid ülesandeid, suhelda omavahel ja teha koostööd.

Õppereisi jooksul külastasime mitmeid tuntud vaatamisväärsusi: St Ana kloostri, mis oli väljakutse, sest pidime kõndima 3 km mäkke ja tagasi, Drobeta-Turnu Severin linna muuseumeid ja lossi ning hüdroelektrijaama. Väga põnev oli paadisõit, mis kestis umbes 2 tundi ja mille käigul õpilased tantsisid ning iga kooli õpilased õpetasid oma riigi tantsu. Õpetajad liitusid ka, keegi ei istunud niisama.

Hüvasti jätta oli küll raske, aga loodame, et kohtume peagi uuesti!

Õpilasi juhendasid Lauri Vilibert ja Julia Makarova


Tulevased sündmused:


07.06.2023 Perepäev algusega kell 15.00
08.06.2023 TORE mängude päev algklassidele
13.06.2023 kooliaasta lõpuaktused
1.-4. klass - 9.30
5.-8. ja 11. klass 10.30
Pärast aktuseid klassijuhatajatunnid.
20.06.2023 9. klasside lõpuaktus
21.06.2023 12. klasside lõpuaktus

Rohkem infot: huvitegevus -> sündmuste kalenderLogi sisse

 

Tunniplaan

 

  

Klõpsa Padleti ikoonil ja

vaata näiteid IKT

kasutamisest koolitundides

 

"Aktiivne ja turvaline koolipäev"

 

 

Erasmus+ projektid

Kaasava hariduse põhimõtete rakendamise toetamine Tallinna koolides

Rohelise kooli programm on ülemaailmne ja selles osaleb ligi 60000 õppeasutust rohkem kui 72 maalt. Täpsemalt saab uurida FEE Eco-Schools Global kodulehelt. Programmi tegevusi koordineerib Eestis Tartu loodusmaja, liitunud õppeasutuste ja programmi kohta saab täpsemalt lugeda siit. Programm toob keskkonnahoidliku mõtteviisi õppeasutuse tegemistesse süsteemselt ja terviklikult, aidates lastel ja noortel kujuneda jätkusuutlikult mõtlevateks keskkonnateadlikeks inimesteks. Meie õppeasutus liitus programmiga aastal 2023.