EST ENG RUS

 


Viimati lisatud


Jõulukontserdi kutse


Tunnustus ülemaailmsel kunstikonkursil

Loovtööst idee saanud graafiline peitepilt pälvis ülemaailmsel kunstikonkursil Hiinas väga suure tunnustuse - hõbemedali.
Mia Erika Peterson, on suure kunstiloovusega õpilane ja võimekas joonistaja. Tema stiiliks on väga korrektne ja täpne joon. Tema pühendumus kunsti on imetlusväärne.

Palju, palju õnne sulle Mia!
Loovtöö juhendaja oli Epp Korp

Koidulauliku etluskonkursi Tallinna eelvoor

2.detsembril toimus Eesti Lastekirjanduse Keskuses vabariikliku Koidulauliku etluskonkursi Tallinna eelvoor.
Meie kooli esindanud Elisabeth Allas 6.b klassist sai 5.-9.klasside eripreemia ning Triinu Tähe 12ab klassist oli 10. - 12.klasside laureaat.

PALJU ÕNNE!

 

 


Projekti VAHETUND avaüritus

27.novembril käis meie koolis Tallinn Moon Rotary klubi tutvustamas 3.a , 3.c ja 3.d klassile põnevaid vahetunnitegevusi. Projekti VAHETUND raames paigutatakse kooli koridoride aknalaudadele keksukummid ja footbag’id koos karpide ja juhenditega. 3.klasside õpilastega kohtusid projekti avaüritusel Tallinn Moon Rotary klubi liikmed ning Hanna-Liina Võsa, Kaisa Selde, Liis Haab ja Argo Ader. Külalised rääkisid õpilastele oma mälestusi kooli vahetundidest ning koos õpiti keksukummiga hüppamist ning footbag’idega mängimist.

Oli väga meeleolukas üritus ning õpilased võtsid keksukummid ja footbag’id väga hästi vastu.

Suur aitäh meie kooli lapsevanemale Kee Abelile ja Tallinn Moon Rotary klubile ürituse korraldamise ning nende vahvate mängude toomise eest kooli.

Rohkem pilte üritusest leiab SIIT

 


Tallinna Koolinoorte Võrkpalli Meistrivõistlused

18. ja 20. novembril toimusid Mustamäe Humanitaargümnaasiumis Tallinna Koolinoorte Võrkpalli Meistrivõistlustluste 1. alagrupi mängud. Meie kooli gümnaasiumi neidude võistkond võitis oma alagrupis kõik 4 mängitud mängu ning pääsesid edasi järgmisesse ringi!
 
Võistkonda kuulusid 10ab klassist Kristina Suumann, Merilin Raamat, Selina Juul ja Laura Kann ning 11ab klassist Kirke Leming, Eva-Lotta Kutsar, Emily Sabre ja Anete Saarna.
 
Suur kiitus ja palju edu järgmises ringis!

Tulevased sündmused:
Rohkem infot: huvitegevus -> sündmuste kalenderLogi sisse

 

Tunniplaan

 

  

Klõpsa Padleti ikoonil ja

vaata näiteid IKT

kasutamisest koolitundides

 

"Aktiivne ja turvaline koolipäev"

 

 

Erasmus+ projektid