Tööpakkumine

Seoses õpilaste arvu pideva suurenemisega ootavad Tallinna Kristiine Gümnaasiumi toredad õpilased ja sõbralik kollektiivi tööle uusi vahvaid inimesi:
  • klassiõpetajat,
  • inglise keele,
  • vene keele,
  • itaalia keele,
  • õpiabi õpetajat/erpedagooge/logopeede ja
  • matemaatika õpetajaid.

Kandideerija avaldus, CV, soovituskirjad ja haridust tõendavad dokumendid esitada e-posti aadressil kristiine@kristiine.edu.ee või aadressil Nõmme tee 32, 13426 Tallinn.

Vahvas meeskonnas on  suurte kogemustega toetavad kolleegid valmis toetama  ka noori, kes on alles alustamas õpetajatööd.

Meil töötavad ja samaaegselt omandavad kõrgharidust mitmed noored õpetajad, sest võimaldame neile paindliku töögraafiku ja mentori.

Kuna meie kool on ka ülikoolide praktikakool ja suurepärased õpetajad, siis on võimalus koolis läbida ka praktika.

Täiendav info: kristiine@kristiine.edu.ee või telefonidel 6513 032; 5164 531

Vaktsineerimise info

Head õpilased ja lapsevanemad!

Selleks, et peagi saabuvale sügisele võimalikult julgelt vastu minna – käia koolis ja trennis, kohtuda sõpradega, tegeleda hobidega ja nautida meelelahutust – on parim lahendus lasta end vaktsineerida koroonaviiruse vastu. Suur tänu kõigile, kes on seda juba teinud. Teist igaühe panus on oluline selleks, et saaksime hoida sügisel Eesti elu avatuna.

Vaktsineerida saavad Eestis kõik alates 12. eluaastast. Kui teha praegu esimene vaktsiinisüst, on veel piisavalt aega, et kooliaasta alguses vaktsineerimiskuur lõpetada.

Vaktsineerimine on praegu parim viis iseend ja oma lähedasi kaitsta. Vaktsineerimine annab nakatumiste hulga kasvades ja uute piirangute rakendumisel palju suurema tegutsemisvabaduse ning lihtsustab igapäevaseid toimetusi – vaktsineeritud inimesed ei pea jääma lähikontaktsena eneseisolatsiooni, saavad lihtsamalt reisida ning külastada üritusi ilma testimata.

Vaktsineerimiskuuri toime kestab vähemalt aasta. Vaktsineeritutele antakse ELi vaktsineerimise digitõend, mis kehtib samuti vähemalt ühe aasta ja mida saab kasutada reisimisel ja üritustel.

Alaealistel palume vaktsineerima minna koos lapsevanema või seadusliku esindajaga. Vaktsineerima minnes tuleb kindlasti kaasa võtta isikut tõendav dokument. Kui tunnete end haigena või olete lähikontaktsuse tõttu isolatsioonis, siis tuleb vaktsineerimine edasi lükata. Neid, kes on COVID-19 haigust põdenud, oodatakse vaktsineerima 4–6 kuud pärast tervenemist ja neil tuleb teha vaid üks kaitsesüst.

Praegu saab paljudes maakondades vaktsineerida end ka eelregistreerimata.

Kuidas saan vaktsineerima?

• Kõige lihtsam on helistada telefonil 1247, kust saab infot kõige lähemate vaktsineerimispunktide kohta ja kus saab juba ka kohe aja broneerida. Samuti saab sealt infot ilma eelregistreerimiseta vaktsineerimisürituste kohta.
  • Aega on võimalik broneerida digiregistratuuris www.digilugu.ee. Alaealisele saab aja broneerida tema seaduslik esindaja.
  • Värske info vaktsineerimise võimaluste kohta (sh kaart) on alati üleval ka veebilehel https://vaktsineeri.ee/covid-19/lahen-vaktsineerima/

Haridus- ja Teadusministeerium
Eesti Haigekassa

Töökorraldus suvel

Koolimaja on suletud 01.07.2021 - 18.08.2021

Küsimuste korral palume võtta ühendust aadressil kristiine@kristiine.edu.ee

Kaunist suve!

1.klassi vastuvõtt 2021

Kui olete e-koolis koolikoha vastu võtnud, palume esitada vastuvõtudokumendid digitaalselt aadressile sisseastumine@kristiine.edu.ee ühes konteineris digiallkirjaga või posti teel allkirjastatult aadressil Tallinna Kristiine Gümnaasium Nõmme tee 32 13426 Tallinn. Täpsem info dokumentide kohta on leitav SIIN

Ilusat suve!

Meie kooli 96.lennu õpilased soovivad oma viimase ühistantsuga kõigile ilusat suve!

Erasmus+ projektid