Emadepäeva kunstinäitus

"Laste kunst Kristiine Gümnaasiumis" Facebooki lehel on üleval meie kooli 5. , 6. ja 7.klasside emadepäeva näitus.

Näitusega saab tutvuda SIIN

Tööpakkumised

Seoses õpilaste arvu pideva suurenemisega ootavad Tallinna Kristiine Gümnaasiumi toredad õpilased ja sõbralik kollektiivi tööle uusi vahvaid inimesi.

Täpsema info leiad SIIT

Vastuvõtt gümnaasiumi 10. klassi 2020/2021

Tallinna Kristiine Gümnaasiumi avatavasse 10 . kassi toimuvad vastuvõtukatsed e-testina.

E-testid toimuvad 18.05.2020

E-testid koosnevad matemaatika ja eesti keele ainetestidest ning nende tegemiseks on aega kaks astronoomilist tundi.

Testid sooritatakse kodus, Eksamite infosüsteemis EIS https://eis.ekk.edu.ee/.

Testi sooritamiseks on vajalik internetiühendusega laua- või sülearvuti.

Tahvelarvuti või nutitelefon testi lahendamiseks ei sobi

Umbes nädal enne katsete päeva saab kandidaat tutvuda selleks otstarbeks EISi loodava ja mais avalikustatava näidistestiga.

Järelkatseid ei toimu.

E-testide tulemustega tutvub kõigepealt kool, seejärel on sooritajal võimalik tulemusega tutvuda.

Täpsema info katsete ja vastuvõtu kohta leiad SIIT

Õnnitlused!

Vabariikliku majandusolümpiaadi lõpp-protokolli tulemuste põhjal on Tallinna Kristiine Gümnaasiumi õpilased esimese viie parima hulgas.

Õnne Aleksander, Artur ja õpetaja Henton Figueroa.

Tubli töö!

Katsed 10. klassi

Seoses eriolukorraga on registreerumine 10. klassi jätkuvalt avatud. Katsetele saad registreerida kuni 30.04.2020 kell 13.00 SIIN

Enne katseid palume veerandi või trimestrihinnete väljavõtet eKoolist või stuudiumist. Väljavõte palume saata aadressile: tiina.kerem@kristiine.edu.ee. Eksamitele registreeritakse õpilased, kes on 30. aprilliks edastatnud elektrooniline väljavõte oma 9. klassi õpitulemustest.

Info katsete korralduse kohta leiad SIIT

Palume ka lapsevanema nõusolekut lapse andmete töötlemiseks SA-s Innove, sest sisseastumistesti sooritajad on alaealised ja sisseastumistest sooritatakse e-testina SA Innove eksamite infosüsteemis EIS https://eis.ekk.edu.ee/.

Seoses viiruse levikuga on kõik sündmused hetkel edasi lükatud.