EST ENG RUS

 


Viimati lisatud


Projekti VAHETUND avaüritus

27.novembril käis meie koolis Tallinn Moon Rotary klubi tutvustamas 3.a , 3.c ja 3.d klassile põnevaid vahetunnitegevusi. Projekti VAHETUND raames paigutatakse kooli koridoride aknalaudadele keksukummid ja footbag’id koos karpide ja juhenditega. 3.klasside õpilastega kohtusid projekti avaüritusel Tallinn Moon Rotary klubi liikmed ning Hanna-Liina Võsa, Kaisa Selde, Liis Haab ja Argo Ader. Külalised rääkisid õpilastele oma mälestusi kooli vahetundidest ning koos õpiti keksukummiga hüppamist ning footbag’idega mängimist.

Oli väga meeleolukas üritus ning õpilased võtsid keksukummid ja footbag’id väga hästi vastu.

Suur aitäh meie kooli lapsevanemale Kee Abelile ja Tallinn Moon Rotary klubile ürituse korraldamise ning nende vahvate mängude toomise eest kooli.

Rohkem pilte üritusest leiab SIIT

 


Tallinna Koolinoorte Võrkpalli Meistrivõistlused

18. ja 20. novembril toimusid Mustamäe Humanitaargümnaasiumis Tallinna Koolinoorte Võrkpalli Meistrivõistlustluste 1. alagrupi mängud. Meie kooli gümnaasiumi neidude võistkond võitis oma alagrupis kõik 4 mängitud mängu ning pääsesid edasi järgmisesse ringi!
 
Võistkonda kuulusid 10ab klassist Kristina Suumann, Merilin Raamat, Selina Juul ja Laura Kann ning 11ab klassist Kirke Leming, Eva-Lotta Kutsar, Emily Sabre ja Anete Saarna.
 
Suur kiitus ja palju edu järgmises ringis!

Koidulauliku konkursi koolivoor

20.novembril toimus Koidulauliku etluskonkursi koolivoor. Klassivoorude parimad 5.-8.klassini esitasid Koidula luulet. 9.-12. klasside edukamate etlejate vahendusel saime osa Karl Martin Sinijärve inimeste ja ühiskonna valukohti puudutavast omanäolisest ja paiguti üsna iroonilisest luuleloomingust.

Nooremast vanuserühmast tõsteti esile Loore Lisette Aas 5.a, Karl Johannes Talts 5.d, Elisabeth Allas ja Mariette Koppel 6.b, Roosi Terese Hindreks 6.c,Henri Telling ja Magnus Loss 7.b ja Richard Jerbach 8.a klassist.
Vanema astme edukamad olid Triinu Tähe ja Ketlin Kruse 12.ab, Andi Olop, Erik Marcus Saarep ja Oliver Kruuspan 9.b klassist.

Tallinna linnavoorus esindavad meie kooli Elisabeth Allas  6.b, Erik Marcus Saarep 9.b ja Triinu Tähe 12.ab klassist.

Võistlust hindasid õp. Piret Vahtra, õp. Helmi Kelle ja õp. Marika Ritso

Täname kõik etlejaid! Kohtume 9.-12. klasside luulesõpradega luulekohvikus 5.detsembril kell 16.00.


Külalised Jaapanist

14.novembril külastas meie kooli 24-liikmeline delegatsioon Jaapanist. Õpetaja Lauri Vilibert tutvustas külalistele meie kooli ja Eesti koolisüsteemi.
Külalistele pakkus väga palju huvi digivahendite kasutamine õppetöös, programmeerimine ning robootika. Isadepäev

Tallinna Kristiine Gümnaasiumi õpilased kutsuvad kõiki neljapäeval, 7.novembril tähistama isadepäeva. Tegevustoad alustavad kell 17.00 ning sellele järgneb kell 17.30 väike kontsert. 
Tegevustubadesse saab registreeruda SIIN
Palun registreerida ennast sobivasse tegevustuppa hiljemalt 6.novembriks.


Tulevased sündmused:


11.06 õppeaasta lõpuaktus
15.06 põhikooli lõpuaktus
16.06 gümnaasiumi lõpuaktus

Rohkem infot: huvitegevus -> sündmuste kalenderLogi sisse

 

Tunniplaan

 

  

Klõpsa Padleti ikoonil ja

vaata näiteid IKT

kasutamisest koolitundides

 

"Aktiivne ja turvaline koolipäev"

 

 

Erasmus+ projektid