Annetus Tallinna Lastehaigla Toetusfondi

Eelmise aasta lõpus otsustasid 2.c klassi õpilased, et jõululaadalt teenitud tasust pool annetatakse abivajajatele. Hääletuse teel jõuti otsuseni, et sellel aastal läheb annetus Tallinna Lastehaiga Toetusfondi.
Eile külastas 2.c klassi Tallinna Lastehaiga Toetusfondi esindaja, kellele annetustšekk üle anti. Koos õpilastega räägiti ka heategevusest ning toetusfondi ja haigla tööst.

Loengusari "Ei kiusamisele!"

9.jaanuaril külastasid meie kooli loengusarja "Ei kiusamisele!" raames Helen Adamson ja Margus Vaher. Loengut käisid kuulamas 3.klassid ning 7.b, 8.a ja 8.b klassid. Helen Adamson ja Margus Vaher rääkisid õpilastele lugusid oma kooliajast ja kokkupuutest koolikiusamisega. Loengus keskenduti sellele, kuidas aidata nii kiusatavaid kui ka kiusajaid. Samuti pöörati tähelepanu sellele, kuidas saavad abiks olla kõrvalseisjad.
Oli väga põnev ja õpetlik loeng. Suur aitäh tulemast!

3. klasside koolikiusamise vastast lubadust saab vaadata siit

Tallinna koolide rammumehe võistlus

12.detsembril toimus Tallinna Kuristiku Gümnaasiumis Tallinna koolide rammumehe võistlus.
Meie koolist osalesid kaks 12.klassi õpilast: Aleksander Jänes ja Remys-Bert Ville.
Aleksander Jänes saavutas võistlusel III koha.

Palju õnne!

Jõulukontsert Metodisti kirikus

20.detsembril toimus Tallinna Metodisti Kirikus Kristiine Gümnaasiumi jõulukontsert. Kontserdil astusid üles Kristiine Gümnaasiumi koorid, ansamblid, solistid ning tekstide lugejad. Üllatusesinejana astus lavale ka õpetajate ansambel.
Aitäh kõigile esinejatele ja õpetajatele, kes aitasid jõulukontserdi õnnestumisele kaasa!

Pilte kontserdist leiab siit

Eesti Advokatuur 100 loengute sari koolides

12.detsembril külastas Tallinna Kristiine Gümnaasiumi vandeadvokaat Madis Päts. 10. klass kuulas Madis Pätsi ettekannet õigusest ja õigusriigist. Alateemadeks olid kaasaegse lääneliku ühiskonnakorralduse aluspõhimõtted, õigus ja õigusriik, Eesti oma õigussüsteemi verstapostid; Eesti kaasaegne õigussüsteem ja õiguste kaitse, advokaadi roll õigusriigis.
Madis Päts tekitas huvi riigi ja tema õigusliku toimimise vastu. Õpilased said vastuse nii mõnelegi kodanikuks olemise olulisele küsimusele.

Täname endist õpilast toreda esinemise eest!

13.02 Aabitsapidu (kell 17.00, aulas)
13.02 Kooli sünnipäev