Töökorraldus suvel

Koolimaja on suletud 01.07.2021 - 18.08.2021

Küsimuste korral palume võtta ühendust aadressil kristiine@kristiine.edu.ee

Kaunist suve!

1.klassi vastuvõtt 2021

Kui olete e-koolis koolikoha vastu võtnud, palume esitada vastuvõtudokumendid digitaalselt aadressile sisseastumine@kristiine.edu.ee ühes konteineris digiallkirjaga või posti teel allkirjastatult aadressil Tallinna Kristiine Gümnaasium Nõmme tee 32 13426 Tallinn. Täpsem info dokumentide kohta on leitav SIIN

Ilusat suve!

Meie kooli 96.lennu õpilased soovivad oma viimase ühistantsuga kõigile ilusat suve!

Ronimissein

Meie esimese korruse koridori paigaldati ronimissein!
Ronimissein on õpilaste poolt ülimalt hästi vastu võetud ning leiab aktiivset kasutust!

Algklasside spordipäev ja seiklusmäng

Sellel esmaspäeval toimus 1. - 4.klassi õpilastele koolihoovis spordipäev. Seekord ei võisteldud mitte individuaalaladel vaid ühiselt terve klassi eest. Spordialadeks olid teatejooks, kummikuvise, kaugushüpe ja köievedu. Väga aktiivselt elati üksteisele kaasa, toetati ja innustati.
Teisipäeval toimus algklasside seiklusmäng. Õpilased olid lennupõhiselt jagatud 8 - 10 tiimi ning läbida tuli 10 punkti, kus lahendati erinevaid nuputamisülesandeid.

20.06.2022 Põhikooli lõpuaktus - algab kell 14.00
21.06.2022 Gümnaasiumi lõpuaktus - algab kell 14.00